Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Úterý 14.8.2018 podle horoskopu.

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 14.08.2018, 00:00 | 14.08.2018, 00:00 | doma.cz

Úterý 14.8.2018 podle horoskopu.

Beran
Milí Berani, od úterý se začnou projevovat neuvážené investiční kroky z uplynulých dní. Bude třeba začít více počítat a seškrtat zbytečné výdaje. Ani partnerství nehlásí nejvlídnější klima. Častější názorové třenice vznikají právě kvůli penězům.

 

Býk
Cítíte, že pořád nejste ve formě, a tak se vyhýbáte náročným úkolům v zaměstnání i na soukromém poli. Zatímco kolegové i nadřízení nad tím přimhouří oko, příbuzní tolerancí neoplývají. Vysvětlování nic nespraví, klidně si jděte po svém programu.

 

Blíženci
Úterý je jako stvořené pro novou lásku! Hledáte protějšek, který by splnil ta nejnáročnější očekávání a zapadl k vám jako dílek puzzle? Hvězdy jednu takovou osobu slibují. Potkat ji můžete díky přátelům nebo studiu. Nebojte se rozšířit své obzory.

 

Rak
Luna zesiluje účinek Venuše, což se neblaze podepíše na milostném poli. Jste přecitlivělí a na partnerovy řeči reagujete nepřiměřeně. Dobrou službu vám neudělá ani vztahovačnost. Zkuste se odreagovat při koníčcích a vězte, že krize nepotrvá věčně.

 

KARMA TAROT
Karty vám odhalí karmický potenciál. Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet teď!

 

Lev
Skvělé zprávy mohou očekávat zadaní i svobodní Lvi. První skupina prožívá s miláčkem harmonii, o níž se vám v uplynulém týdnu ani nesnilo. Rázem se dokážete domluvit na všech důležitých otázkách. A svobodné dost možná právě dnes čeká osudové setkání!

 

Panna
Pokud jde o finance, nepotřebujete žádné rady okolí. V ekonomických záležitostech jste jistí v kramflecích a troufnete si trochu riskovat. Dostanete tip, jak znásobit rodinné úspory, ale než cokoliv podepíšete, necháte si delší čas na rozmyšlenou.

 

Váhy
Sama Afrodita vám dopřává v ekonomických záležitostech a myslí také na krásu. Co to v úterý spojit a dopřát rozmazlování unavenému tělu? Upravený zevnějšek se pozitivně odrazí na všech životních oblastech v čele s láskou. Nepodceňujte svou vizáž.

 

Štír
Ještě než se překulí polovina měsíce, mohou nezadní Štíři najít spřízněnou duši. Hvězdy slibují člověka, který se k vám hodí jako ztracený dílek puzzle. Jste nadšení názorovou souhrou, ale po předchozích zkušenostech se nechcete radovat předčasně.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec
Nemusíte hledat v kartách, svého srdcového krále či královnu potkáte v reálném životě! Rozhlédněte se ve svém okolí, protože nejspíš nejde o žádnou novou tvář. Doceníte kvality jistého člověka, s nímž se vaše cesty už několikrát nezávazně protnuly.

 

Kozoroh
Naštěstí vás obklopují sympatické tváře, díky nimž vás hned tak něco nevykolejí. Navíc vám vesmír dolévá odhodlání, abyste se postavili výzvám. Zatímco ostatní se zaleknou, pro Kozorohy představují velkou motivaci. Jak v lásce, tak profesním životě.

 

Vodnář
Venuše láká Vodnáře k životu na vysoké noze. Rozmazlujte se a dopřejte si něco, co je běžně nad vaše možnosti. Díky prémiím nebo výhře v loterii si teď můžete udělat radost. V první řadě myslete na sebe, tentokrát je sobeckost vítanou vlastností.

 

Ryby
Možná máte pocit, jako by vás políbila múza? Hvězdy slibují setkání s inspir
ativní osobou, do níž se záhy můžete zakoukat. Spojuje vás i stejný náboj. Od nového objevu se však můžete hodně přiučit. Zadaní si znovu uvědomí kvality současného partnera.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře