Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Úterý, 10.4.2018 podle hvězd.

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 10.04.2018, 00:00 | 10.04.2018, 00:00 | doma.cz

Úterý, 10.4.2018 podle hvězd.

Beran
Díky dostatku sil i vysoké dávce tolerance a trpělivosti se vyhnete mnohým konfliktům. Těch dnes bude kolem vás hodně, dnešní energie totiž podporují intriky a napětí. Ale nebojte se, všechno zvládnete a nenecháte se vyprovokovat k účasti ve sporech.

 

Býk
Dostanete dnes příležitost výhodně investovat své úspory. I když budete nabídkou velmi zaujati, její příliš výhodné podmínky ve vás vzbudí vnitřní pocit nejistoty. Bude proto lepší, když se spojíte s odborníky na tuto problematiku a vše proberete.

 

Blíženci
Cokoliv vám dnes osud přinese do cesty, ze všeho budete nadšeni a budete to považovat za příležitost. Cítíte velký příliv optimismu a touhy po nových zážitcích, které by rozvířily někdy dost stojaté vody vašeho života. Nepalte však všechny mosty.

 

Rak
Dnešní den osvěží určité neobvyklé události. Vnesou vám do života kýžené osvěžení a vylepší vám náladu. I když vám třeba nepřinesou žádný prospěch, budou důvodem k radosti a pobavení. A to je ve vašem současném mrzutém rozpoložení k nezaplacení.


KARMA TAROT
Karty vám odhalí karmický potenciál. Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet teď!

 

Lev
Nejste člověk, kterému by scházela pevná vůle. Proto se toho držte také dnes. I když vám Merkur dopřává dobré nápady týkající se financí, Venuše škodí tím, že vás nutí do utrácení. Odpoledne odolejte a nenechte se přinutit k neuváženému nákupu.

 

Panna
Své touze stát se ve svém oboru jedničkou a dostat se do týmu, řešícího náročné úkoly, podřizujete veškeré své snahy a úsilí. Planety vám dnes dají příležitost, abyste se ocitli blíže ke splnění svého snu, tak ji naplno využijte a nepokazte si to.

 

Váhy
Pomůže vám, pokud se dnes rozhodnete zavolat přátelům a domluvíte se s nimi, že si spolu večer někam vyrazíte. V tomto poněkud vypjatém období bude dobré, pokud to uděláte častěji. Odreagujete se, dobijete si baterie a načerpáte pozitivní energii.

 

Štír
Všichni ti, kdo touží po uznání a potřebují ho k životu stejně jako vzduch, budou dnes potěšeni. Dostane se vám ho měrou vrchovatou, tak si ho náležitě vychutnejte. Hlavně si dejte pozor, aby se k vám nevetřel někdo, kdo se na vašem úspěchu nepodílel.

 

APLIKACE ZDARMA: MÁ MĚ RÁD - NEMÁ MĚ RÁD?
Trhejte lupeny z kopretiny a zjistěte to hned!

 

Střelec
I když nyní prožíváte pohodové období, vyskytnou se dnes drobnější nepříjemnosti. Naštěstí neztrácíte optimismus a navíc máte dobrou náladu, takže se z nich žádná bouřka tentokrát nevyvine. Najdete pro každý problém řešení a vše v klidu zvládnete.

 

Kozoroh
Dnes vsaďte na komunikaci, protože vám půjde doslova na jedničku. Vašim vtipům se každý s chutí zasměje, vy sami budete skvělými posluchači a navíc svými bonmoty obrátíte v legraci i vypjaté situace. A i vyřizování čehokoliv vám půjde docela snadno.

 

Vodnář
Se všemi dnešními problémy se vypořádáte díky své odvaze a pevnému charakteru. Dokážete se postavit potížím čelem a neutíkat před nimi. Uvidíte, jak se vám uleví. Můžete být na sebe pyšní, ne každý by uměl být statečný tak, jak to předvádíte vy.

 

Ryby
Nezavrhujte dnes žádný z nápadů, který dostanete. Týká se to zejména těch, kteří podnikají. Nad vším se zamyslete a pokuste se identifikovat potenciál myšlenky. Jak by asi nápad vypadal v praxi? Můžete takhle snadno přijít na nový zdroj svých příjmů.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře