Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pokud vám móda není cizí, pak si rozhodně nenechte ujít Mercedes-Benz Prague Fashion Week, který se odehraje od 1. do 8. září 2017. Na celý týden ožije Praha řadou módních akcí. Kromě jedenácti přehlídkových bloků, které představí dvacítku módních...

Chcete zažít týden módy na vlastní kůži? Vydejte se na PRAŽSKÝ FASHION WEEK, který je doplněn o akce pro širokou veřejnost

MBPFW
zdroj: oficiální zdroj MBPFW
aktualizováno 15.08.2017, 00:00 | 15.08.2017, 00:00 | doma.cz

Pokud vám móda není cizí, pak si rozhodně nenechte ujít Mercedes-Benz Prague Fashion Week, který se odehraje od 1. do 8. září 2017. Na celý týden ožije Praha řadou módních akcí. Kromě jedenácti přehlídkových bloků, které představí dvacítku módních osobností a značek, jsou na programu také například večerní animace v Pařížské ulici, celodenní showroom designérů a bohatý doprovodný program pro širokou veřejnost.

Zahájení v Pařížské
Módní týden odstartuje v pátek 1. září druhý ročník akce Pařížská Harper’s Bazaar Shopping Night #2. Během této akce obchody představí své novinky na podzim a budou milovníky módy vítat až do desáté hodiny večerní. Od soboty budou navíc Pařížskou ulici po celou dobu trvání módního týdne lemovat velkoplošné módní fotografie.

 

MBPFW
(Foto: oficiální zdroj)


Maraton přehlídek
Sobota, neděle a pondělí 2. až 4. září budou patřit přehlídkám Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku, při nichž se předvede téměř dvacítka návrhářů, módních značek a školních ateliérů. Vstupenky na přehlídky jsou v prodeji prostřednictvím portálu GoOut.cz.


Nové kolekce v detailu
Po skončení přehlídkové části se kolekce všech návrhářů opět představí zblízka. V úterý 5. září od 14 do 17h budou mít v rámci akce Re-See Showroom supported by Nespresso & Elle zájemci o módu možnost vidět na jednom místě reprezentativní tvorbu současné české módy. Designéři budou přítomni osobně, je možné dozvědět se více o jejich tvorbě přímo od nich. Celá akce proběhne v The Chemistry Gallery a vstup je volný.

 

MBPFW
(Foto: oficiální zdroj)


Ikonické tenisky
Od úterka do čtvrtka 5.–7. září bude v Klubovně 2. patro v Dlouhé ulici probíhat výstava o historii tenisek adidas Equipment „EQT – Behind The Scenes by adidas Originals“. Na programu jsou přednášky, zábavné aktivity a párty. Dobrou zprávou je, že vstup je volný.


Výstava nejkrásnějších bot dneška
Ve středu 6. září se mohou obdivovatelky luxusních střevíčků Manola Blahnika těšit na komentovanou prohlídku výstavy Manolo Blahnik The Art of Shoes v Museu Kampa (18:30). Expozicí nejkrásnějších střevíčků současnosti od světoznámého obuvníka, který má kořeny v Čechách, provede iniciátorka výstavy a prezidentka společnosti Spain Art Marcela Tosal. Vstupné si můžete koupit předem přes Ticketstream nebo na místě.

 

MBPFW
(Foto: oficiální zdroj)


Kniha módy

Ve čtvrtek 7. září od 19h bude ve Fresh Labels pokřtěna kniha streetstylového fotografa Jakuba Ferance. Vstup je volný.


Designové „vansky“

Na propojení vysoké módy se stylem ulice se mohou zájemci přijít podívat do Footshopu, kde v pátek 8. září od 19h proběhne představení nové limitované edice Vans, jež vznikla ve spolupráci s Karlem Lagerfeldem.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Týden módy po Česku! Jaké jsou první dojmy z MBPFW 2016?
London Fashion Week poprvé s českým zástupcem
Prague fashion weekend má zvýšit zájem Čechů o módu


Pomalá móda

Během víkendu 8. a 9. září nás čekají SLOU Fashion Days (SFD), což je nový název pro oblíbený happening udržitelné módy. V prostorách holešovického Vnitroblocku čeká všechny návštěvníky pop-up store značek, designérů a výrobců, kteří tvoří módu s respektem k přírodě a lidem. Hlavním hostem SFD bude zakladatelka mezinárodní kampaně Fashion Revolution Carry Somersová. Na programu jsou semináře, workshopy a také SWAP párty, kde je možnost vyměnit svršky. Vstup volný; program oba dny od 10 do 20h.

 

MBPFW
(Foto: oficiální zdroj)


Stylové večírky

K módnímu týdnu už tradičně patří několik večírků, kde se zájemci o módu setkávají s insidery a tvůrci. V pátek 1. září to bude devátá párty ze seriálu Addict (v holešovické HALE 36 od 22h; vstupenky na místě), dále večírek v klubu Le Valmont (čtvrtek 7. září od 22h; vstup volný) a v pátek 8. září další z edice Blue Paper Party (v holešovické HALE 36 od 22h; vstupenky v předprodeji a na místě).

 

Program Mercedes-Benz Prague Fashion Week, edice SS18, je nyní k dispozici zde.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře