Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Kdo by nechtěl vypadat alespoň o pár let mladší? Zapomeňte na náročné plastiky, které vám stejně nezaručí, že vaše pleť bude vypnutá jako před dvaceti lety. Stačí, když se během své make-up rutiny zaměříte na jednu konkrétní partii, které budete v...

Chcete vypadat mladší? Zařaďte do líčící rutiny tento jednoduchý krok

nachlazení líčení
zdroj: Thinkstockphotos nachlazení líčení
aktualizováno 06.06.2018, 16:36 | 06.06.2018, 16:36 | doma.cz

Kdo by nechtěl vypadat alespoň o pár let mladší? Zapomeňte na náročné plastiky, které vám stejně nezaručí, že vaše pleť bude vypnutá jako před dvaceti lety. Stačí, když se během své make-up rutiny zaměříte na jednu konkrétní partii, které budete věnovat zvýšenou pozornost.

Oči jsou oknem do duše a dokážou o nás mnohé prozradit. Stejně důležité je i oční okolí a obočí, které by za každých okolností mělo být upravené. Nezapomínejte během líčení na tuhle část obličeje. Uvidíte, že se do vašich očí zakouká kdejaký mladíček.


ÚKOL Č. 1 - PROZÁŘENÉ OČI


Ať už vám příroda nadělila velká kukadla, nebo vás trápí zapadlé oči, rozhodně o své oči dbejte. Kvalitní spánek a zdravé stravování jsou základními zbraněmi v boji proti tmavým kruhům a unaveným očím. Pokud jste spánku příliš nedaly a ráno jsou vaše oči opuchlé a bez života, použijte dva plátky okurky. Stačí je přiložit na víčka a pět minut s nimi odpočívat. Nemáte po ruce okurku? Použijte dvě vychladlé lžíce, které taktéž splní úkol na jedničku.

 


Další důležitým bodem jsou řasy, které by měly být výrazné a dlouhé, a to i bez řasenky. Bohužel málokdo se narodil s oslnivými řasami, a tak nezbývá nic jiného, než použít výdobytky dnešní doby. Pořiďte svým řasám sérum na růst, díky kterému porostou jako houby po dešti. Jenom se připravte na to, že růst řas není otázkou dnů, ale spíše měsíců. Proto je nanejvýš důležité, abyste sérum používala poctivě a pravidelně. Stačí pár kapek ke kořínkům a za měsíc byste měla vidět první pokroky.

 

Náš tip:

 

Obočí
(Foto: Archiv firem)

 

* Účinné přírodní látky ze slunečnicového oleje, prosa, pšenice a rozmarýnu zajistí výživu a péči vašim řasám. Díky tomu budou výrazně delší a hustší za 8 týdnů. Při pravidelném používání uvidíte první výsledky již po 4 týdnech, (BeautyLash Sérum na řasy, 750 Kč).
* Inovativní, koncentrované sérum Advance Volumiere 3v1 kombinuje unikátní vlastnosti séra, aktivátoru růstu a podkladové řasenky, (Eveline Cosmetics Advance Volumiere, 170 Kč prodává Notino.cz).
* Produkt Long 4 Lashes Lash zdůrazní váš pohled a podtrhne krásu vašich očí. Zabraňuje vypadávání řas, posiluje a vyživuje řasy a zajišťuje větší hustotu, (LONG 4 LASHES Lash, 690 Kč prodává Notino.cz).


V neposlední řadě dodejte očím záři, a to s pomocí klasického rozjasňovače. Stačí, když ho štětcem nanesete do koutku oka a pod obočí. Pár jemných tahů a vaše oči budou zářit na kilometr daleko. Tento krok je velmi jednoduchý, ale zároveň velmi důležitý. Nezapomínejte na něj a rozhodně ho zahrňte do vaší make-up rutiny.


ÚKOL Č. 2. - UPRAVENÉ OBOČÍ


Pryč jsou doby, kdy detailně vytrhané obočí bylo trendy. Pokud jste majitelkou hustého obočí, pak se ho rozhodně nevzdávejte. Udržte jeho přirozený tvar a vytrhejte pouze chloupky, které jsou nežádoucí. Zapomeňte na "přísně" vytrhané obočí, které je až detailně perfektní a raději dbejte na to, aby vaše obočí působilo přirozeně a normálně.

 


Mnoho žen je nešťastných z toho, že jejich obočí je nevýrazné nebo řídké. V takovém případě použijte gel nebo tužku na obočí, která váš problém vyřeší na jedničku. Důležité ale je, abyste zvolily správnou barvu produktu. Rozhodně zapomeňte na tmavé obočí ve stylu Fridy Kahlo a raději zvolte světlejší barvu. Gel na obočí můžete použít také v případě, že jste s vaším obočím spokojená, ale potřebujete ho zafixovat.

 

Náš tip:

 

Obočí
(Foto: Archiv firem)

 

* Dlouhotrvající řasenka Brow Mascara barví, vyplňuje a dokonale tvaruje. Vaše obočí tak bude výrazné a perfektně upravené, (Andmetics, 350 Kč).
* Paletka Brow Powder Trio obsahuje tři barvy pro všechny typy pleti: světle, středně a tmavě hnědou.Pudrové barvy můžete použít jednotlivě, nebo je vzájemně míchat pro dokonalé zvýraznění obočí, (Andmetics, 490 Kč).
* Automatické pudrové stíny na obočí dokonale dokreslí a zvýrazní linku obočí. Praktická a snadno ovladatelná tužka s kuželovitým aplikátorem nabere optimální množství pudrového stínu našroubováním náplně ve víčku a umožní tak velmi jednoduše vykreslit přesnou linii obočí, (Dermacol 199 Kč).
* Tužka na obočí Brow Drama vám pomůže vytvořit dokonale tvarované a plné obočí (Maybelline, 148 Kč)

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře