Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Úterý 1. 10. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 01.10.2019, 00:00 | 01.10.2019, 00:00 | doma.cz

Úterý 1. 10. 2019 podle horoskopu.

Beran

Říjnový start je ovlivněný opozicí Marsu, která upíjí Beranům energii. Sice chcete podávat obvyklé výkony, ale brzy vám dojde dech. Zvažte, jaké úkoly musíte nutně dokončit a s čím se rozloučit. Najednou zjistíte, že se bez vás mnohá činnost obejde.

 

Býk

Do života Býků vstoupí svěží vítr v podobě nové volnočasové aktivity. Objevíte v sobě dosud nepoznané vlohy, a překvapíte tím nejen svou drahou polovičku. Z koníčků plynou i další výhody. Navážete nové kontakty, nezadaní mohou potkat novou lásku.

 

Blíženci

Milí Blíženci, říjen pro vás připravuje jednu laskominu za druhou. V milostném životě se cítíte jako v ráji. Svobodní mají spoustu možností k navázání nové známosti, zadaní jsou hýčkáni oficiálním protějškem. Nespíte na vavřínech a lásku mu oplácíte.

 

Rak

Na začátku října doznívá zátěžová konstelace, kdy nemáte sil nazbyt. Jste psychicky i fyzicky slabí, ale pořád se snažíte fungovat na sto procent. Bohužel častěji chybujete a z práce nemáte dobrý pocit. Nebylo by lepší přiznat barvu a odpočinout si?

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA ŘÍJEN!

Zajímá vás, na co se můžete v tomto měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Lev

Od října máte velká očekávání a nevzdáváte se při prvním nezdaru. Drží se vás víra, že štěstí stojí na vaší straně. Pozitivní přístup se vyplatí a na konci týdne přinese první známky úspěchu. Zůstávejte ve střehu, aby vám neunikla lukrativní nabídka.

 

Panna

Ať trávíte úterý kdekoliv a čímkoliv, po celý den vás provází erotické myšlenky. Nemůžete přestat myslet na svého partnera, a tak ho provokujete alespoň díky telefonu. Hlavně šetřete silami, abyste mohli splnit všechno, co mu přes den naslibujete.

 

Váhy

Na začátku října dojdete k zásadnímu prozření. Pokud se vám něco nelíbí, přestanete házet vinu na druhé. Postavíte se k problému čelem a s trochou chuti či sebezapření ho vyřešíte. Podle hvězd neexistuje problém, co by vás dokázat zastavit v cestě.

 

Štír

Atmosféra v rodině se pomalu vylepšuje, ale máte obavu, abyste svým zásahem něco nepokazili. Jde o křehký mír, kdy je důležité vážit každé slovo. Zapomeňte na rádoby vtipné narážky, protože by si je protistrana vyložila jinak a byl by oheň na střeše.

 

TAROT DNE

Personalizovaný výklad kartářkou - sami si vytáhněte 3 karty! Tarot vám předpoví, co vás potká, čeho se máte držet a čeho se stranit. 

 

Střelec

Milí Střelci, až do čtvrtka bojujete s nervozitou, která se projevuje v zaměstnání. Nemáte na nikoho náladu, což dáváte jasně najevo. Kolegové se vám raději vyhýbají obloukem, aby si nevykoledovali počastování nějakým slovíčkem. Zkuste se ovládnout.

 

Kozoroh

Neutěšené klima ve vztahu se snažíte zahnat generálním úklidem nebo dřinou v posilovně. Chmury z hlavy tím zaženete, ale hlavní stránku problému nevyřešíte. Čím dříve se mu postavíte čelem, tím lépe. Nechcete si přece vytvářet kostlivce ve skříni.

 

Vodnář

Manuální práce je na začátku měsíce symbolem spokojenosti. Jste spokojení, když ze sebe můžete vydat maximum a vidíte hmatatelné výsledky svého jednání. Navíc si při fyzicky náročné činnosti odpočine přepracovaná hlava. Ta jinak stále přemýšlí.

 

Ryby

Blahodárné aspekty Slunce, Merkuru a Venuše slibují fantastický program, který Rybkám vynahradí nedávné soužení. Záleží na vašich prioritách, zda dáte přednost romanticky strávenému podzimu, nebo se pustíte do vydělávání peněz. Možností je spousta.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře