Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Úterý 17. 9. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 17.09.2019, 00:00 | 17.09.2019, 00:00 | doma.cz

Úterý 17. 9. 2019 podle horoskopu.

Beran

V úterý si pečlivěji rozvrhněte ekonomické plány. Hvězdy radí vzít selský rozum do hrsti a nevymýšlet žádné novoty. Papír a tužka vám připomenou pravidelné výdaje, jimž se nemůžete vyhnout. Zjistíte, že na utrácení a hazardování toho moc nezbývá.

 

Býk

Potřebujete zklidnit rozhárané nitro, které reaguje nepřiměřeně na okolní podněty. Sami nechápete, kde se ve vás nervozita bere. Není za tím hlad ani nedostatek spánku, ale mnohem vyšší sféry. Tímto nevybíravým způsobem se snaží zvolnit vaše tempo.

 

Blíženci

Pomalu vystrkujete růžky a zkoušíte, co si můžete dovolit. Prošli jste těžkými chvílemi, a tak se obáváte, aby náhlá změna nakonec nebyla jenom nejapný vesmírný žertík. Úterní vývoj vám dá dostatečný důkaz, že se nemusíte ničeho takového strachovat.

 

Rak

Marsův sextil pomáhá Rakům vypořádat se s problémy, které se mohou častěji objevovat v soukromí i na pracovním poli. Máte sami ze sebe radost, že držíte stres i paniku od těla. Věříte, že na každou díru existuje záplata. S nepřízní statečně bojujete.

 

NEJROZSÁHLEJŠÍ ROČNÍ HOROSKOP 2020

Příští rok bude opravdu výjimečný! Zjistěte hned, co vás čeká a nemine!

 

Lev

Momentální vesmírné klima je příznivé pro vylepšení pracovních i soukromých záležitostí. Neuvážené kroky, které vás nyní mrzí, můžete s trochou chuti zvrátit. Otevřený rozhovor vám ukáže, že nic není tak katastrofální. Dokážete překročit svůj stín?

 

Panna

Merkurovo postavení k Neptunu může udělat menší chaos na pracovní půdě. Pokud si povinnosti nezapisujete, snadno něco důležitého přehlédnete nebo zapomenete. Nic není taková tragédie, abyste ji nedokázali napravit. Ale zbytečně se přitom zapotíte.

 

Váhy

Odpoledne jste si malovali v růžových barvách, ale realita bude poněkud méně veselá. Přivolají si vás dlouho odkládané resty na domácí půdě. Dokonce vás může zaskočit technická závada na spotřebiči nebo nemoc potomků školou povinných. Změna je život.

 

Štír

Nečekali byste, že se pro někoho známého můžete stát platonickou láskou. Neradi byste ranili city dotyčného člověka, ale na společné rande se vůbec necítíte. Je lepší vyříkat si to rovnou, než dávat poblouzněnému ctiteli či ctitelce planou naději.

 

TAROT PŘÁNÍ

Pokud máte své tajné přání a chcete vědět, zda se vám vyplní, pak neváhejte a vytáhněte si své 3 karty teď! 

 

Střelec

Po většinu září profitujete z vnitřní morálky, díky níž se nevzdáváte při prvním problému. Sice láteříte a nemáte daleko k nadávkám, ale nakonec se vám podaří všechny potíže zdárně překonat. Berte to tak, že o to větší radost z výsledku budete mít.

 

Kozoroh

Nemusíte se omlouvat za každou chybu, které se dopustíte. Nikdo není neomylný. Na pracovišti přešlapy rychle zachráníte, v soukromí vám hlavu nikdo neutrhne. Největší překážku ovšem nosíte sami v sobě. Jste na sebe přísní a podrýváte svou autoritu.

 

Vodnář

Koncem další zářijové dekády prožíváte úspěch v zaměstnání. Ukazujete přirozené vůdcovské schopnosti, kdy vás kolegové bedlivě poslouchají a následují. Vodnáři v roli nadřízeného válí! Není vyloučeno, že si spolu užijete odpoledne i mimo zaměstnání.

 

Ryby

Hvězdy ukrajují z vitality, proto byste měli lépe plánovat práci i volný čas. Máte spoustu plánů, které byste rádi stihli, ale večer jste ze všeho celí utrmácení. Myslete na své zdraví. Přepínáte organismus, a ten nemá jinou volbu, než vás zastavit.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře