Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Úterý 31.7.2018 podle horoskopu.

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 31.07.2018, 00:00 | 31.07.2018, 00:00 | doma.cz

Úterý 31.7.2018 podle horoskopu.

Beran
Máte pocit, jako by vám závěr července svazoval ruce. Nebojte, brzy se z těchto okovů vymaníte. Obrňte se trpělivostí a odpočítávejte minuty do konce první poloviny prázdnin. Vyhlídky jsou růžové, tak proč si start nového měsíce řádně nenaplánovat!

 

Býk
Poslední červencový den investujte sami do sebe. Pokud musíte do práce, pak se snažte zachovat chladnou hlavu. Nevrlý kolega ani rozčilený zákazník vám nestojí za to, abyste si ničili zdraví. Vymyslete si odpolední program, na který se můžete těšit.

 

Blíženci
Kvadratura Venuše dělá stále neplechu v lásce a rodinných vztazích. Novinky nevítáte s otevřenou náručí, také vám chybí empatie vůči blízkým. Sice se snažíte, co vám síly stačí, ale hvězdnou nepřízeň neobalamutíte. Jediné, co pomůže, je trpělivost.

 

Rak
Jupiter s Venuší stále přihrávají zajímavé finanční možnosti. Přesto byste neměli žít nad poměry, dokud jsou zisky pouze v rovině fantazie. Singles mohou najít spřízněnou duši během zahraniční dovolené. Láska s vůní exotiky vás může překvapit i doma!

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA SRPEN
Zajímá vás, na co se můžete v srpnu těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!
 

Lev
Rozdáváte radost plnými hrstmi a trochu zapomínáte sami na sebe. Pravdou zůstává, že největší štěstí prožíváte tehdy, když je spokojené vaše okolí. Poslední červencový den charakterizuje zábava s rodinou i přáteli. A nepůjde o ledajakou aktivitu!

 

Panna
Obloukem se vyhněte zdravotnické literatuře a nestudujte ani internetové diskuse. Mohli byste nabýt mylného dojmu, že jste vážně nemocní. Preventivní prohlídka u lékaře vás uklidní. V závěru měsíce si všímáte každého píchnutí a více hlídáte své tělo.

 

Váhy
Slunce upíjí z vitality, proto není moudré pouštět se do velkých projektů. Rychle byste mohli vyhořet. Nebraňte se pomocné ruce, která přichází ze strany méně vytížených spolupracovníků. Dáte najevo, že jste týmový hráč. Jednou pomůže on, jednou vy.

 

Štír
Dokážete se poučit z předchozích chyb, takže se na konci měsíce držíte zkrátka. Díky tomu dokážete zatnout zuby a nekomentujete výstřední chování některého z příbuzných, které by vás ještě včera vytočilo k nepříčetnosti. Sami ze sebe máte radost.

 

APLIKACE ZDARMA: HODÍME SE K SOBĚ? Je to ten pravý? Je to ta pravá? Ověřte si právě teď, jaké máte šance na trvalou lásku!
 

Střelec
V posledním červencovém dni ukážete ohnivou stránku osobnosti. Znát to bude v zaměstnání, kde se dokážete postavit za své názory. Nenecháte se zastrašit ani vedením, byť konfrontace zavání problémem. Jste přesvědčeni, že pravda je na vaší straně.

 

Kozoroh
Závěr měsíce pofouká Kozorohům bolístky na duši. Sama Afrodita se stará, abyste do druhé poloviny prázdnin vstoupili s čistým štítem. Jestliže spřízněnou duši stále hledáte, pak na vás hvězdy spiklenecky pomrkávají. Vypadá to na osudové setkání.

 

Vodnář
Ještě než odstartuje druhá polovina prázdnin, máte možnost udělat čáru za tím, co v budoucnu nepotřebujete. Ať jde o přežité milostné vazby, nebo zdraví škodlivé nešvary, poslední červenec vám se změnou pomůže. Nechybí vám odhodlání dojít do cíle.

 

Ryby
Intuice vás vede správnou cestou. Všechny aktivity, které jsou posvěceny vaším vnitřním "já", přinesou sladké plody. Poznáte to v lásce, zaměstnání i na soukromém poli. Teď se potřebujete věnovat tomu, v co skutečně věříte. Ostatní nechte stranou.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře