Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Úterý 10. 9. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 10.09.2019, 00:00 | 10.09.2019, 00:00 | doma.cz

Úterý 10. 9. 2019 podle horoskopu.

Beran

Nemáte zájem vyvolávat konflikt a kazit si dobré jméno v zaměstnání. Nadřízeného nechápete, ale nebudete se s ním přetahovat o poslední slovo. Pro Berany je to náročná zkouška, kdy musí krotit vrozený temperament. Ukážete, že jste skutečnými profíky.

 

Býk

Mysl funguje jako podle manuálu, takže je na ní spolehnutí. V těžkých chvílích vás nenechá ve štychu, ale nabídne nápad nad všechny poklady světa. Zdravý rozum vás drží dál od finančních podvodů. Podaří se vám ušetřit nemalou částku do rozpočtu.

 

Blíženci

Do víkendu počítejte s komplikacemi v naplánovaném programu. Pracovní záležitosti rozvrhněte s časovou rezervou, protože se zamotají nebo prodlouží. Ani v soukromém životě byste to neměli s činorodostí přehánět. Unavení budete náchylnější k hádkám.

 

Rak

Díky Merkuru jste hodně pracovití a neštítíte se žádného úkolu. Žene vás přesvědčení o vyšší výplatě i možnost kariérního posunu. Mnoho Raků se teď intenzivně věnujete hledání lepšího působiště. Prohlížíte inzeráty a malujete si profesní budoucnost.

 

DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!

Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev

Právem si připadáte jako králové zvěrokruhu. Jste báječní, ať přijde řeč na jakoukoliv sféru. Držíte slovo, podáváte skvělé pracovní výkony a v soukromí myslíte na bezpečí a štěstí druhých. Mohli byste si přát snad lepší den? Pak vyčkejte na sobotu.

 

Panna

Některým členům domácnosti nedokážete porozumět. Stále se pitvají v problémech a žádný návrh na změnu nebo řešení jim není dost dobrý. Nejste kouzelníci, abyste si poradili jako mávnutím kouzelného proutku. Jejich chyba, když odmítají nabízenou pomoc.

 

Váhy

Na cestě k vám jsou potěšující zprávy o lidech, s nimiž jste se dlouho neviděli. Přivede vás to na myšlenku, abyste obnovili přetrhané vazby. Není vyloučeno, že se rozhodnete usmířit s rozhádaným příbuzenstvem, nebo kontaktujete svou bývalou lásku.

 

Štír

Oceníte rodinné zázemí, které vás podrží v každé situaci. Nezdá se, že byste si měli na co stěžovat, přesto blízkým dáte najevo, kolik pro vás znamenají. Vybíráte dárky s maximálním ohledem na vkus dotyčného. A rozmazlujete ho zdánlivě bez důvodu.

 

TAROT FINANCÍ

Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vaši finanční situaci!

 

Střelec

Říkejte si, že všechno zlé je k něčemu dobré. Hádka s příbuznými nebo partnerem vás sice mrzí, ale aspoň už mezi vámi nevisí dusná atmosféra. Tichá domácnost byla daleko horším strašákem. Teď víte, co je kamenem úrazu a můžete na tom začít pracovat.

 

Kozoroh

Venuše v trigonu se Saturnem podporuje praktické uvažování. Daří se vám dělat moudrá rozhodnutí ohledně financí. Když už musíte sáhnout hlouběji do kapsy, hledáte tak dlouho výhodnou nabídku, až ji skutečně objevíte. Bude vytvořena hvězdami na míru.

 

Vodnář

Zkuste hodit chmury za hlavu a věnujte se něčemu příjemnějšímu. To, co se vám aktuálně zdá jako nepřekonatelný problém, bude ještě před víkendem jenom malou kapičkou v moři. Věřte v sílu myšlenky. Přitáhne k vám novou lásku i finanční zabezpečení.

 

Ryby

Nejste v příznivém spojení s Marsem, což do rodinné atmosféry přináší nesmyslné rozbroje. Jste rozzlobení a čekáte na každou příležitost, abyste své blízké zpražili ostrou poznámkou. Ve vztahu dochází k poměřování sil. Opravdu je láska soutěží moci?

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře