Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Krásné vlasy bez roztřepených konečků? Ano, opravdu je to možné. Poradíme vám šest tipů, kterými se řiďte!

6 tipů, jak předejít roztřepeným konečkům!

Trendy účesy
zdroj: Oficiální zdroj Trendy účesy
aktualizováno 10.05.2017, 00:10 | 10.05.2017, 00:10 | doma.cz/ina

Krásné vlasy bez roztřepených konečků? Ano, opravdu je to možné. Poradíme vám šest tipů, kterými se řiďte!

Stále máte pocit, že konečky vašich vlasů působí vyčerpaně a bez života? Poradíme vám, jak to změnit. Navíc teď před létem svým vlasům věnujte obzvlášť větší péči a pozornost! Stojí to za to. Krásné, zdravé vlasy jsou ozdobou každé ženy. Navíc s dlouhými je taková zábava. Rovné, svázané, vlnité, v culíku. Jednoduše pár tahů kartáčem či žehličkou změní vzhled. Kdo by je nemiloval? A proto vám přinášíme pár tipů, jak je udržet ve formě:

 

1. Vlasy si nechte pravidelně zastřihávat. Na jemné krácení nečekejte déle než osm týdnů. Roztřepeným konečkům tak nedáte velkou šanci.

 

2. Pro lesklé, zdravé a nevysušené dlouhé vlasy nepoužívejte příliš mnoho šamponu. Při mytí se soustřeďte především na kořínky, jen jemnou vrstvu pěny naneste i na konečky. Snadno se mastící kadeře myjte jednou za dva dny. Pevné a silné každé tři až čtyři dny.

 

Vlasy
(Foto: Oficiální zdroj)

 

3. Zamilujte si ochranná séra a kondicionéry. Vlasy po umytí ošetřete – od poloviny temene až ke konečkům naneste produkt.

 

4. Na vlhké vlasy nepoužívejte kartáč, ale hřeben se silnými zuby. Rozčesávejte postupně od konečků ke kořínkům – ne naopak.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Módní trapasy: čím jsou Češi nechvalně proslulí

Plavky pro baculky: zvětší prsa, zmenší zadek!

Kraťásky: naučte se nosit letní hit!

 

5. Nesnažte se fénem vysušit vlasy úplně mokré. Počkejte, až samy lehce proschnou, až pak profoukněte horkým vzduchem.

 

6. Zaměřte se na jídelníček! Přidejte více mrkvičky pro vysoký lesk, vajíčka a ořechy pro sílu a odolnost. Vlasům naopak ubírá na kráse časté konzumování smažených jídel, bramborových lupínků a cukrů. Přepálený tuk je spojen s vypadávání vlasů. Časté sladkosti zase zapříčiní pomalý růst a ubírají na celkově vitalitě.
 

 
11 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Blanka 09:55 07.06.2012
Četla jsem zajímavou diskuzi, kde několik kadeřniček tvrdilo, že pravidelné zastřihávání konečků nijak nezabrání jejich třepení, je to jen chvilková úprava. Což asi bude pravda. Mi nejvíc pomohla výživa Donna hair, která dodá dostatek vitamínů a minerálů, které tělu zřejmě chybí. Ono se to pak projevuje někomu na vlasech, někomu třeba na pleti.
Veronika 10:28 25.05.2012
mám delší vlasy a jsem moc spokojená s krystaly beauty liquid crystal se lněným semínkem. Vlasy se po nich i krásně lesknou a navíc hezky voní