Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Padla na vás únava po náročném vánočním shonu? Poradíme vám, jak se zkrášlit za malou chvíli.

Stres, únava, kocovina? Beauty tipy, jak vypadat sexy za pár minut

Vrásky
zdroj: Getty Images Vrásky
aktualizováno 15.12.2018, 00:00 | 15.12.2018, 00:00 | doma.cz/ina

Padla na vás únava po náročném vánočním shonu? Poradíme vám, jak se zkrášlit za malou chvíli.

I během chvíle ze sebe můžete udělat divu. Osvědčené triky se hodí znát.

 

Nejprve aplikujte rozjasňující podkladovou bázi, která minimalizuje nedostatky pleti. Teprve pak pleť sjednodťe make-upem, na který jste běžně zvyklá.

 

S nanášením make-upu začínáme od čela, přes nos, směrem ven z obličeje. Když se vybere dobrý odstím make-upu, není potřeba ho nanášet na krk. Tekutý make-up nanášejte prsty, hutnější pak houbičkou. Make-up naneste i na oční víčka, stíny pak budou lépe držet.

 

Pak přichází na řadu korektor, kterým zamaskujete nerovnosti pleti. Měl by být vždy o odstín světlejší než je make-up. I korektor nanášíme poklepem, nikoliv tahem, protože tak bychom zbytečně namáhali kůži kolem očí. Vše zafixujeme pudrem, nejlépe transparentním.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Zeštíhlující triky: jak vypadat na fotkách skvěle!

Sexy prádélko: udělejte si Vánoce v posteli!

 

Na horní oční víčka naneseme světlý stín. Samozřejmě v takové barvě, která nám sluší. Měkkou kajalovou tužkou uděláme linku těsně u řas, u vnějších koutků ji můžeme lehce zesílit. Konec linky lehce otočte směrem vzhůru, aby vám oči opticky nepadaly dolů.

 

 

Linky u vnějších okrajů lehce rozmažte štětečkem nebo vatovou tyčinkou, a to směrem k obočí. Nakonec naneseme řasenku. Ovšem pozor, i kvalitnější řasenka dělá na řasách hrudky, proto je třeba řasy rozčesat.

 

Krásné přirozené nehty

 

Citronovou šťávu můžete použít i na nehty. Poté co je odlakujete, vyčistěte je právě citronovou šťávou. Ta nehty krásně vybělí. Poté vmasírujte do nehtového lůžka ten nejhustší krém, který doma najdete. Můžete použít i balzám na rty.


Nehty získají přirozený a lesklý vzhled. Pokud dáváte přednost laku, krém před jeho nanesením nepoužívejte.


Celou přípravu nakonec završte nějakým slušivým modelem, ve kterém se budete cítit pohodlně, ale zároveň sexy.

 
12 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře