Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Úterý 20. 8. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 20.08.2019, 00:00 | 20.08.2019, 00:00 | doma.cz

Úterý 20. 8. 2019 podle horoskopu.

Beran

Nejen prací živ je člověk. Jste naplno ponořeni do svých pracovních závazků, takže se při pohledu do kalendáře zděsíte vysokého data. Je čas dohnat troufalé prázdninové plány, které jste kvůli povinnostem odkládali. Děti na vaše sliby nezapomněly!

 

Býk

Do pátku dejte pozor na třenice a hádky v zaměstnání. Jsou zbytečné a upíjí vaši pozitivní energii. Zatímco kolegové se baví na váš účet, vám klesají preference. Ukažte, že jste nad věcí. V opačném případě budete připomínat svého rozzuřeného patrona.

 

Blíženci

Nepříznivé postavení Marsu obrací náladu Blíženců o sto osmdesát stupňů. Připadáte si naštvaní, aniž byste dokázali pojmenovat, co za tím stojí. Opravdu by se dalo říct, že vám něco přelétlo přes nos. Komplikujete tím hlavně lásku a rodinné pohodlí.

 

Rak

V úterý se mějte na pozoru před nekalými živly. Jste dobrosrdečné znamení, což by vás mohlo vyjít draho. Nenechte si vnutit zboží, které nepotřebujete. Také podpis smlouvy konzultujte s nezávislým odborníkem. Do budoucna si ušetříte zbytečné dohady.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA ZÁŘÍ!

Zajímá vás, na co se můžete v září těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem! 

 

Lev

Nadřízený se tváří skepticky a vašim inovativním nápadům nefandí. Rozumnější bude odsunout realizaci těchto plánů na příznivější období. Teď vás stojí spoustu času i energie, navíc s minimální vyhlídkou na to, že získáte podporu potřebných jedinců.

 

Panna

Spory na domácí půdě jsou čím dál častější. Není divu, že vás to znervózňuje. Lámete si hlavu s tím, jak se s danou nepříjemností poprat a předcházet dalším konfliktům. Ale v kritický okamžik znovu zareagujete zkratkovitě. Některé věci neovlivníte.

 

Váhy

V srpnu se vám daří a všichni kolem vás předou jako spokojená koťátka. Rozséváte dobrou náladu. Přátele, příbuzné, kolegy i nadřízené máte dokonale přečtené. Takže jim naservírujete přesně to, co zrovna potřebují slyšet. Vítězíte na všech polích.

 

Štír

Ve Štírech se začíná probouzet kreativní duch. Nechte myšlenky volně plynout a nebraňte se žádnému bláznivému nápadu, který vytane na mysli. Pozitivní dopad bude mít především na rodinnou sféru. Láká vás rekonstrukce bydlení nebo aspoň malá změna.

 

TAROT ROZHODNUTÍ

Nechte tarotové karty, aby vám pomohly rozhodnout se. Ponořte se do zkušeností našich předků a vytáhněte si své 3 karty!

 

Střelec

Poslední srpnová dekáda nabízí cestu k pracovní změně. Solidní nabídka není podfuk a vyhrává ten nejrychlejší. Ve stávajícím zaměstnání se žádného vděku nedočkáte, proto se nebudete rozmýšlet dlouho. Podnikatelé osloví klienta s naditou peněženkou.

 

Kozoroh

Klienti a vedení nestačí žasnout, jaká změna se s vámi odehrává před jejich očima. Hlavně šéfové jsou nadšení, že jste zakotvili v jejich týmu. Trigon Marsu je požehnáním pro vaše myšlení. Komplikace řešíte rychlostí blesku, a tím jim zachráníte krk.

 

Vodnář

Averze k opačnému pohlaví se pomalu vytrácí. Ještě není možné mluvit o vzájemných sympatiích, ale faktem je, že vás proti sobě tak nepopichuje. Vesmír nabádá k tomu nechat věci plynout, což je v souladu s vaší svobodomyslností. Nechte se unášet.

 

Ryby

Ve vztahu se objevují častější třenice. Protějšek neustále vytahuje něco, co se vám nepodařilo, nebo s čím na vás není spokojen. Nenechte si vsugerovat, že za všechno můžete vy. Máte svou hrdost! Rozumné kritice se nebráníte, ale všeho moc škodí.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře