Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Úterý 18.9.2018

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 18.09.2018, 00:00 | 18.09.2018, 00:00 | doma.cz

Úterý 18.9.2018

Beran

Rádi byste vyřešili všechno, co mezi vámi a rodinou zůstává dlouhodobě otevřené. Diskuse se ale nevyvíjí takovým směrem, v jaký jste doufali. Netlačte na pilu a dejte událostem volný průběh. Díky pracovním závazkům přijdete brzy na jiné myšlenky.

 

Býk

Milí Býci, nejlepším přítelem by v tomto období měla být rozvaha. S ní dokážete dojít do cíle sice volnějším tempem, ale bezpečně a úspěšně. V opačném případě vás čeká trnitá cesta plná zbytečných chyb i nebezpečí. Jistě uznáte, že to za to nestojí.

 

Blíženci

Pokud musíte podepisovat důležité smlouvy, obraťte se na nezávislého odborníka. Jste roztěkaní a mohli byste přehlédnout důležitou maličkost. V milostném životě bude o poznání příjemnější klima. Jediné, co vás přibržďuje, je zhoršující se kondice.

 

Rak

Račí intuice se v úterý opět dostane ke slovu. Neberte ji na lehkou váhu a vězte, že můžete lecčemu zabránit. V opačném případě si budete stýskat nad tím, že jste se neponaučili z dřívějších chyb. Bumerangový efekt funguje v práci i lásce spolehlivě.

 

RODINNÝ TAROT

Nakoukněte do tajů vašich rodinných vztahů! Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď!

 

Lev

Zdá se vám, že všechno uděláte nejlépe sami a navíc nechcete své blízké zatěžovat jistými věcmi. Bohužel rodině se vaše chování nezamlouvá. Mají pocit, že jednáte za jejich zády a vaše argumenty nevnímají. Příště s nimi proberte své kroky dopředu.

 

Panna

Partnerství prochází klíčovou fází, kdy si potřebujete dávat vzájemně najevo, jak moc pro sebe znamenáte. Netrávíte-li dnešní den a večer bok po boku, snažte se aspoň maximálně využít výdobytků moderní techniky. I ta může být pro oba velmi příjemná.

 

Váhy

Zatímco nezadaní mají skvělé vyhlídky pro seznámení, Váhy ve vztahu to mají o poznání těžší. Vypadá to, že na vaše dveře zaklepe podzimní chmurná nálada. Místo teplých ponožek zkuste ohřát tělo a duši při příjemnější činnosti. Nemusíte chodit daleko!

 

Štír

Potřebujete se uvolnit a přijít na jiné myšlenky, což se vám v rodinném kruhu moc nedaří. Není moudré sahat po skleničce alkoholu. Zdánlivě snadné řešení vašeho problému by přineslo jeden velký zádrhel. Všechny zadržované emoce by vytryskly ven.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!

Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec

Už jste se několikrát spálili, ale nejspíš znovu uděláte tutéž chybu. Důvěřujete člověku, který za zády roztrubuje informace z vašeho soukromí. Když se to doslechnete, budete bez sebe. Nejvíc vás na tom mrzí, že jste vložili důvěru do špatných rukou.

 

Kozoroh

Baví vás poznávat nové tváře a rozšiřovat okruh známých. Projeví se to v soukromém životě i zaměstnání, kde se nebráníte školením, služebním cestám ani obchodním jednání. Jen pozor, abyste kvůli tomu nezapomněli na staré dobré přátele či klienty.

 

Vodnář

Volnočasové aktivity stále hlásí skvělé podmínky pro rozkvět. Nebraňte se žádné pozvánce do společnosti, nebo se sami porozhlédněte na kulturním rozcestníku. Změna v rutinním programu se pozitivně odrazí ve všech životních sférách v čele s láskou.

 

Ryby

Na domácí půdě hrozí konflikty kvůli vaší nezvyklé tvrdohlavosti. Nechcete ustoupit ani o píď, ačkoliv víte, že příbuzní jsou tak trochu v právu. Jde vám o princip. Skutečně si chcete kazit den kvůli takové malichernosti? Vždyť moudřejší ustoupí.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře