Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Inspirujte se módou Ulice. Máme tip pro ženy i muže.

Bez klobouku ani ránu, oblečte se jako Jana Krausová

aktualizováno 10.11.2010, 00:03 | 10.11.2010, 00:00 | doma.cz / nova.cz / kor

Inspirujte se módou Ulice. Máme tip pro ženy i muže.

V dětství jsme pokrývky hlavy odmítali, protože nám přišli hloupé. Dnes si s radostí nasazujeme různé čepice i klobouky, protože je nám nejenom teplo na hlavu, ale jde i o super módní doplněk.

Klobouk vždy byl a bude symbolem šarmu a elegance. Dámy, které je nosí, vědí, že klobouk skvěle oživí celkový look. Patří mezi extravagantnější doplňky. A to je skvělý důvod pro to, abyste si i vy jeden pořídila.

ČTĚTE TAKÉ:
Nezapomínejte na šátek
Jaké doplňky se letos nosí?

Nemusíte se bát kombinovat, ke klobouku se hodí téměř vše, důležité je všechno pořádně barevně sladit. Vyzkoušejte například kombinaci, kterou osnila postava nekonečného seriálu Ulice Jana Krausová. Oblékla si černý klobouk a černé rifle, k tomu nápadnou košili a hlavně výraznou koženou bundu.

Seriál Ulice: Kostým Jany Krausové
Seriál Ulice: Kostým Jany Krausové (Foto: TV Nova)


Tip máme i pro muže

Pokud přemýšlíte o vhodném dárku pro vašeho partnera, mohla byste mu doplnit šatník o jeden super nadčasový a přitom fakt sexy kousek - kvalitní koženou bundu.

Seriál Ulice: Kostým Eliáše Neumanna
Seriál Ulice: Kostým Eliáše Neumanna (Foto: TV Nova)


Pokud si k ní váš miláček obleče džíny a sportovní košili, může směle vyrazit do zaměstnání i večer do klubu. Bude stejně svůdný jako Eliáše Neumann z Ulice.

 

 

 
2 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

banana 23:11 08.12.2010
odkud je ta cervena kozena bundicka co ma ta holka na sobe?