Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Úterý 27. 8. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 27.08.2019, 00:00 | 27.08.2019, 00:00 | doma.cz

Úterý 27. 8. 2019 podle horoskopu.

Beran

Singles s každým dalším dnem získávají na sebejistotě. Nejsilnější zbraní je smysl pro humor, jemuž opačné pohlaví těžko odolá. I když byste mohli být zahledění do sebe jako Ivánek, spíš se neberete moc vážně. To pomůže Beranům ve vztahu od hádek.

 

Býk

Peníze se k vám pomalu ale jistě vrací. Máte velké štěstí. Věnujte se úředním záležitostem, naplánujte obchodní schůzky, vyjednávejte, sbírejte cenné kontakty. Tohle všechno vám pomůže nastartovat hvězdnou kariéru, případně rozjet úspěšný podnik.

 

Blíženci

Samotné vás štve, s jak špatnou náladou teď bojujete. Rádi byste se vrátili do bezstarostného období, ale momentálně se rozčílíte i kvůli tomu, když vám spadne ze stolu propiska. Může za to celkové vyčerpání organismu. Nezbývá, než se zregenerovat.

 

Rak

V pracovním kolektivu pozorujete zlepšení. Vypracujete se mezi oblíbence nadřízených, zároveň profitujete z přátelského propojení se svými kolegy. Ti za vámi chodí s žádostí o radu. Nemějte jim za zlé, že něco okopírují. Spíš by vás to mělo těšit.

 

KARMA TAROT

Karty vám odhalí karmický potenciál. Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet teď!

 

Lev

Lichotky dělají dobře vašemu egu, takže se ve společnosti příjemně zatetelíte. Nejste ovšem dnešní, takže dobře poznáte, kdo je myslí upřímně a kdo se snaží dostat jen blíž kvůli jisté výhodě. Lvi ve vedoucí pozici změní názor na jistého člena týmu.

 

Panna

Zaměřte pozornost tam, kde je skutečně potřebná. Neplýtvejte drahocenným časem ani energií, jíž se vám nedostává. Pochvala za bravurní výkon vás nemine, nadřízení jsou s vámi jedna ruka. Nenecháte-li se rozptylovat maličkosti, dojdete k cíli raz dva.

 

Váhy

Krůček za krůčkem směřujete k profesnímu růstu. Zatím to tak nevnímáte, ale do konce týdne se může v profesním životě změnit opravdu hodně. Díky bravurním výsledkům nezbude nadřízeným nic jiného, než vám nabídnout lepší pozici nebo tučnější plat.

 

Štír

Připravte se na obrat k lepšímu v ekonomické oblasti. Hvězdy přináší spoustu cest, jak se dostat k penězům. Díky rostoucí aktivitě se doberete peněz, o nichž se vám ani nesnilo. Navíc jsou spjaté se zajímavou činností, která vás bude nejspíš bavit.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!

Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy! 

 

Střelec

Máte možnost věnovat se aktivitám, ke kterým vás dlouhou dobu táhlo srdce. Věřte svým schopnostem, protože díky zdravé sebedůvěře může váš pracovní život nabrat překvapivý směr. Vyloučené nejsou ani zajímavé koníčky, na které si rozhodně vymezte čas.

 

Kozoroh

Na pracovišti se skryjte v početném kolektivu, abyste ušetřili síly a vyhnuli se úkolu, ke kterému se nikdo dobrovolně nehlásí. Ta správná doba na rozmach kariéry přijde až v samém závěru měsíce. Zatím buďte rádi, že se po vás nechtějí žádné zázraky.

 

Vodnář

Chování Vodnářů je přímočaré, ale zároveň veselé a nápadité. Proto vám nikdo nemůže mít za zlé, když se pustíte do produktivní kritiky. Výborně se cítíte po boku kamarádů a jste pro každou netradiční aktivitu. Doma vás stejně nic zvláštního nečeká.

 

Ryby

Konec léta vám udělá splín. Jste plní emocí a už teď víte, jak vám bude léto chybět. Nezoufejte, každé roční období má to své, hezké kouzlo! Zvolejte rodinu a naplánujte rozlučkový víkend s kamarády, kdy si všichni řekněte své prázdninové zážitky.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře