Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Úterý, 12.6.2018 podle hvězd.

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 12.06.2018, 00:00 | 12.06.2018, 00:00 | doma.cz

Úterý, 12.6.2018 podle hvězd.

Beran
Z každé pochvaly svého nadřízeného máte upřímnou radost. Dnes vám ji trochu zkalí to, že ji nadšeně vyjadřuje před všemi vašimi kolegy. Máte totiž neodbytný pocit, že by se jim mohlo zdát, že vám šéf nadržuje a že to ovlivní jejich chování vůči vám.

 

Býk
Úterý vám přinese setkání s člověkem, který je ideální společník pro nové aktivity ve vašem podnikání. Nemusí to být vůbec nikdo nový ve vašem životě, ale někdo, koho znáte a pohybuje se ve vašem okolí. Nečekaný impulz odhalí jeho velký potenciál.

 

Blíženci
Využijte dnešního vlivu planet a použijte schopnost brilantní komunikace k získání lidí na svou stranu. Podaří se vám vyjednat věci, na které jindy příliš nesázíte. V tomto rozpoložení budete také snadněji skládat zkoušky a obhájíte svou práci.

 

Rak
V práci pociťujete úbytek nadšení a s tím souvisí i ztráta elánu. Dnes začnete proto řešit, že je třeba s tím něco udělat. Na mysl vám přijde i změna místa. Není to poprvé, co o tom přemýšlíte. Vždy jste zatím myšlenku opustili. Jak to bude dnes?

 

TAROT DOVOLENÉ
Personalizovaný výklad kartářkou, sami si vytáhněte 5 karet! Tarot vám řekne vše o vaši dovolené a o možných komplikacích na vašich cestách.

 

Lev
Od ostatních pracovníků ve vaší firmě se lišíte tím, že i ve špatném rozpoložení jste schopní odvádět precizní práci. Ani dnes po vás nebude muset nikdo nic dokončovat nebo opravovat. A to máte od rána dost mizernou náladu. Jste prostě svědomití.

 

Panna
Vyhněte se dnes jakékoliv složitější manuální práci. Nejenom, že by vám vůbec nešla od ruky, ale také byste mohli způsobit škodu. Aby toho nebylo málo, hrozí nebezpečí, že se zraníte. Tentokrát vůbec nevadí, když se od práce budete raději držet dále.

 

Váhy
V tomto měsíci se vám často zdá, že vám planety hází klacky pod nohy. Máte v tom částečně pravdu. Netváří se na vás v červnu úplně přívětivě, ale za své neúspěchy a škobrtnutí si můžete i vy sami. Negativní myšlenky mají větší sílu, než byste čekali.

 

Štír
Dnes si uvědomíte, že si v červnu vedete po finanční stránce velmi dobře a budete se zajímat o možnosti zhodnocení svých peněz. Jednou z možností je také podpora zajímavého projektu nebo znevýhodněných lidí. Zamyslete se nad tím. I tudy vede cesta.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec
Snažte se dnes být v maximální pohodě a užívat si den. Planety vás zásobují pozitivní energií a nemáte důvod si na něco stěžovat. Jste plní optimismu, radosti i odvahy, takže se nebojte pustit do čehokoliv. Automaticky počítáte s úspěchem. A proč ne?

 

Kozoroh
Berete si na sebe v poslední době hodně úkolů, což vám způsobuje únavu. Vrháte se do všech možných činností bez toho, abyste pořádně odpočívali a to je cesta k tomu, abyste se úplně vyčerpali. Je nutné, abyste co nejdříve zase nabrali nové síly!

 

Vodnář
Červen vám velký přísun peněz nedopřává a nutí vás více šetřit. Situace pro vás není příliš příjemná, a tak bude lepší, když odoláte větším výdajům. Dnes jste si přitom chtěli koupit něco, po čem už dlouho toužíte. Nedá se nic dělat, musíte šetřit.

 

Ryby
Dnešek vám nabízí, abyste dali do pořádku některé své záležitosti. Pokuste se o to, zejména co se týká finanční oblasti. Některá jednání mohou být složitější, ale přece jenom se doberete ke kladnému výsledku. Chce to jen trpělivost a diplomacii.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře