Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Úterý 5. 11. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 05.11.2019, 00:00 | 05.11.2019, 00:00 | doma.cz

Úterý 5. 11. 2019 podle horoskopu.

Beran

Výdaje vaší peněženkou hýbají víc, než si myslíte. Hrozí, že zapomenete na nějaký nepravidelný v podobě pojištění auta či domácnosti. Když se připomene složenkou, zůstanete v šoku. Máte možnost vrátit zboží, které jste nepoužili, zpátky do obchodu.

 

Býk

Po celý listopad se držte dál od podpisu smluv a investování. Myslíte si, že na vás nikdo nevyzraje a jistá nabídka se vám zdá fantastická. Bohužel z dlouhodobého hlediska byste se mohli dostat do potíží. Neznámé zdroje vás mohou finančně vysát.

 

Blíženci

Konstelace hvězd je příznivá pro všechny Blížence uvažující o změně zaměstnání nebo vlastním podnikání. Máte dostatek sebevědomí a bystrou, kreativní mysl k tomu, abyste na nadřízené zapůsobili tím nejlepším dojmem. Vzrušují vás nové životní výzvy.

 

Rak

Citlivá račí povaha najde to pravé uplatnění. Vyhledáváte charitativní akce, hlásíte se jako dobrovolník na výpomoc, nebo obvoláte rodinu, jestli nepotřebuje pomoc v domácnosti. V rozhovoru neskrýváte upřímnost a dáte průchod emocím. Je to žádoucí.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA LISTOPAD!

Zajímá vás, na co se můžete v tomto měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Lev

Přátelé jsou hodně nápomocní ve finančních záležitostech. Pokud se potřebujete vypořádat s neuváženou investicí, nebo hledáte způsob, jak zainvestovat novou nemovitost, obvolejte kamarády. Přijdou se skvělým nápadem, který je nad všechno zlato světa.

 

Panna

Panny jsou v tomto čase háklivé na slovíčko. Problémem je, že protistrana si neuvědomuje, že by udělala nějakou chybu. Strefí se do bolavého místa s kořeny v hluboké minulosti. Takže je v tom vlastně úplně nevinně. Ale schytá to s plnou parádou.

 

Váhy

S financemi na tom nejste moc dobře. Zkraje měsíce vás dohání nepromyšlené investice z uplynulých týdnů a začínáte panikařit, zda zvládnete poplatit všechny účty. Místo toho, abyste seděli se založenýma rukama, využíváte každou nabídku na výdělek.

 

Štír

Máte naprosto jasnou mysl, takže dokážete předejít riziku. Vyplatí se to především v obchodních krocích, kdy čtete mezi řádky a odhadnete potenciální podvodníky dřív, než nadělají neplechu. Konjunkce Slunce a Merkura slibuje tučnou peněžní nadílku.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!

Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec

Erotické představy vás pronásledují dnem i nocí. Nemůžete myslet na nic jiného. A proč byste měli? Poddejte se těmto bouřlivým touhám a provokujte miláčka aspoň po telefonu. Až se potkáte, umačkáte se. Jiskří to mezi vámi jako ve filmu pro dospělé.

 

Kozoroh

Navzdory pracovnímu vytížení zůstává spousta prostoru na lásku. Zejména pro čerstvou známost byste snesli modré z nebe a první schůzku plánujete do detailu. Pokud hledáte vhodný podnik, požádejte o radu kamarády. Díky nim si užijete prima večer.

 

Vodnář

Kromě práce dokážete vychutnávat i příjemnější životní okamžiky. Volnočasové aktivity v kruhu kamarádů jsou zpříjemněním pracovní části týdne. Vypovídáte se jim z toho, co vám leží na srdci. Na věčně nespokojeného šéfa si pořídíte woo-doo panenku.

 

Ryby

Vedoucí vás zahrnují jedním bláznivým návrhem za druhým a chvíli potrvá, než jim troufalé myšlenky vymluvíte. Máte velkou výhodu v tom, že naslouchají vašim slovům. Určitě jim slepě nekývejte na něco, s čím nesouhlasíte. Zachráníte krk sobě i jim.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře