Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Úterý 3. 9. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 03.09.2019, 00:00 | 03.09.2019, 00:00 | doma.cz

Úterý 3. 9. 2019 podle horoskopu.

Beran

Na začátku září si nemáte na co stěžovat, všechno klape jako na drátkách. Úspěch vás potkává na milostném poli, kde se to zajímavými adepty na seznámení jenom hemží. Zadaní musí bojovat s rozbouřenými touhami, kvůli kterým nemají daleko k nevěře!

 

Býk

Předcházíte zbytečným ztrátám a víte, jak se svými financemi zacházet, abyste nemuseli před výplatou počítat každou korunu. Povznesete se nad letní výprodeje a lákavé nabídky, které uchvátí vaše okolí. Máte lepší vizi, díky níž držíte úspory na uzdě.

 

Blíženci

Nehledejte pochybné cesty, jak vyřešit finanční nesnáze. Momentálně se vám to zdá jako jediný možný nápad, ale byl by to krok z bláta do louže. Věřte tomu, že nepříznivé období brzy pomine. Zatím hvězdy doporučují uskromnit se a věřit na zázraky.

 

Rak

Pokud přijde řeč na intimnosti, připomínáte závisláka. Jste aktivnější jednak při plnění manželských povinností, ale i při flirtování s atraktivními protějšky v zaměstnání. Nemáte daleko k nevěře, přestože jste jinak rodinnými typy. Vášeň je vášeň.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA ZÁŘÍ!

Zajímá vás, na co se můžete v tomto měsíci těšit? Zjistěte to již nyní! 

 

Lev

V začátku září se stanete miláčky vesmíru. Není divu, že se vám daří na všech frontách. Je čistě osobní otázkou, zda dáte přednost kariéře, lásce nebo rodině. Možnosti jsou vskutku široké a byla by škoda nechat je ležet ladem. Je libo lepší práci?

 

Panna

Potomci na začátku školního roku vyžadují větší pozornost, než se vám hodí. Bude potřeba, abyste s nimi prošli nějaké studijní otázky nebo se porozhlédli po ideální volnočasové aktivitě. Neodkládejte to na jindy, ať nezískají pocit, že vás obtěžují.

 

Váhy

Náročný pracovní program pokračuje. Snažte se eliminovat všechny zbytečné úkoly, abyste neplýtvali drahocennou energií. Když už myslíte, že vás nic nepřekvapí, ozve se zvonění telefonu, nebo dorazí nevítaný e-mail. Nadřízení vám nedovolí vydechnout.

 

Štír

Rodinné hnízdečko pro vás symbolizuje procházku růžovou zahradou. Mezi příbuznými panuje harmonie a souznění duší, což je bez zbytečné skromnosti i vaše zásluha. Využijete příznivého naladění Venuše a naplánujete netradiční program pro celou rodinu.

 

APLIKACE ZDARMA: LÁSKOMĚR

Zjistěte, jak jste na tom se stávajícím vztahem, v sexu a s hledáním lásky!

 

Střelec

V zaměstnání preventivně počítejte s tím, že co se může pokazit, to se záhy pokazí. Práci na počítači si ukládejte průběžně, abyste snížili riziko ztráty dat. Pozor si dejte také na své soukromé finance, o které byste mohli přijít, než řeknete švec.

 

Kozoroh

Báječný den čeká Kozorohy, kteří se chystají na pracovní pohovor, nebo vyhlížejí závěrečnou zkoušku. Svědomí vám nedovolí přijít nepřipravení, ale vesmír není skoupý na šťastné události. Uděláte skvělý dojem, případně si vytáhnete oblíbenou otázku.

 

Vodnář

Samotu neprožíváte nijak drasticky, a tak nechápete, proč se na vás okolí dívá s lítostí. Dnes jim ukážete, že k takovým pocitům není žádný důvod. Naplánujete volnočasový program, o jakém se zadaným kamarádům může jenom zdát. Do závazků se neženete.

 

Ryby

Merkur v opozici s Merkurem zpomaluje uvažování. Špatný úsudek nadělá neplechu na pracovní půdě, kde se dopouštíte chybných rozhodnutí, a tím komplikujete chod celé společnosti. Než byste něco pokazili, raději se předem poraďte se zkušeným kolegou.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře