Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Úterý 13. 8. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 13.08.2019, 00:00 | 13.08.2019, 00:00 | doma.cz

Úterý 13. 8. 2019 podle horoskopu.

Beran

Erotika je hybnou silou vašeho vesmíru. Narůstající obliba potěší hlavně nezadané, kteří si díky tomu mohou užívat každý večer v jiné společnosti. Pokud už jste jednou někomu dali své ano, pak vášně kroťte a nasměrujte je k oficiálnímu protějšku.

 

Býk

Můžete se třeba rozkrájet, ale kýženého výsledku v zaměstnání se ne a ne dopracovat. Přijměte to jako fakt a nebojujte s větrnými mlýny. Aktuální konstelace vás brzdí a přináší nejrůznější překážky. Proto si rozmyslete, jaké úkoly si přivlastňujete.

 

Blíženci

Potřebujete obměnit šatník, nebo si pořídit něco nákladného do domácnosti? Snažte se to stihnout do víkendu. Vesmír vytváří perfektní příležitosti k investicím a ještě malý bonus. Zajímají vás akce, kdy k zakoupenému zboží dostanete něco zdarma.

 

Rak

Nevyplatí se riskovat a vystavovat rodinný rozpočet tak vysokému riziku ztráty, jaké se ukazuje v těchto dnech. Jste přesvědčeni, že všechno vyjde na výbornou a vy budete za hvězdy, ale realita bude o poznání chudší. Sliby nevyjdou ani z poloviny.

 

PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!

Poznejte, jak se k sobě hodíte se svým partnerem! Vydrží Váš vztah na věky nebo jde jen o krátkodobou známost? Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev

Jupiterova štědrost je znát na přísunu financí. I když se vám některé kroky nevydaří podle plánu, tento velikán se postará, abyste se nemuseli omezovat. K tomu všemu myslíte na druhé, rozmazlujete rodinu i přátele a dopřáváte jim drobná překvapení.

 

Panna

Do konce týdne se mějte na pozoru při důležitých investičních krocích. Motá se kolem vás příliš nekalých jedinců, kvůli nimž byste mohli přijít o letité úspory. Není zvykem, že byste byli tak důvěřiví, ale tentokrát je racionální uvažování utlumeno.

 

Váhy

Singles nebudou vědět, kde jim hlava stojí. Máte kolem sebe tolik atraktivních ctitelů či ctitelek, že můžete panikařit. Nikdo neříká, abyste si vybírali budoucího ženicha nebo nevěstu! Seznamujte se a nevytvářejte zbytečné závazky. Dejte tomu čas.

 

Štír

Při odevzdání důležité zakázky čekáte to nejhorší. Hvězdy slibují, že to s kritikou nebude tak horké. Odvedli jste skvělou práci, takže se na ní dají mouchy najít jen stěží. Bohužel nemůžete čekat ani to, že vás klienti nebo vedení vynesou do oblak.

 

APLIKACE ZDARMA: HODÍME SE K SOBĚ?

Je to ten pravý? Je to ta pravá? Ověřte si právě teď, jaké máte šance na trvalou lásku!

 

Střelec

Staré věci vás nebaví a chcete je vyměnit za něco hezčího, praktičtějšího, útulnějšího. Touha po novinkách se dotýká v první řadě domácího zázemí, ale nemine ani šatník Střelců. Přizvěte na nákupy blízké. Hlavně mladší generace vám s lecčím poradí.

 

Kozoroh

Všechno se postupně upravuje. Cítíte, že tu nejnáročnější fázi máte za sebou, teď se z ní jen otřepat a začít se těšit na to příjemnější. Pozitivní vývoj slibuje hlavně finanční sféra, kde se chytíte každé lukrativní příležitosti. Na peníze máte nos.

 

Vodnář

Ponurá nálada v pracovním prostředí je nakažlivá. Kolegové jsou nabručení a dokonce z jejich strany můžete očekávat i nějakou nekalou taktiku. Důvěřujte pouze sami sobě a na nikoho dalšího nespoléhejte. Vyplatí se mít rozdělení úkolů černé na bílém.

 

Ryby

Máte spoustu času, abyste rozvrhli poslední srpnové dny. Co jste nestačili zrealizovat v první polovině prázdnin doženete teď. Rodinná souhra trvá pouze do víkendu, tak s tím operujte. Od neděle se proti vašim plánům může stavět nevrlý protějšek.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře