Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Úterý 11.9.2018

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 11.09.2018, 00:00 | 11.09.2018, 00:00 | doma.cz

Úterý 11.9.2018

Beran

Domluva s partnerem i rodinnými příslušníky je mnohem snazší. Poučili jste se z nedávných konfrontací a na jistá slova si dáte pozor. Hlavou se vám honí spousta nápadů, které byste chtěli probrat. Určitě je na příbuzné nevychrlete všechny najednou.

 

Býk

Milí Býci, dnešek je v pracovní sféře velmi náročným. Buďte na sebe opatrní a vyhněte se zbytečnému riskování. Konfliktní duo Mars a Uran ukazují na možná zranění nebo šoky. Napříč zaměstnáním nevládne právě přátelská nálada. Vsaďte na trpělivost.

 

Blíženci

Další zářijovou dekádu začínáte s vynikající kondicí. Vleklé zdravotní problémy se pomalu ale jistě zlepšují, což vás motivuje k dalším změnám v životosprávě. Necháte-li se přemluvit přáteli či rodinnou ke sportovnímu odpoledni, skvěle si to užijete.

 

Rak

Citlivé znamení Raka se konečně dočká zlepšení situace v soukromí i na pracovní půdě. S blízkými přestáváte bojovat a dřívější neshody nahradíte snahou o rozumný kompromis. S odstupem času musí všichni uznat, že každý chtěl vlastně jedno a totéž.


PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!

Poznejte, jak se k sobě hodíte se svým partnerem! Vydrží Váš vztah na věky nebo jde jen o krátkodobou známost? Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení! 

 

Lev

Atmosféra na domácí půdě houstne. Podrážděný bude nejenom protějšek, ale všichni členové rodiny. Tentokrát nepomáhají snahy zjistit, co je skutečnou příčinou napjatého klimatu. Přijměte to jako fakt a počkejte, až se před vámi karty vyloží samy.

 

Panna

Máte slibně nakročeno a zažíváte fantastické období v lásce i profesi. Zdá se, že je škoda spát, protože taková přízeň nemůže trvat věčně. A právě vysoké životní tempo si vybere jako vaši Achillovu patu neblahý vliv Neptuna. Zdraví máte jen jedno!

 

Váhy

Hlavní postavou na šachovnici se ode dneška stává Mars ve spřízněném znamení Vodnáře. Dodává vám drive ve všech podstatných životních sférách. Je pouze na vás, zda se hodláte soustředit na lásku, rodinu nebo kariéru. Stihnout můžete i všechno naráz.

 

Štír

Nejúčinnější zbraň proti stresu máte skrytou hluboko ve svém nitru. Pokuste se ji aktivizovat už během dopoledních hodin. Najdete-li v sobě vnitřní rovnováhu, zvládnete konflikty řešit bez křiku. A tato jednoduchá změna se vám vrátí jako bumerang.

 

TAROT DNE

Personalizovaný výklad kartářkou - sami si vytáhněte 3 karty! Tarot vám předpoví, co vás potká, čeho se máte držet a čeho se stranit

 

Střelec

Zdá se vám, jako by si z vás vesmír tropil legrácky. Nejste daleko od pravdy. Tak všechny problémy berte s nadhledem a věřte, že nebudou mít dlouhého trvání. Ne nadarmo se říká, že co vás nezabije, to vás posílí. Před víkendem můžete být jako Rambo.

 

Kozoroh

Venuše otevírá cestu za štěstím v lásce. Poznáváte sympatické protějšky, se kterými si po dlouhé době máte co říci. Nezapomeňte si říct o kontakt v případě, že byste se ještě někdy chtěli vidět. Druhý den byste mohli litovat, že jste to neudělali.

 

Vodnář

Milí Vodnáři, dneškem začíná fantastický čas plný úspěchů v lásce i zaměstnání. Mars se stěhuje do vašeho znamení a přináší s sebou nezdolnou energii. Jediné, co je slabou stránkou tohoto vládce pohybu, je přílišná zbrklost. Kvůli ní hrozí zranění.

 

Ryby

V zaměstnání válíte a máte ze sebe skvělý pocit. Méně pracovitý kolega by toho mohl zkusit využít ve svůj prospěch. Nevěřte tomu, že sám nezvládá. Jen se na vás pokusí přenést velkou část svých povinností, ačkoliv výplata mu zůstane stejně vysoká.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře