Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Úterý 29. 10. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 29.10.2019, 00:00 | 29.10.2019, 00:00 | doma.cz

Úterý 29. 10. 2019 podle horoskopu.

Beran

V zaměstnání budete chtít riskovat za každou cenu. Může za to vaše touha po zviditelnění se a ukázat ostatním, že jste nejlepší. Hvězdy ale varují, abyste jednali raději s rozvahou, jelikož riskantní jednání by se vám mohlo naopak spíše vymstít.

 

Býk

Dnešní den je ideální pro vztahy. Nezadaní mohou nějaký vztah začít, aniž by k tomu cokoliv směřovalo. Stačí si jen věřit, to ostatní už se poddá. Zadaní, věnujte partnerovi všechen svůj volný čas, skutečně se vám to vyplatí a dokonce i vrátí zpátky.

 

Blíženci

Venuše dnes zvýší váš milostný kredit. Důvěřujte si a podáte takové výkony, jaké byste od sebe ani sami nečekali. Protějšek si tím omotáte kolem prstu a ubezpečíte jej o sobě natolik, že už nebude chtít měnit! Nezapomeňte svou šanci plně využít!

 

Rak

Tento den se rozhodnete věnovat rodičům a vynahradit jim nedostatek času, který v poslední době máte. Péče o ně vás naplní radostí a i oni budou vděční. Nejen, že jim zvednete náladu, ale ještě s radostí společně zavzpomínáte na staré dobré časy.

 

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU 2020!

Tento horoskop bude Váš věrný průvodce celým příštím rokem. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost! Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení.

 

Lev

Nikdo od vás dnes bůh ví jaké výkony čekat nebude, tak se nemusíte bát trochu zvolnit. Navíc vám den v klidném tempu jen prospěje. Ani domů není proč spěchat, zajděte si na skleničku s přáteli, či oddechovou masáž. Budete se potom cítit výtečně!

 

Panna

Venuše od vás žádá trochu koketnosti a hravé uvolněnosti. A navíc moc dobře ví, proč to dělá. Ve vašem okolí se totiž vyskytuje někdo, kdo by skutečně stál za hřích a nejenom to. I pro vztah by tento člověk byl ideálním partnerem. Nepropásněte jej!

 

Váhy

V zaměstnání budete naprosto zbytečně hektičtí. Vystresujete tím nejen sebe, ale i své okolí, což opravdu nikomu z vás nepomůže. Zvolněte a jednejte s rozmyslem, uvidíte, že se to vyplatí a den si daleko víc užijete. Navíc se dopustíte i méně chyb.

 

Štír

Ačkoliv si to nebudete chtít přiznat, protějšek nad vámi bude mít trochu navrch. Uznejte svou porážku a dejte mu také najevo, že je skutečně dobrý. Vaše pochvala zapůsobí jako afrodisiakum a dočkáte se odměny. Nezadaní, je čas se poohlédnout kolem!

 

KARMA TAROT

Karty vám odhalí karmický potenciál. Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet teď! 

 

Střelec

Dnes se nemusíte bát investovat. Navštivte nějakého zkušeného poradce, který se vyzná na trhu. Je totiž vhodný čas pro rozumné zmnožení úspor. Nechte si proto poradit, dnešní investice pro vás bude velmi přínosná! Odpočinek dnes využijte aktivně.

 

Kozoroh

Dnes je vhodný čas pro praktické činnosti. Vše, co jste doposud nestíhali, máte příležitost zvládnout levou zadní. Základním kritériem ale je, že překonáte svou lenost a do práce se pustíte co nejdříve. Tak nezahálejte, budete ze sebe mít dobrý pocit!

 

Vodnář

Pokud jste si na dnešek naplánovali bujarý večer s přáteli, můžete na něj ihned zapomenout. Rodina vás bude držet doma a bude se snažit ukořistit si vás jen pro sebe. Nakonec proč ne, není moc příležitostí, kdy jsou všichni vaši milovaní pohromadě.

 

Ryby

Zaměstnání vás nebude příliš uspokojovat, a proto se budete snažit, poohlédnou po něčem jiném. Hvězdy vám dnes navíc slibují, že pro nové začátky je vhodná doba. Nikdy neříkejte nikdy a nebojte se na chvíli pozastavit i nad nevyzkoušenými profesemi.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře