Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Úterý 7.8.2018 podle horoskopu.

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 07.08.2018, 00:00 | 07.08.2018, 00:00 | doma.cz

Úterý 7.8.2018 podle horoskopu.

Beran
Komunikační schopnosti Beranů stoupají a nabízí zajímavé profesní i milostné možnosti. Hledáte lásku, nebo potřebujete ujistit současného partnera o svých citech? V úterý nehledáte správná slova. Také oslníte potenciální zaměstnavatele při pohovoru.

 

Býk
S býčí vitalitou je to neslavné. Jestliže jste ještě letos nevyužili léto pro hlavní dovolenou, pak o tom začněte vážně přemýšlet. Do práce se musíte nutit, což je znát na odvedených výsledcích. Přitom soukromá sféra nabízí samé lákavé možnosti.

 

Blíženci
Amorovy šípy kolem sviští jako o závod, což se podepíše na vaší sebejistotě. Vychutnáváte si narůstající přízeň opačného pohlaví a netrápíte se tím, že už jednoho partnera máte. Říkáte si, že co oči nevidí, to srdce nebolí. Naštěstí vám to projde.

 

Rak
Milí Ráčci, jste znamením, které si všechno bere k srdci. V úterý to je nejcitelnější ve vztahu k rodině, kde se objevují častější rozepře mezi generacemi. Velkou podporou vám budou přátelé a děti, díky nimž se dokážete alespoň trochu odreagovat.

 

DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev
Snažte se utišit narůstající ego, kvůli kterému se dostáváte do konfliktu s nadřízeným i rodinnými příslušníky. Navíc nejste ochotni uznat případnou chybu a jednáte arogantně, což ničemu nepomůže. Nechcete-li si přidělávat problémy, zchlaďte hlavu.

 

Panna
Pociťujete ubývající fyzické síly, ale nechcete se tím nechat zbrzdit. Hlavou se vám totiž honí spousta plánů, jak excelovat v pracovní sféře i čím vylepšit soukromí.
Nezapomeňte, že zdraví máte jen jedno. A bez něj žádný z nápadů nezrealizujete.

 

Váhy
První polovina srpna vybízí k rozmazlování. Léto je v plném proudu, tak byste si měli udělat radost na těle i na duši. Aktuálně netrpíte finančním nedostatkem a zasloužíte si odměnit za náročné pracovní dny. Dokáže vás to nakopnout k další akci.

 

Štír
Merkur spolu s Jupiterem stále komplikují dění na pracovním poli. Ponaučte se z předchozích nezdarů a raději plujte s davem. Aktuálně by vaše originální nápady a snahy cokoli změnit narazily na odpor. Nadřízení i kolegové mají rádi všechno po starém.

 

TAROT DOVOLENÉ
Personalizovaný výklad kartářkou, sami si vytáhněte 5 karet! Tarot vám řekne vše o vaši
dovolené a o možných komplikacích na vašich cestách.

 

Střelec
Chování některého z příbuzných vám nasadí brouka do hlavy. Podezříváte ho, že s vámi nehraje čestně a něco před vámi tají. Intuici Střelců neobalamutí. Báječné chvíle proti tomu prožíváte se svými přáteli. V jejich společnosti se nemusíte ničeho bát.

 

Kozoroh
Startuje náročné období, kdy se Saturn ocitá v nepříznivé kvadratuře s Venuší. Je třeba počítat s možnými ztrátami v oblasti financí, práce i lásky. Sice to nemusí být jednoduché, ale snažte se to brát s nadhledem. Na každém konci něco nového začíná.

 

Vodnář
Milí Vodnáři, pod křídla vás skryje kněžka lásky a krásy, Venuše. Díky její přízni zažijete den jako ze žurnálu. Vznášíte se s hlavou v oblacích a nic vás nerozčílí. Singles mohou vyhlížet zástup ctitelů. Byla by škoda upoutat se na prvního adepta.

 

Ryby
Spřádáte plány na rozjezd vlastního podnikání nebo sbíráte odvahu k rozhovoru s nařízeným ohledně svého platu. Ani k jednomu ještě neuzrála správná doba. Nicméně intuice vám správně radí, že štěstí přeje připraveným. Sepište všechny nápady na papír.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře