Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Dům rozkoše: zde se plní VAŠE erotické sny...

Na velikosti záleží! Sexy obryně a trspaslík, budete překvapeni...

aktualizováno 25.11.2011, 12:56 | 25.11.2011, 00:00 | doma.cz/kat/KATY

Dům rozkoše: zde se plní VAŠE erotické sny...

Dům rozkoše je tu proto, aby plnil erotické sny. Napište, jaké jsou ty vaše na blog dostcasunalasku.blog.cz. Třeba zrovna váš nápad bude ten, který ve mně probudí fantasii a bude splněn. Existuje nějaká situace, o které sníte, ale víte, že byste ji v reálu nikdy nepodnikli? Nebo jsou vaše sny natolik fantasijní, že se v nich setkáváte s fantastickými bytostmi? Sem s nimi.


 

ČTĚTE TAKÉ:

1. DÍL DOMU ROZKOŠE:

Takový malý autobusový sex....


2. DÍL DOMU ROZKOŠE
Dvě holky ve sprše: co se tam děje?


POVÍDKA NA PŘÁNÍ!


Na velikosti záleží...

 

Vystoupil jsem kousek od adresy, která byla uvedená v inzerátu. Přede mnou právě parkoval jeden z těch supermoderních vozů, co nejsou větší než nákupní taška. Do tohohle autíčka bych strčil buď nohy nebo hlavu, ale celý bych se tam určitě nevešel. No dobře, nejsem zase takový obr, ale do tohohle auta se přeci žádný normální chlap nemůže nacpat. To byl taky důvod, proč jsem se ani nepodíval na značku. Nezajímala mě. Podobně nevšímavý pohled jsem věnoval dámě, která z auta vystoupila. Byla stejně maličká, jako její fáro – náramně se k sobě hodily.

 


Vystoupil jsem a pozoroval ženu, jak ve velmi nepraktických za to hodně sexy botkách kráčí k domu se žlutou fasádou. Dřív než jsem si stačil všimnout, že je to dům, do kterého mířím i já, zaznamenal jsem štíhlá lýtka a boky pohupující se do rytmu klapajících podpatků. Několika dlouhými kroky jsem ji dohnal a přidal svou sílu k její při otvírání dveří. Samolibě jsem se na ni usmál s vědomí, že nebýt mé pomoci, možná by se při své síle dovnitř ani nedostala. Blýskla po mě pohledem, který mi dal jasně najevo, kam si své samolibé úsměvy můžu strčit. A jaj – ta je ale přísná, usmál jsem se ještě víc.

 

 


Vešli jsme do prázdné haly. Já se trochu nerozhodně zastavil, ale žena se jen rozhlédla a pak zamířila k malým dveřím na druhém konci. Trochu smutně jsem se na ni zadíval. Byla moc hezká a ten její přísný pohled se mi taky moc líbil. Jenže byla tak drobná, že bych jí svým velkým tělem tak maximálně pořádně pomačkal. Tahle není pro mě, povzdechl jsem si a zamířil k druhým dveřím, které byly podstatně větší.

 


Prošel jsem. Zamotala se mi hlava nebo možná, že se zamotal svět a já se ocitl rozplácnutý na zemi a nechápavě jsem zíral na své okolí. Nejspíš se mi po tom pádu, ještě v hlavě všechno nesrovnalo, protože se kolem mě pořád všechno pohupovalo, přibližovalo a vzdalovalo. Když se obraz konečně ustálil, zíral jsem dál a odmítl se hnout. Chodba, ve které jsem se ocitl, byla gigantická a rozhodně nemohla být součástí toho obyčejně vyhlížejícího domu. Vzory na tapetách byly velké jako já a dveře tu určitě nebyly určené obyčejným smrtelníkům.

 

 


Zaznamenal jsem pohyb. Za hlasitého šustění se ke mně přiblížila kolosální bota. Zpotil jsem se hrůzou při představě, jak mě jehlový podpatek přišpendlí k zemi, ale dát se na útěk jsem nedokázal. Spustil jsem hlasitý křik. Podpatek skončil vedle mých kolen, zatímco zbytek jsem měl natažený pod botou. To bylo o fous. Zvedl jsem pohled nad sebe a sledoval hladkou linii ženské nohy, až pod rozvlněnou sukni. Černé krajkové kalhotky, hmm.


Vyškrábal jsem se na nohy, zatímco noha ukročila a sukýnka zavířila. Spatřil jsem zmatený pohled hnědých přísných očí. Bože a já si stěžoval, že jsem na ni moc velký, teď jsem jí sahal sotva po kotníky. No možná, že i nad ně, kdyby si sundala ty boty.


Velikánské hnědé oči se usmály. Ani nevím jak a už se kolem mého těla omotávaly ženské prsty. Při pohledu na dlouhé nehty, zdobené třpytivými ornamenty mě zamrazilo. Dravec, schovaný za něžnými ozdůbkami. Žena se na mě chvíli dívala a pak mi vrátila můj předchozí samolibý škleb. Přitiskla si mě k tváři. Po prvních okamžicích zděšení jsem si pod dlaněmi uvědomil její hřející kůži. Zhluboka jsem nasál její vůni, která byla směsicí ženské sladkosti a vůně makeupu. Fascinovaně jsem svýma malýma rukama přejížděl po kůži a cítil každý její malý záhyb, každou prohlubeň i vrásku.


Posunula si mě ke rtům a přejela jimi přes mou tvář. Já k nim natáhl prsty a zkoumal jejich strukturu, až do okamžiku, kdy mi přes ně přeběhl obří slimák v podobě jejího jazyka. Teď se její ústa vlhce leskla a já jeden ten lesknoucí se kousíček políbil, ačkoli jsem měl pocit, že můj dotek snad ani nemůže cítit. Ústa se ale zvlnila ve spokojeném úsměvu a pak následovalo zhoupnutí, při kterém jsem znovu vykřikl.

 


Prsty mě pustily a já se kousek proletěl vzduchem, abych přistál v její podprsence. Světlá halenka mě překryla svým stínem. Křečovitě jsem se zachytil okraje látky, protože jsem měl strach, abych nepřepadl. Klečel jsem tam schoulený a při každém zhoupnutí jejích boků se mi do zad tlačila hebká měkkost.

 

Vůně její horkem rozpálené kůže mě celého obalila a mě došlo, jak strašně je to vzrušující. Sebral jsem odvahu a opatrně se otočil. Ňadro mi naráželo do obličeje a já už neváhal a za pomoci jazyka i rtů jsem vytvářel vlhkou cestičku směřující do temnoty v podprsence. Chtěl jsem se dostat k její bradavce, ovšem dýchání tu bylo trošku problém, takže jsem to po dvou pokusech vzdal a spokojil se jen s tím, co bylo na dosah.

 


Uslyšel jsem zavrzání a zavírání dveří. Něco se dělo. Přetáhla si halenku přes hlavu. Podprsenka mě těsně přimkla k ňadru a chvíli na to už jsem byl zase zpět na světle. Ačkoli říkat, že jsem byl na světle, není úplně přesné. Ocitli jsme se v ložnici, kterou před horkým sluncem chránily těžké temné závěsy.

 


„Svlékni se,“ řekl její hlas, který zněl, jako by v životě vykouřila hodně cigaret. Nejspíš ho ale měla od přírody, protože cigaretový kouř jsem z ní rozhodně necítil. Svléknout se? A jak to mám asi udělat. Zas tak malý nejsem, abych si v koutě její podprsenky zařídil obývák. „No tak. Mám ti s tím snad pomoct?“ Představil jsem si, jak ze mě její velké prsty servávají zapnuté kalhoty, protože s takovými titěrnostmi, jakými byl můj poklopec, si její prsty s ozdobenými drápy nemohly poradit. Raději jsem se pustil do neobratného striptýzu.

 


Chtělo to hodně šikovnosti a dobrou rovnováhu, ale za chvíli už se můj penis otíral o její kůži a zpíval při tom blahem. Její prsty mě objaly kolem pasu a najednou se moje hýždě stala středem zájmu obřích úst. Drsný jazyk přejížděl po kůži a rty ho objímaly. Teď jsem se v jejích ústech ocitl téměř celý. Venku ze mě zůstalo jen tolik, abych se mohl zoufale rozhlížet kolem a lapat po dechu. Byl jsem položený na jejím jazyku a už to byl neuvěřitelný pocit. Vlhko, teplo a zuby jemně se mi zarývající do těla. Jenže pak stisk trochu povolil, a zatímco se svlékala, labužnicky si mně převalovala na jazyku jako chutné sousto. Dech jsem měl zrychlený, těžko říct, čím víc. Strachy nebo vzrušením? Krev mi rytmicky proudila žilami a já nebyl dalek toho, zkrápět jí jazyk svým výstřikem.

 


Následovalo další objetí jejích prstů a další let vzduchem. Tentokrát jsem přistál mezi jejíma roztaženýma nohama, zatímco krásná obryně se roztahovala na posteli.
„Tak se ukaž. Co dokážeš bez té své báječné síly a velikosti,“ posmívala se mi, pozorujíce mě, opřená o loket.

 

 
8 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Rogard 23:43 09.04.2012
Povídka je perfektní. Více takových.
Mirku, komunita příznivců makrofilie a mikrofilie se sdržužuje na webu www.maly-svet.net (většina obsahu je z bezpečnostních důvodů dostupná až po registraci)-
Rogard 23:38 09.04.2012
Povídka je perfektní. Více takových.
Infor pro Mirka: ano, česká komunita příznivců makrofilie a mikrofilie se združuje na webu www.maly-svet.net (většina obsahu je ale z bezpečnostních důvodů dostupná až po registraci).
Mirek 11:39 06.02.2012
Existuje v ČR nějaká mikro/makrofilní komunita a nějaký český mikrofilní/makofilní web?
 

Všechny blogerky

  •