Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Úterý 2.10.2018

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 02.10.2018, 00:00 | 02.10.2018, 00:00 | doma.cz

Úterý 2.10.2018

Beran

V práci fungujete na dvě stě procent, přesto máte rezervy. Může za to nevalná mentální kondice, která vás brzdí v rozletu. Špatně se soustředíte a necháte se rozptýlit každou maličkostí. Pokud je to možné, důležité projekty odložte na další týden.

 

Býk

Milí Býci, Murphyho zákony dnes fungují na výbornou. Hvězdy varují před zvýšeným rizikem úrazů, a to jak při sportu, tak běžných činnostech. Značnou měrou to můžete ovlivnit vy sami. Nezkoušejte adrenalinové aktivity a snažte se být při smyslech.

 

Blíženci

Slunce svítí pro rodinné štěstí a domácí pohodu staví na první příčku hodnotového žebříčku Blíženců. S dětmi i starším příbuzenstvem zažíváte veselé chvíle, které vás vzájemně obohacují. Kvůli nim jste schopni proměnit původní plány a leccos zrušit.

 

Rak

Pokud jde o administrativu a jednání s úřady, buďte v tomto pracovním týdnu extrémně opatrní. Mohli byste odevzdat špatný formulář, nebo zapomenout důležitou přílohu. Čeká-li vás podpis smlouvy, nebojte se požádat o konzultaci nezávislého odborníka.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA ŘÍJEN

Zajímá vás, na co se můžete v říjnu těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

 

Lev

Mentální obraty Lvů jsou bleskurychlé. Oceníte je zejména na pracovním poli, kde si troufnete i na velmi náročné úkoly. Intuice vám napovídá, že tentokrát je zvládnete levou zadní. Oplýváte schopností time-managementu a umíte odhadnout budoucí vývoj.

 

Panna

V uplynulém měsíci jste udělali v rozpočtu pořádný vítr, ale teď se nákupní horečka uklidňuje. Dokážete oddělit zrno od plev a nepoléháte nákupnímu šílenství. I když se vám zboží líbí, zhodnotíte, zda ho potřebujete. Hotovost schováte na horší časy.

 

Váhy

V úterý se pitváte v životních prioritách. Máte strach, abyste svými aktivitami neubližovali někomu blízkému. V říjnu nehrozí, že by se z vás stali chladnokrevní kariéristé. Všechny komplikované situace si dlouho promýšlíte, než vyřknete verdikt.

 

Štír

Štíři, dávejte pozor! Někdo vám může zamotat hlavu tak, že se vám milostné dobrodružství zdá jako skvělá zábava. Klidně riskujete dlouholetý vztah a nebudete se ohlížet ani na dobré mravy. Vaše racionální myšlení je potlačeno rozbouřenými tužbami.

 

NOVINKA! Velký Tarot 2019!

Zjistěte, co Vás čeká! Poznejte svou budoucnost dříve, než se stane skutečností! Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď!

 

Střelec

Cítíte, že se vaše kondice vylepšuje a vleklé zdravotní problémy se pomalu ale jistě zklidňují. V říjnu můžete tomuto vývoji napomoci díky změně životosprávy. Jste aktivní a chcete se neustále hnát za lepšími výsledky, ale nezapomeňte na odpočinek.

 

Kozoroh

Snažíte se zapojit do nového pracovního působiště? Na začátku října jste nezvykle nervózní a ze změn máte obavy. Partner vám zbytečné mraky na nebi pomůže rozptýlit. Poskytne vám jiný pohled na danou záležitost a namasíruje pošramocenou sebejistotu.

 

Vodnář

Během pracovní části týdne nejste pány svých emocí. Kvůli maličkosti vyletíte jako čertík z krabičky a neberete si žádné servítky. Výbuchem vzteku byste mohli pokazit dosud hezky fungující vztah. Diplomacie a pochopení jsou víc než jindy na místě.

 

Ryby

Začátek měsíce je šťastný pro studenty a Rybky, které se neustále vzdělávají. Teoretické informace vám půjdou snadno do hlavy a lehce je také proměníte ve skutečnost. Spokojení budou i jedinci, které v zaměstnání čeká nějaká zásadní výzva nebo změna.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře