Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Úterý 8. 10. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 08.10.2019, 00:00 | 08.10.2019, 00:00 | doma.cz

Úterý 8. 10. 2019 podle horoskopu.

Beran

Luna v konjunkci s vaším znamením komplikuje do poloviny měsíce mezilidské vztahy. Obvykle jste oslňujícími společníky, ale momentálně kolem plivete síru. Nejste vesele naladěni a dáváte každému najevo, co si o něm myslíte. Nejlépe vám bude samotným.

 

Býk

Pozor na měsíční paprsky, které mohou do vaší blízkosti pozvat zvláštního člověka. Na jednu stranu cítíte, že byste si ho měli držet od těla, zároveň vás něčím silně přitahuje. Není vyloučeno, že jde o bývalého partnera. Každopádně se držte zpátky.

 

Blíženci

Venuše už vám v milostném životě nepřipravuje takové lahůdky, na jaké jste si zvykli v začátku měsíce. Navzdory tomu profitujete z přátelské povahy a vynikající fyzické kondice. Ve společnosti vás tedy nelze přehlédnout, což nahrává novému seznámení.

 

Rak

Po náročném startu měsíce přichází vytoužená změna. Venuše je počínaje dnešním dnem v úžasném postavení k vašemu znamení a konflikty si držíte od těla. Než byste jimi ztráceli čas a energii, věnujete se příjemnějším aktivitám. Všímáte si domácnosti.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY

Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Lev

Potřebujete vytrhnout trn z paty a získat peníze pro podnikatelský záměr i bydlení? Aktuální konstelace k tomu příznivě nakloněna. Dařit se vám bude i při vyjednávání s úřady, kdy dokážete obhájit své zájmy. Inu, bijete se za sebe jako opravdový lev.

 

Panna

Venuše pracuje od dnešního dne ve vašich službách! Letitý milostný vztah dostane šanci, aby ze sebe setřásl stereotyp. Protějšek je přístupný jakýmkoliv novotám v intimní oblasti. Nemějte obavu, že vás bude považovat za zvrhlíka. Jste na stejné lodi.

 

Váhy

Nevznášejte se v oblacích a při plánování se raději držte při zemi. Selský rozum je nejlepším pomocníkem. Pokud ani ten nefunguje, důvěřujte oficiálnímu partnerovi. Jste naladěni na stejnou vlnu a perfektně se doplňujete. Přesně ví, co potřebujete.

 

Štír

Menší zakolísání na začátku týdne by vás nemělo vykolejit. Merkurovy pozitivní paprsky v důsledku slibují jeden úspěch za druhým. Profitujete ze své velké trpělivosti i geniálnímu myšlení. Vydržte ještě chvíli, než vyrukujete s novátorskými postupy.

 

APLIKACE ZDARMA: RUNA DNE

Zjistěte, jak vidí váš dnešní den tajemné runy!

 

Střelec

Sympatie a pozornost atraktivních protějšků získáváte stále snadno. Nezadaní Střelci mohou navázat zajímavou známost. Dnes jste otevřeni seznamování a komunikace s neznámými lidmi vám nedělá potíž. Díky smyslu pro humor máte polovinu úspěchu v kapse.

 

Kozoroh

Sextil Venuše usnadňuje souboj s nevlídnou konstelací, která Kozorohům staví do cesty mnohé překážky. Její hojivé paprsky se odrazí na rodinné atmosféře. Dřívější spory budou zapomenuté a napjaté klima vystřídá vzájemná důvěra. To vás drží nad vodou.

 

Vodnář

Afrodité je počínaje dneškem dost vzdorovitá. Na milostné půdě se vám tedy nedaří tak, jak jste byli zvyklí na začátku měsíce. Nasměrujte energii ke vzdělávání a osobnímu růstu. Tam vám pomůže dosáhnout těch nejlepších výsledků. Láska vám neuteče.

 

Ryby

Něžné znamení Ryb se dočká zlomu v milostném životě. Venuše opět pracuje jako věrná služebnice a spouští lavinu příjemných prožitků. Je libo romantiku za svitu měsíce, nebo byste si představovali vášnivé milování u krbu? Můžete to mít třeba hned.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře