Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Naše blogerka Ježurka má s mládeží ty nejlepší zkušenosti. Vyrostli jí totiž báječní vnuci a vnučky.

Ne, dnešní mládež není zkažená

aktualizováno 10.02.2012, 00:00 | 10.02.2012, 00:00 | doma.cz/em

Naše blogerka Ježurka má s mládeží ty nejlepší zkušenosti. Vyrostli jí totiž báječní vnuci a vnučky.

Chtěla bych na jednom příkladu potvrdit, že máme stále vzorné děti i vnoučata, ale jen v tom případě, když se věnujeme jejich výchově. To se vyplatilo mému synovi a snaše. Moje nejstarší vnučka studuje na vysoké škole, ale šetřit umí. Dostává sice nějaké kapesné, ale také si umí ke studiu přivydělat sama svou pílí a šikovností.

 

Koncem loňského roku měla její maminka – tedy moje snacha významné narozeniny. Přímo jubilejní. Měli jsme rodinnou oslavu, kde byla zahrnuta spoustou dárků. Nejvíc ji ale zaujal jeden, který jsme si potom pročítali všichni. Ano, pročítali, protože to byl zaplacený dvoudenní pobyt na jednom našem krásném zámku. Bylo to charakterizováno přímo jako romantický pobyt pro dva.

 

 

Syn bude mít toto jubileum příští měsíc, tak to vlastně vnučka vyřešila tím, že jim dala dárek oběma. Koukali na sebe, bylo to pro ně nezvyklé, takhle ve dvou na dovolené nejezdili, snad ani
nikde nebyli sami dva, aspoň co moje paměť sahá. Nevím, kolik takový pobyt stojí, cena tam samozřejmě nebyla, ale určitě to nebylo málo.

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

10 vět, které chlap bohužel NIKDY neřekne

Ukažte boty a my vám prozradíme, jaká jste

VÁŠ PŘÍBĚH: Manžel je hezoun. Je to prokletí!

 

A pro studentku? Moc ji za to chválím, je hodná a je vidět, že své rodiče miluje. Tak tento romantický dvoudenní pobyt – no dvoudenní, příjezd byl v pátek odpoledne a v sobotu dopoledne odjezd, ale budiž – tak ten se uskutečnil minulý týden. Syn i snacha byli nadšeni, moc se jim tam líbilo, byli evidentně spokojeni.

 

To jsem poznala už při telefonickém rozhovoru. Bylo tam krásně nejen v zámku, ale i v okolí, výborné jídlo v dostatečném množství, vybavenost pokoje taky skvělá a co víc si přát? Jsem ráda, že se nakonec dílo podařilo, určitě byla potěšena i vnučka. Ano, nápad to byl skvělý! Ale jak to, že to nikoho jiného nenapadlo?

 
35 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Milena 12:30 10.02.2012
ne dnešní mládež není zkažená jen je nakrmená a chce vše zkoušet,holky už v 10 chtějí sex atd.Dnešní mládeš je výstavní!
 

Všechny blogerky

  •