Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Za co ženy utrácejí majlant ve snaze zaujmout opačné pohlaví, ale je jim to úplně k ničemu? Přečtěte si, co muže na ženách spolehlivě odpuzuje.

5 věcí, o kterých si ženy myslí, že jsou sexy, ale muži nikoliv

Žena
zdroj: Getty Images Žena
aktualizováno 14.11.2018, 16:24 | 14.11.2018, 16:24 | doma.cz

Za co ženy utrácejí majlant ve snaze zaujmout opačné pohlaví, ale je jim to úplně k ničemu? Přečtěte si, co muže na ženách spolehlivě odpuzuje.

Všeobecně se ví, že muži na ženách nemají rádi jakékoliv oblečení pánského a neforemného střihu. Jejich oko tedy příliš nepotěší například oblíbené boyfriend džíny, kalhoty se sníženým sedem, oversized mikiny a trička nebo třeba válenky a farmářské boty. Ženy si ovšem oblíbily mnoho dalších trendů, o kterých si myslí, že jim přidají na kráse, ale muži je nemají moc v oblibě.

 

1. Umělé nehty, řasy a vlasy


Každý měsíc trávíme nespočet hodin v několika různých salónech, slevujeme na svém pohodlí a naše peněženka pláče jenom proto, abychom se cítily upravené a sexy. Pravdou je, že většina mužů pro toto konání nemá pochopení a výrazné řasy nebo umělé vlasy až po pás příliš neocení. Líbí se jim sice, když je žena pěkně upravená, ale většinou platí, že všeho moc škodí. Dlouhé rudé nehty je děsí a odrazuje je, když vám hrábnou do vlasů a narazí při tom na kovové sponky nebo keratinové spoje.

 

Umělé řasy
(Foto: Getty Images)


2. Botoxové rty


Plné rty jsou sice symbolem smyslnosti, ale toto kouzlo platí pouze v tom případě, když jsou přírodní. Muži prostě nemusí okatou nepřirozenost a kačeří rty jsou jim spíše pro smích.

 

Botox
(Foto: Getty Images)


3. Vysoké jehlové podpatky


Tento bod vás možná překvapí, jelikož podpatky jsou odjakživa symbolem ženskosti a elegance, což rozhodně nepopíráme. Opět ale platí, že všeho moc škodí. Boty na podpatku musí být decentní a hlavně se na nich musíte umět bez problému pohybovat. Deseti centimetrové jehly, na kterých působíte, že si brzo ublížíte, jsou mužům spíše na obtíž.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Pět věcí, které muži na ženách opravdu NENÁVIDÍ

Pět lží o mužích, kterým ženy věří

Staňte se pro muže přitažlivější. Vsaďte na ČERVENOU


4. Obrovské výstřihy


Méně je někdy více. Mnozí pánové sice neodolají a do hlubokého výstřihu v nestřežené chvíli nahlédnou, ale nedá se to vždy vnímat jako pozitivní znamení. Mnohem lépe funguje trochu rafinovanější a sofistikovanější svůdnost v podobě decentních výstřihů, jemně průhledných materiálů nebo lehce odhaleného ramene.

 

Žena
(Foto: Getty Images)


5. Zvířecí vzory


Hadí kozačky, leopardí šaty a zebří kabelky mužům evokují ženy uvolněnějších mravů. Pokud se zvířecích vzorů přece jen nechcete vzdát, nepřežeňte to s nimi a dolaďte je neutrálními kousky.

 

A co si naopak muži myslí, že ženy přitahuje a přitom se šeredně pletou? Těšíme se na vaše postřehy v komentářích!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře