Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Úterý, 5.6.2018 podle hvězd.

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 05.06.2018, 00:00 | 05.06.2018, 00:00 | doma.cz

Úterý, 5.6.2018 podle hvězd.

Beran
Budete se dnes muset připravit na jeden z hektických dnů. Nenechte se ničím vyvést z rovnováhy, jedině tak nebudete zmatkovat a dělat více věcí najednou. Jste pohotoví, tak tuto svou schopnost předveďte a nenechte se událostmi zaskočit. Dokážete to!

 

Býk
Snažte se udržet své emoce na uzdě. To je hlavní téma dnešního dne. Ustát všechny nepříjemné situace bez toho, abyste se nechali vyvést z konceptu bude náročné, ale vy to dokážete. Bude to vyžadovat trochu více sebezapření, ale děláte to pro sebe.

 

Blíženci
Vaše velitelské sklony dnes budou mít zelenou. A že jim dáte průchod skutečně ve velkém! Všechny lidi okolo budete opravovat a říkat jim, kde chybují, nic vám nebude dobré. Vaši drsnou rétoriku bude zmírňovat aspoň to, že se přitom budete usmívat.

 

Rak
Začněte dnes promýšlet kýžené změny, které by vám pomohly vést spokojenější život. Sice v červnu nemáte podporu planet ani dostatek energie k jejich uskutečnění, ale už pouhá myšlenka na ně vás potěší. Uvažujte o nich tak, jakoby už úspěšně proběhly.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Lev
Když někdo řekne něco, co se vám nelíbí, neznamená to, že to udělal s cílem vás urazit nebo naštvat. Dnes budete mít tendence brát si věci příliš k srdci a reagovat nepřiměřeně. Dokonce i tehdy, pokud půjde o úplné malichernosti. Vydržte, bude lépe!

 

Panna
Máte planety na své straně a v mnohém vám ulehčují cestu. Musíte jim však pomoci sami. Nečekejte na štěstí s rukama v klíně, to byste se ho nedočkali. Dnes využijte příznivé konstelace a promyslete si, čeho byste teď chtěli dosáhnout jako prvního.

 

Váhy
Dnešek vám přinese šanci na přivýdělek. Ten vám pomůže vyřešit některé vaše finanční závazky, které vám momentálně dělají starosti. Sáhněte po něm a ověřte si všechny detaily. Zbavit se těchto restů je pro vás cestou, jak zase najít ztracený klid.

 

Štír
I když vaše finanční situace sice není vůbec zlá, dnes se rozhodnete nakládat v tomto měsíci s penězi hospodárněji. Máte totiž pocit, že zbytečně utrácíte. Zejména s ohledem na blížící se letní dovolenou je podle vás trocha rozumného šetření vhodná.

 

APLIKACE ZDARMA: MÁ MĚ RÁD - NEMÁ MĚ RÁD?
Trhejte lupeny z kopretiny a zjistěte to hned!

 

Střelec
Dnes se vám nebude do ničeho chtít, jenom do lenošení. Práci se budete raději vyhýbat, co to jen půjde. Nesklouzněte k tomu, abyste se snažili vykroutit z veškerých povinností, jinak se můžete dostat do pěkného maléru a také naštvat své nadřízené.

 

Kozoroh
Vliv planet vám dnes ráno trochu zkomplikuje život, bude se vám totiž chtít lenošit. Takový start do nového dne není zrovna ideální. Braňte se tomu třeba chladnou sprchou nebo pořádně silným zeleným čajem. A pak se hned pusťte do práce, ať neusnete.

 

Vodnář
V poslední době vzrůstají požadavky ze strany vašeho zaměstnavatele a vy netušíte, jak se tomu bránit. Je to jednoduché. Vysvětlete mu, že některé jeho nároky jsou nepřiměřené a neodpovídají ani smlouvě, ani zákoníku práce. Počítejte však se vším.

 

Ryby
I když o to vlastně vůbec nestojíte, stanete se tím, kdo dnes budete tlumit konflikty. Doma i na pracovišti se budete snažit přimět znesvářené strany k dohodě a smíření. Vaše intervence dokáže uhasit i hodně vážné spory, což přitom není žádná legrace.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře