Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Dům rozkoše: zde se plní VAŠE erotické sny...

Bradavky si ozdobila řetízky a šla. Co se dělo dál?

aktualizováno 21.10.2011, 00:00 | 21.10.2011, 00:00 | doma.cz/kat/Katy

Dům rozkoše: zde se plní VAŠE erotické sny...

Dům rozkoše je tu proto, aby plnil erotické sny. Napište, jaké jsou ty vaše na blog dostcasunalasku.blog.cz. Třeba zrovna váš nápad bude ten, který ve mně probudí fantasii a bude splněn. Existuje nějaká situace, o které sníte, ale víte, že byste ji v reálu nikdy nepodnikli? Nebo jsou vaše sny natolik fantasijní, že se v nich setkáváte s fantastickými bytostmi? Sem s nimi.

 

ČTĚTE TAKÉ:

1. DÍL DOMU ROZKOŠE:

Takový malý autobusový sex....


2. DÍL DOMU ROZKOŠE
Dvě holky ve sprše: co se tam děje?


3. DÍL DOMU ROZZKOŠE

Erotické hry podle bohyně sexu

 

 

Afrodita a Áres


„Jak se jmenuješ, má paní?“ zeptal jsem se přerývaně.
„Afrodita. Ovšem oslovení, má paní, je více než vyhovující,“ její hlas zněl překvapivě mladě, v kontrastu s nadčasově působícím zevnějškem, ale na přitažlivosti jí to rozhodně neubralo.


„Jak se jmenuješ ty?“
„Jsem Áres, má paní,“ zubil jsem se na ní drze. Bylo zřejmé, že v ní můj úsměv vyvolává zájem.
„Máš zálibu v krvavých bitvách?“ zazněla pobavená otázka.
„Mám zálibu v tobě má paní,“ snažil jsem se jí vlichotit a zdálo se, že se mi to daří. Spokojeně se zapýřila. Rád bych pokračoval ve slovním pošťuchování, avšak její omamná vůně mi bránila v přemýšlení. To, že jsem si konečně uvědomil, co způsobuje třpyt pod jejími šaty, mi na soustředění taky nepřidalo. Kam až ty řetízky asi vedou?

 


Poprvé v životě mi stačilo jen se dívat a byl jsem s tím spokojenější, než kdy dřív se spoustou dotyků. Chtěl jsem ale vidět víc. V tom okamžiku mi došlo, že stále stojíme u stolu a máme obecenstvo. Vzal jsem Afroditu za ruku a propletl se s ní mezi zbytečnými sloupy, které neměly, co podpírat. Mířili jsem do rohu místnosti, kde jsem za spoustou kýčovitých závojů viděl měkké polštáře. Tam budeme mít alespoň trochu soukromí.
Má Bohyně mě bez protestů následovala. Konečně jsme byli na místě a já ji požádal: „Svlékni se.“

 

„Svlékni se,“ řekl a jeho hlas vibroval touhou. Vůbec jsem se nestyděla. Řetízky při každém kroku přes sál hladily moje bříško, tahaly za mé bradavky a třely můj poštěváček. Nebyla jsem úplně při smyslech. Líbil se mi Áresův zájem. Byů hezký s širokými rameny a svaly zjevně vypracovanými prací. Nesnáším ty fitness krasavce, se kterými se v poslední době roztrhl pytel.

 


Se spokojeným úsměvem jsem si jednoduchým pohybem stáhla šaty.
„Nádherná,“ mumlal a nespouštěl ze mě oči. Přestalo mě bavit, že mají požitek stále jen ostatní a zatoužila jsem po jeho doteku.
„Budeš se jen dívat?“ hlas mi zazníval autoritou mojí touhy. Áres byl jako loutka a já byla jeho loutkářem. Zatáhla jsem za správnou nitku a on se vydal ke mně. Očima hltal především mé poprsí, a proto mě překvapilo, když si mě k sobě otočil zády. Tiskl si mě k sobě a ústy mi hladil krk těsně pod náhrdelníkem. Na holém zadečku mě škrábaly jeho vzdouvající se džíny. Skousla jsem si ret, abych ještě alespoň chvíli nedala najevo, jak moc se mi to líbí. Ať se snaží trochu víc.


A on se snažil. Vložil mezi nás ruku, aby mě mohl hladit po zadečku. Bylo to příjemné. Jeho ruka byla čím dál odvážnější a mě zaplavovala slast. On se toho mého vlhnoucího středu snad nedotkne, zoufala jsem si roztouženě.

 

 


Poklekl a jeho prsty byly nahrazeny rty. Donutil mě trochu roztáhnout nohy a sázel mi polibky na stehna. Steny už jsem neudržela. Kéž by mě políbil i tam, škemrám v duchu. Chtěla jsem se o něco opřít, ale stála jsem uprostřed polštářů.
Znovu se postavil a stále zůstával v zadu. Jeho hrubé dlaně zajely na bříško pod řetízky a stoupaly nahoru, aby podepřely má prsa. Jen je jemně podržel a nechal na mojí fantasii, aby si představila jeho dotek na bradavkách.


Konečně si mě otočil čelem. Moje ruce okamžitě vystřelily k průzkumu jeho mužského hrudníku. Přejížděla jsem po jeho širokých ramenou a právě tady pocítila ten veliký rozdíl mezi ním a Dianou. Ženské tělo je sice krásné, ale jen to mužské ve mně vyvolává napětí.


Chytil mě za paže a přitiskl je k mým bokům. Trošku odstoupil a znovu se na mě popásl pohledem. Stála jsem tam s rozkročenýma nohama, vlhkými stehny a dmoucími se, ozdobenými ňadry. Stále byl trochu dál, když se natáhl, aby vzal mezi prsty jeden z řetízků. Trošku za něj zatahal a mě zabolela bradavka. Sykla jsem a on ke mně přistoupil, aby ji omluvně olízl. Jeho hrubé palce hladily oba mé prsy a narážely na skřipce na bradavkách.
Už toho mám dost.

 

 

 

Vrhla se na mě se zoufalým stenem na jazyku. Hrudník mi zasypala polibky, tiskla ke mně svá plná ňadra a odírala mě svými ozdobami. Chřípí mi opět naplnila vůně léta. Dlaněmi jsem sjel na její boky, ale pak přišel ďábelský nápad. Zajel jsem rukou mezi nás a mezi prsty jemně chytil řetízek, který ji vedl až dolů. Velmi slabě jsem s ním začal potahovat a pocítil jsem, jak její zájem o mé tělo uvadá. Dlaně jí bezvládně sjely na má předloktí a hlava se trošku zaklonila. Z pootevřených rtů unikaly vzdechy.


Brzy jí ale bylo takové dráždění málo a tak zase pomalu procitla k životu. Se zastřeným pohledem přede mnou padla na kolena a rozepnula mi poklopec. Můj penis konečně unikl ven a ona neváhala ani chvíli. Objalo mě vlhko a teplo jejích úst. Sála mě a líbala, dlaněmi hladila varlata i jemnou kůži pod nimi. Její touha se promítala do každého vášnivého pohybu. Nenechala si ani kousek prostoru k úniku. Po tvářích jí stékaly slzy, jak ji můj penis narážející až na mandle nutil k dávení. Nebrala na to ohledy a tiskla si mě k sobě za hýždě. Dýchal jsem, jako po dlouhém běhu. Tohle musí přestat. Vyklouzl jsem jí na poslední chvíli a vytáhl ji k sobě na nohy. Rychle jsem si stáhl džíny a pak ji k sobě přitiskl.


Můj nástroj jí zajel mezi stehna a jen ji tam provokoval příslibem něčeho dalšího. Tiskl jsem jednou dlaní její ňadro a už si nebral servítky. Veškeré hraní bylo ta tam. Naše rty se poprvé srazily ve vášnivém polibku. Její pohyby byly skoro zoufalé. Musel jsem jí konečně vyhovět.
Opět jsem se octil na kolenou. Mohl bych ji nechat, aby se natáhla do polštářů, ale měl jsem pocit, že takhle to na ní bude působit vulgárněji.

 

Konečně se mě jeho rty dotkly. Konečně políbil můj poštěváček. Nohy se mi třásly. Cítila jsem se zvráceně. Jeho jazyk mě hladil. Poštěváček mi napuchl a jazyk měl tak čím dál víc prostoru ke hře. Lízal mě zas a znovu. Kroužil jazykem kolem mojí touhy a stále ji zvětšoval. Všechno se zvětšilo a nabobtnalo i moje představa touhy za zavřenými víčky. Už jsem se na nohou neudržela. Odstoupila jsem o krok a klekla si k němu.


Zatlačil mě do polštářů a s posledním polibkem na má tajná místa, se natáhl na mé tělo. Jeho mužství do mě vniklo. Byla jsem plná a moje touha se mohla s jeho přírazy nadouvat a nabývat olbřímích rozměrů. Každý jeho pohyb stupňoval mou žádostivost a já přestala vnímat cokoli jiného než svoje pocity. Už nebyl ani on. Stal se jen nástrojem k ukojení.

 

Krev mi tepala tělem. Zatínal jsem zuby, jak jsem se snažil ovládnout to blížící se uvolnění. Musím ještě chvíli vydržet. Ještě chvíli. Ženské tělo pode mnou se konečně otřáslo vyvrcholením, řetízky se mi třely o podbřišek, pochva se kolem mě stahovala v křečích, boky mě svíraly, prsty se mi zatínaly do zad. Konečně jsem si mohl povolit zběsilé tempo. Čím dál rychleji jsem klouzal teplem a vlhkem, jako by mě zachytila měkce ozubená kola a já se snažil skrze ně prorazit. Křečí stažené svaly žebraly po odpočinku a ten konečně přišel. Zaplavila mě vlna slastného uvolnění. Bezvládně jsem odpadl na měkké ženské tělo pode mnou.

 

 

 
3 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře
 

Všechny blogerky

  •