Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Úterý, 17.4.2018 podle hvězd.

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 17.04.2018, 00:00 | 17.04.2018, 00:00 | doma.cz

Úterý, 17.4.2018 podle hvězd.

Beran
Opatrně, drazí Berani, dnes to chce obezřetnost při nakládání s financemi! Vyhýbejte se všem transakcím, které zavánějí rizikem a to i tehdy, pokud v nich spatřujete možnost zisku. Také si zkontrolujte, zda jste některou platbu neprovedli dvakrát.

 

Býk
Dnes se připravte na zklamání. Nejste naivní a víte, že na světě nejsou jenom čestní a upřímní lidé. I tak vás setkání s neférovým jednáním zamrzí. Tím více, že přijde od někoho, od koho byste to nečekali. Udržte své emoce na uzdě, hádky nemají cenu.

 

Blíženci
Vaše plány do budoucna jsou optimistické. Dnes se však zamyslete nad tím, které se vám může podařit naplnit a které jsou jen příjemným, ale nerealistickým fantazírováním. Získáte tak více času na úsilí, cíleně věnované perspektivním záležitostem.

 

Rak
Jste dobří pracovníci a nadřízení si vás nemohou vynachválit. V tomto měsíci vás ale trápí popudlivost a občas reagujete hodně nepřiměřeně. Toto riziko hrozí ve zvýšené míře také dnes. Ovládejte se, co to půjde, ať si nezkazíte svou dobrou pověst.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Lev
Dnes vás bude trápit svědomí. V nedávné době jste totiž udělali něco, na co vůbec nejste pyšní. Pokuste se zamyslet nad tím, jak by se celá věc dala napravit a pokud vás nic nenapadne, zeptejte se na radu někoho, kdo má větší životní zkušenosti.

 

Panna
Dnes se vám bude hodně dařit, úspěchy zaznamenáte na všech frontách. Dávejte si však pozor na to, aby vás nadměrně nepotrápil stres. Pokud mu propadnete, radost, kterou budete ze svých zásluh cítit, bude znatelně menší. A to by byla přece škoda.

 

Váhy
Dostanete se dnes do situace, kdy si uvědomíte, že vaše jazyková vybavenost není ideální. A to v dnešní době není nic, čím byste se mohli chlubit. Podívejte se proto na nabídku jazykových kurzů, abyste se zbavili rezerv, které v tomto ohledu máte.

 

Štír
Při řešení problémů, které dnešní den přinese, se nesnažte nic lámat přes koleno. Zadělali byste si na budoucí potíže. Většina záležitostí se dá vyřešit rozumným kompromisem a ta vaše jistě nebude výjimkou. Není proto dobré tvrdohlavě trvat na svém.

 

KYVADLO ZDARMA
Vyzkoušejte virtuální kyvadlo, které Vám ihned odpoví!

 

Střelec
Vadí vám, pokud někdo neposlouchá, co mu říkáte. Vy sami jste otevření všem, kdo potřebují radu či pomoc. Pro jedno nebo druhé si k vám dnes přijde někdo z vašich přátel. I když se vám zdá, že některé jeho problémy jsou malicherné, buďte empatičtí.

 

Kozoroh
Máte v sobě nedůvěru vůči neznámým osobám. Proto dnešní setkání se skupinou nových lidí v práci nebo na společenské akci bude pro vás docela stresující. Volte neutrální témata rozhovoru a uvidíte, že vše hravě zvládnete. Půjde to docela hladce.

 

Vodnář
Věnujte se více společenskému životu. Máte teď sklony uzavírat se do sebe a vyhýbat se lidem. Je to zkrátka jen takové období a zase to přejde. Přesto s tím zabojujte, nesmíte se touze po samotě příliš poddávat. Vyrazte dnes s přáteli třeba do kina.

 

Ryby
Dnes si budete stěžovat na svou práci prakticky na každém kroku. O tom, co vás žere se dozví i vrátný a uklízečka. Pokud jste v aktuálním zaměstnání nespokojení, je třeba to řešit s odpovědnými lidmi, ne s každým kdo se namane. Tam pomoc nenajdete.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře