Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Úterý 23.10.2018

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 23.10.2018, 00:00 | 23.10.2018, 00:00 | doma.cz

Úterý 23.10.2018

Beran

Vůdčí znamení Berana se může naplno projevit i v domácí sféře. Konečně se nemusíte bát, že by vaše slova byla špatně pochopena, nebo že by šli příbuzní proti vám. Naopak táhnete za jeden provaz a žádná hvězdná nepřízeň vám nehází klacky pod nohy.

 

Býk

Ačkoliv riskování nemáte v oblibě, blížící se úplněk vás přímo vybízí k adrenalinovým zážitkům. Hledáte vzrušení, které vám schází na milostném poli. Pozor, ať nepřijdete k finanční úhoně, nebo si dokonce nezpůsobíte úraz. Stůjte nohama na zemi.

 

Blíženci

Řešíte nějaký složitý problém? Nehledejte pomoc u nikoho jiného. Správnou cestu, jak z prekérní situace ven, totiž najdete jen díky vlastní intuici. Zklidněte se a zeptejte se sami sebe, co potřebujete změnit. A pak to udělejte. Stačí mít odvahu.

 

Rak

Raci vyhlíží báječný závěr měsíce, kdy mohou zažít spoustu novinek. Vesmír jim nabízí pestrou paletu zážitků, z nichž si můžete vybrat podle své libosti. Je vaší prioritou láska? Nebo byste snad uvítali rozšíření rodiny? Vesmír se nebrání ničemu.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA LISTOPAD

Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní! 

 

Lev

Inspirace dýchá ze všeho, do čeho se Lvi během úterý pustí. Jste motivujícím prvkem pro své kolegy i příbuzné. Málokdo v sobě nalezne tolik odvahy, aby se pustil na neprobádanou půdu s tak sebejistým přístupem. Snažte se zůstat stát nohama na zemi.

 

Panna

Nabízí se spousta zajímavého zboží, které se vám strefují do vkusu, ale naštěstí se nenecháte opít rohlíkem. Zvažujete všechna pro a proti a nikam nespěcháte. Marketingoví experti si na vás mohou vylámat zuby, ale beztak zůstanou s prázdnýma rukama.

 

Váhy

Duše Vah se zabydluje v harmonii, o níž v uplynulých říjnových dnech přišla. Rodinný kruh je znovu místem, kde nabíráte ztracené fyzické i duševní síly. S rodinou táhnete za jeden provaz a snažíte se napravit, co se vám v minulých týdnech nepovedlo.

 

Štír

Milí Štíři, v úterý se do vašich služeb hlásí samo Slunce! Přináší rapidní vylepšení nálady a slibuje pozitivní vývoj v milostném životě i financích. To zní jako slibný příslib závěru října, nemyslíte? Užívejte si milá překvapení a ničemu se nebraňte.

 

TAROT PŘÁNÍ

Pokud máte své tajné přání a chcete vědět, zda se vám vyplní, pak neváhejte a vytáhněte si své 3 karty teď!

 

Střelec

V zaměstnání i na finanční půdě se snažte získat maximum informací, abyste neudělali chybný krok. Obvykle vidíte díky intuici dopředu, ale tentokrát byste na to nespoléhejte. Nejspíš by vám unikl důležitý detail, který by nadělal zbytečnou neplechu.

 

Kozoroh

Třikrát hurá! Konečně se dostáváte do kondice. Po psychické i fyzické stránce se cítíte skvěle a je to na vás znát. Navíc díky sextilu Venuše máte postaráno o zvýšenou pozornost opačného pohlaví. Singles se mohou seznámit se zajímavým protějškem.

 

Vodnář

Konjunkce Urana a Luny se podepíše na střídání nálad. V úterý se dostáváte snadno z extrému do extrému, kdy spouštěčem může být naprostá maličkost. Nejcitelnější je to na domácí půdě. Blízcí se navíc v citovém životě chovají jako slon v porcelánu.

 

Ryby

Kondice Ryb strmě stoupá a vylepšuje se také zdravotní stránka. Dlouhodobě nemocným slibuje vesmírná konstelace vylepšení zdravotního stavu. Máte také jedinečnou příležitost zbavit se nejrůznějších nešvarů, jako je kouření či nezdravá životospráva.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře