Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Úterý 30.10.2018

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 30.10.2018, 00:00 | 30.10.2018, 00:00 | doma.cz

Úterý 30.10.2018

Beran

Intuice by měla mít větší váhu než to, co radí okolí. Zejména pokud tápete v obchodních záležitostech, zeptejte se vnitřního hlasu. Stačí zvolnit a ostatní se dostaví samo. Skutečně výhodné nabídky vám mezi tím neutečou. Ostatních není třeba litovat.

 

Býk

Ačkoliv se vám nabízí šance k flirtu nebo románku na jednu noc, nenecháte se tím omámit. Merkur s Lunou vás nabádají k věrnosti a před riskováním chrání i nezadané Býky. Na sklonku měsíce hledáte vážnou známost a nechcete si pošlapat dobrou pověst.

 

Blíženci

Vyhlížíte náročný den, kdy se v práci nezastavíte. Naštěstí vám to nevadí a každou příležitost ke kariérnímu růstu využijete ke svému prospěchu. Kolegové závidí elán i sebejistotu, s níž se vrháte do náročných projektů. Své know-how bedlivě střežte.

 

Rak

Nemusíte s miláčkem objednávat jedno menu ani pít stejné víno. Platí to i v přeneseném slova smyslu. Prospěje vám, když si každý zachováte vlastní tvář a jeden druhého něčím inspirujete. Nejvíc se to hodí v intimním životě. Tam vás čeká velká jízda.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA LISTOPAD

Zajímá vás, na co se můžete v listopadu těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

 

Lev

Nákupy dražšího zboží s klidem odložte na další měsíc. Módní svršky by se vám mohly brzy znelíbit, u elektroniky hrozí možné technické problémy. Venuše dělá v ekonomice neplechu a ponouká vás k neuváženému utrácení. Vyrazte do obchodů s doprovodem.

 

Panna

Vesmír Pannám radí, abyste si pro dnešek našli odlišný program oproti drahé polovičce. Menší odluka vašemu partnerství udělá dobře a snižuje riziko hádek na maximum. V opačném případě nejste ani jeden spokojený s tím, jak se společný program vyvíjí.

 

Váhy

V ekonomických záležitostech se držte při zemi a raději buďte podezřívaví, než byste někomu skočili na lep. Číhá na vás lákadlo, které je jen nafouknutou bublinou. Udělá díru do rozpočtu a Vahám zbydou oči pro pláč. Věřte blízkým, kteří vás varují.

 

Štír

Vznášíte se na obláčku a vychutnáváte každou chvíli s miláčkem na maximum. Vzájemné porozumění bude s každou hodinou gradovat, takže není třeba dodávat, jak výjimečný váš čeká večer. Ani v zaměstnání ale nestojíte stranou, intuice je klíč ke štěstí.

 

NOVINKA!

Velký Tarot 2019! Zjistěte, co Vás čeká! Poznejte svou budoucnost dříve, než se stane skutečností! Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď! 

 

Střelec

Vyznat se v myšlení nejbližších členů není snadné. Nutno dodat, že se o to na konci měsíce moc nesnažíte. Máte vlastních starostí nad hlavu a empatie není silnou stránkou. Raději utíkáte k pracovním myšlenkám. Tam se vám totiž daří o poznání lépe.

 

Kozoroh

Není vyloučeno, že se v posledních říjnových dnech dočkáte dárku nebo finančního přilepšení! Vesmír rozhodně nečeká na Štědrý den, aby vám mohl udělat radost. Pokud se ale těšíte na vlastní jachtu, vězte, že největší radost se skrývá v drobnostech.

 

Vodnář

Prevence je mnohem snazší, než následné řešení problémů. V přeneseném slova smyslu to poznáte na atmosféře v domácnosti. V úterý se snažte, aby se nikdo nenudil. To by vedlo k rozpoutání zbytečných diskusí na témata, která byste měli nechat spát.

 

Ryby

S rodinou si předáváte nápady a vzájemně se inspirujete jak v pracovní, tak milostné oblasti. Někdy jste sami překvapeni, o jakých tématech dokážete otevřeně komunikovat. Nezasvěcení se mohou červenat, ale to rozhodně není případ nikoho z příbuzných.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře