Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Úterý 4.9.2018

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 04.09.2018, 00:00 | 04.09.2018, 00:00 | doma.cz

Úterý 4.9.2018

Beran

Není úplně typické, že byste se zapovídal se sympatickou prodavačkou nebo spolucestujícím v autobuse. V úterý ale překročíte svůj stín a rozšíříte okruh známých. Je to příjemná změna, když se na svět nekaboníte. Najednou se vám zdá všechno hezčí.

 

Býk

Víkend je sice daleko před vámi, ale jak se říká, štěstí přeje připraveným. Lámete si hlavu s programem pro sebe a své blízké. A jak už to ve vašem případě bývá, výsledek bude originální. Prodloužíte si prázdninovou atmosféru a skvěle se pobavíte.

 

Blíženci

Nejspíš se vám v práci něco nepodaří tak, jak jste doufali. Kvůli tomu zamrznete na mrtvém bodě a bojíte se udělat další krok. Jdete z jednoho extrému do druhého. Nemusíte se honit jako splašená lokomotiva, stačí, když budete jednat s rozvahou.

 

Rak

Zatím musíte počítat každou korunu, ale naštěstí tato nepřízeň nebude mít dlouhého trvání. Jak se říká, všechno zlé je k něčemu dobré. Naučíte se lépe hospodařit a rozmyslíte si zbytečné nákupy. Ty vás dostaly do složité situace a neklidného spánku.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!

Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Lev

Pokud potřebujete získat sympatie potenciálního nadřízeného, naplánujte pracovní pohovor na dnešní nebo zítřejší den. Vesmír vám posílá příznivý vítr do plachet a neukazuje na žádné faux-pas. Nebojte se využít reference předchozích zaměstnavatelů.

 

Panna

V úterý se vezete na stereotypní vlně. Využijte nezáživného programu k tomu, abyste si naplánovali nadcházející dny. Jakmile se totiž Merkur chopí svého žezla, rozpoutá nepředstavitelný fičák. Měli byste mít rozmyšleno, čemu chcete věnovat energii.

 

Váhy

Začátek září vám dolije plný pohár empatie i dobré nálady. Nejvíce se vám bude hodit na domácí půdě, kde se dokážete vcítit do potřeb svých nejbližších. Pro příbuzné napříč generacemi jste velkou životní inspirací a můžete jim ze sebe hodně předat.

 

Štír

Tento týden je zapeklitý pro štíří finance. Pouštíte jim žilou a ať se podíváte do jakékoliv výlohy nebo e-shopu, všude najdete něco, co nutně potřebujete. Není divu, že vás za chvíli obklopuje hora zbytečností, ale bankovní účet zeje prázdnotou.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY

Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Střelec

Nová setkání na sebe nenechají čekat! Vyzařujete přátelskou auru, takže nemáte nouzi o pozornost ze strany opačného pohlaví. Že jste zadaní? Nevadí, další přátelé se přece vždycky hodí. Ostatně příjemně vás osvěží i nezávazný rozhovor cestou z práce.

 

Kozoroh

Tak trochu to vypadá, že všechno víte a znáte. V zaměstnání se taková schopnost hodí, v soukromém životě už z vás okolí nebude moc nadšené. Když za vámi přátelé či rodina přijdou s potřebou vypovídat se, bohatě stačí jen mlčky sedět a poslouchat.

 

Vodnář

Na začátku září se může objevit nutnost chirurgických zákroků. Snažte se jim vyhnout změnou životosprávy a dejte si pozor na nejrůznější zranění. Jste ukvapení a mohli byste přehlédnout nebezpečnou situaci. V úterý to platí hlavně v městském provozu.

 

Ryby

V rodině vládne přátelská atmosféra, kdy víte, že se jeden může spolehnout na druhého. Naštěstí to nebude potřeba. Hvězdy nehlásí žádné větší komplikace. Odpoledne si zavzpomínáte na uplynulé prázdniny a připravíte pro své blízké zábavný program.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře