Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jste majitelkou vlnité hřívy? Zajásejte! Vlny upravené, neupravené, prstýnky nebo lokny opět frčí na plné čáře!

7 nejlepších účesů pro vlnité vlasy

aktualizováno 27.09.2011, 00:00 | 27.09.2011, 00:00 | doma.cz/ina

Jste majitelkou vlnité hřívy? Zajásejte! Vlny upravené, neupravené, prstýnky nebo lokny opět frčí na plné čáře!

Zapomeňte na posedlost po keramických žehličkách a rovných vlasech! Vlasový stylisté hlásí návrat přirozenosti, s nádechem hippie stylu – to znamená, že si příliš hlavu se svými vlnami nedělejte a nechte je volně dýchat!


Vlny lehce chycené


Romantický účes, který vám ovšem nebude překážet při práci? Zkuste vlasy ženskou patku a vlysy chycen kousek za uchem. Jak na to? Patku vyfoukejte kolmo k hlavě pře velký kulatý hřeben. Pěšinku vytvořte na jedné straně a nadýchanou patku elegantně zasponkujte na druhé straně.
 

 

Drobné vlnky divoženky


Nemáte čas na foukání a často se vám stane, že se nezvlní úplně celá vaše hříva? Nezoufejte, místo neforemného účesu použijte opět pár pinetek, kterými volně sepnete vrchní vlasy nad temenem hlavy. Nějaké pramínky mohou vykukovat a dodávat vám image nepolapitelné víly.


 

ČTĚTE TAKÉ:

Objevte super slevy na péči o vlasy

Nejlepší účesy podle tvaru obličeje

Trend nahých šatů aneb krajka a nic víc!

 

Mladistvé mikádo

 

V mikádu každá omládne, navíc vaše přirozené vlny mu dodají ten správný rošťácký look. Sestřihněte si delší ofinu a užívejte si tvárnosti vln, které v kratším účesu drží daleko lépe tvar než v „ těžkých“ dlouhých vlasech.

 

 

Pro vysoký lesk používejte speciální přípravky pro vlnité vlasy, vlasy rozčešte mokré a pak je nechte volně uschnout. Pokud pospícháte prosušte u hlavy fénem a nezapomeňte dodat vašim konečkům lesk. Aplikujte vosk, nebo ještě lépe tekuté sérum. Vlasy vám pak budou zářit stejně jako krásné Charlie Theron.

 

Vlnité vlasy - 1

 

Dlouhá vlnitá hříva – slušná i divoká!


Z dlouhých vlnitých vlasů toho vymyslíte nejvíce. Ať už je necháte rozpuštěné a jen zafixujete tužidle, či lakem, nebo je usměrníte do pravidelných vln velkými natáčkami.

 

 

 

Zároveň nezapomeňte na výhodu zaplétání! Copy, drdůlky a uvolněné spletence jsou nejvíce v kurzu. Vždy nechte kus ofiny volně splývat kolem obličeje.

 

Vlnité vlasy - 3

 

Pokud ovšem nechcete vlasy zcela z obličeje. Nebraňte se širokým hippiem šátkům a čelenkám stejně jako Kate Hudson.

 

 

Elegance na první místě


Vlny působí spíše bohémským, divokým, nebo romantickým dojmem. Pokud je chcete zušlechtit do elegantního účesu, připravte si tvarovací vosk, či gel. Pěšinka na stranu a vlasy u hlasy ulízlé do hladka budou působit smyslně, tak jako na herečce Megan Fox. Vlny musí mít jednotný tvar a ideálně na jedné straně splývat s obličejem.

 

Vlnité vlasy - 4

 

Zdroj: MarieClaire.com

 
39 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

kh 11:25 27.09.2011
http://www.facebook.com/pages/JSB-Bijoux-Krist%C3%...