Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Dům rozkoše: zde se plní VAŠE erotické sny...

Takový malý autobusový sex....

aktualizováno 05.10.2011, 15:51 | 05.10.2011, 00:00 | doma.cz/kat/Katy

Dům rozkoše: zde se plní VAŠE erotické sny...

 

Dům rozkoše je tu proto, aby plnil erotické sny. Napište, jaké jsou ty vaše na blog dostcasunalasku.blog.cz. Třeba zrovna váš nápad bude ten, který ve mně probudí fantasii a bude splněn. Existuje nějaká situace, o které sníte, ale víte, že byste ji v reálu nikdy nepodnikli? Nebo jsou vaše sny natolik fantasijní, že se v nich setkáváte s fantastickými bytostmi? Sem s nimi.

 

Neznámý

Ten inzerát! Erotická příloha novin stále ležela na stole a něco ve mně mi bránilo vyhodit ji. Z čaje se kouřilo a já nervózními prsty sáhla pro ten barevný kus papíru.


Dům rozkoše – splníme všechny vaše erotické sny, aniž byste se museli červenat při jejich popisování. Vše naprosto diskrétně.


Za tímto jednoduchým textem následovala už jen adresa. Nevím, proč jsem zrovna na tenhle velmi hloupý reklamní trik reagovala. Věděla jsem, že mé erotické sny mi jen tak někdo nesplní. Ovšem už jen ta představa, že by se mohly naplnit alespoň ty jednoduší z nich, ve mně vyvolala napětí. Jen to pomyšlení, že bych na tu adresu opravdu vyrazila, mi zrychlilo dech. Smutný úsměv na tváři mi vyvolalo vědomí, že naplnění některých těch snů se s diskrétností prostě neslučuje, ale odvahu mi dodával fakt, že se Dům rozkoše nachází v cizím městě. Rozhodla jsem se.

 

 

Samotná cesta plná myšlenek na to, co mě asi čeká, se stala erotickým dobrodružstvím. Neuteču pryč jen při pohledu na dveře? Přivítá mě v domě muž nebo žena? Bude tam hodně lidí? Do tváří mi stouplo horko. Styděla jsem se a přemýšlela, že vystoupím o zastávku dřív a příštím autobusem se vrátím zase zpět. Tolik příprav by přišlo vniveč. Celé tělo hlaďounké a zbavené ochlupení, jako bych byla malé děvčátko. Průhledné kalhotky pod krátkou sukýnkou a ňadra sešněrovaná do koženého korzetu.


S vilným pohledem si ke mně přisedl starší pohledný muž. Nejprve jsem přemýšlela, kam asi takhle sám v sobotu ráno cestuje, ale pak jsem si uvědomila své navlhlé kalhotky a vůni, kterou kolem sebe musím šířit a přitiskla jsem se blíž k oknu.
Pohled jsem upírala ven, ale nevnímala jsem nic, než mužovu přítomnost. Chřípí mi zaplnila jeho vůně. Před tím než se vydal na cestu, sprchoval se. Nevydržela jsem to a blýskla po něm očima. Do tváří mi stoupla červeň, když jsem zjistila, že se jeho pohled bezostyšně pase po tom, co vystavuji na odiv. I on se začervenal a oči na chvíli odvrátil.

 

 


Okamžik jsem zase vydržela rozpačitě se dívat z okna, ale když mi došlo, že si nervózně žmoulám okraj sukně a odhaluju tak ještě víc než doteď, oči k němu znovu vystřelily. Z jeho tváře čišela fascinace pohybem mých prstů. Taková moc nad mužem. V duchu jsem nad tím zakroužila hlavou. Byla jsem s přítelem několik let a nikdy na něj takhle jednoduchý pohyb neměl žádný vliv. Úplně jsem slyšela, jak pracuje mužova fantasie.


Dál jsem se tvářila, že si ho nevšímám, ale rozhořela se ve mně touha změnit i pro něj tuhle cestu v erotické dobrodružství. Můj prst pohladil vnitřní stranu stehna.

 

Jen nepatrný pohyb, který by mohl být považovaný za bezmyšlenkovitý. Zvedla jsem ruku a pomalým vláčným pohybem jsem si dlouhé vlnité vlasy odsunula na jedno rameno, tak aby jeho výhledu na má ňadra nic nebránilo.
Ruku ze stehna jsem přesunula nahoru a mezi palec a ukazováček jsem uchopila přívěsek s kamínkem, který mi do teď odpočíval v prohlubni mezi ňadry.

 

Malíček tak získal skvělou pozici a aby mohl lehce přejíždět po odhalené kůži. Líbilo se mi to. V okamžiku, kdy malíček sjel níž, aby poškádlil bradavku, hořel můj klín touhou a já nemohla uvěřit tomu, jak málo mi stačilo. Pohled jsem stále upírala ven z okna a tak jsem netušila, zda má mé představení nějaký vliv i na diváka, kterému je určeno. Se studem jsem zadoufala, že si mě muž přestal všímat, ale nic už mě nedonutilo přestat.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Orální sex: 15 tipů pro fajnšmekry

Masturbace: 10 divných technik

 


Objala jsem dlaní jedno ňadro, jako by mi bylo nepohodlně a chtěla jsem ho jen narovnat v těsném oblečení a pak se má ruka vrátila zpět dolů. Bez přemýšlení jsem vyhrnula sukni dost vysoko, aby člověk sedící vedle mě mohl zahlédnout hlaďounké pohlaví v průhledném prádle. Snažila jsem se ovládat dech, aby se má ňadra tolik nedmula. Sladká bolest mě lákala k dotyku a já neodolala. Prsty lehce přejeli přes poštěváček. Z mužových úst uniklo zasyknutí. Do kalhotek se vsákla vlhkost. Roztřesené prsty pohyb zopakovaly.


Co teď? Narovnat sukni a přikázat rukám, aby se začaly chovat slušně? Sám ďábel mi našeptával, když jsem se místo toho naklonila nad muže a tvářila se, že se chci rozhlédnout uličkou autobusu. Zcela záměrně jsem se při tom otřela o jeho ztvrdlý penis a udělala jsem to, i když jsem se vracela zpět na své místo.


Představovala jsem si, jak muž zatíná zuby, aby nevydal žádný zvuk, ale nepohlédla jsem na něj. Taková byla pravidla hry, kterou jsem rozehrála. On se díval. Já ne. Opět jsem vyhrnula sukni a podívala se z okna. Blížili jsme se k zastávce. Myslela jsem na to, že budu muset dát pozor, aby mě neviděl někdo z nastupujících, když mě velká teplá ruka pohladila na tom touhou tepajícím místečku mezi nohama. Zalapala jsem po dechu. Muž se ke mně naklonil a jeho dech mě zašimral na krku.


ČTĚTE TAKÉ:

Roští „tam dole“ ho prozradí!

Velikost penisu? Visáci, vysouváci a další


„Díky,“ zašeptal mi do ucha a pak se zvedl k odchodu.
Autobus se rozjel a já pohlédla do očí muže stojícího na zastávce. Koutek úst se mu nadzvedl. Ještě jsem si stačila všimnout bundy, kterou držel před sebou, aby zakryl vzrušení, a pak už mi zmizel z dohledu.

 

Katy
 

 
6 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře
 

Všechny blogerky

  •