Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Lak na nehty o vás prozradí víc, než si připouštíme.

Co na vás práskne oblíbená barva vašeho laku?

Lak na nehty - 3
zdroj: Thinkstockphotos Lak na nehty - 3
aktualizováno 15.09.2012, 00:00 | 15.09.2012, 00:00 | doma.cz/ina

Lak na nehty o vás prozradí víc, než si připouštíme.

Barva laku na nehty, kterou nejraději používáte, o vás může prozradit víc, než byste čekala. A možná po ní sáhnete bez toho, abyste si tento fakt uvědomovala. Jste experimentátorka, vizionářka, elegantní "dámička" nebo žena, která potřebuje v životě jistotu? To všechno o vás prozrazují vaše nehty. Přesněji barva, která je zdobí.


Červená je nostalgická

 

Červená barva patří odjakživa k populárním stálicím, vždy byla a bude velmi módní. Pokud máte takt, styl a jste dokonalá svůdnice, přesně tento odstín vyhledáváte nejčastěji. Červená totiž patří k nejsvůdnější barvám.

 

 

Každá žena ráda experimentuje. Pokud se však vždy vrátíte zpět k červené, říká to o vás i to, že máte ráda tradice a umíte být velmi nostalgická. Zároveň o vás prozrazuje, že víte velmi dobře, čeho chcete dosáhnout.

 

Modrý lak pro odvážné

 

I když modrá barva laku na nehty bývá sezónním módním hitem, nejde pouze o výstřelek. Majitelka takto nalakovaných nehtů je většinou žena, která ví přesně, jak upoutat pozornost.

 

ČTĚTE TAKÉ:

PĚT nejzásadnějších chyb při holení! Zbytečně se neničte!

Vylepšete culík: 5 způsobů, jak ho zdokonalit

Sexy červená rtěnka: Jak ji nosit a nevypadat lacině

 

Ráda vyčnívá z davu, miluje experimentování a pocit, že je jedinečná. Jde také o dámu, která miluje zábavu a umí si užívat života.


Barva burgundského pro dámy

 

Barva tmavého, zralého a smyslného vína je absolutním hitem této sezóny. Pokud však ve vašem případě nejde o sledování trendů, ale používáte ho velmi často, svědčí to o tom, že jste velmi sofistikovaná.

 

 

Kombinace červené a fialové barvy je velmi elegantní, zřejmě jedna z nejelegantnějších barev. Mohli bychom ji nazvat i barvou haute-couture, tedy barvou "vysoké" módy. Milovnice této barvy je vznešená, záhadná a rozhodně je to dáma.


Zlatá láká k intrikánství

 

Tato neutrální, klasická a velmi módní barva bude v kurzu především na podzim a v zimních měsících. Pokud zbožňujete zlaté, třpytivé odlesky na nehtech, prozrazuje to o vás víc, než jen to, že milujete glamour klasiku.

 

Jelikož odlesky zlaté se stále mění, proměnlivá je i vaše osobnost. Potřebujete výzvy a občas vsadíte na pozlátko, pod kterým se skrývá cosi jiného. Zlatá barva je barvou přetvářky a je velmi návyková, pozor na ni!


Neutrální nebo průhledný lak

 

Pokud většinou sáhnete po neutrálních barevných odstínech, jako například průhledný, tělový, béžový či šedý, milujete své zázemí

 

Kromě toho, že pleťové, přirozené odstíny jsou velmi jemné a příjemné, prozrazují o vás, že máte ráda stabilitu. Je pro vás důležité umět se na někoho spolehnout a mít v životě jistotu.


Chladný chrom pro vizionářky

 

Futuristické, chladné odstíny o vás prozradí, že milujete pokrok. Jistě máte nejnovější model "smartphonu" a sledujete všechny novinky a vychytávky.

 

Tyto odstíny vznikly prvotně jako barvy laků pro auta a jsou velmi propojeny s technikou a vývojem. Pokud vás chladné, chromové odstíny lákají, jste prostě futuristický, pokrokový typ, shodují se experti zabývající se souvislostí mezi barvami a osobností člověka.

 


Růžové a cukrátkové odstíny

 

Růžové odstíny patří k létu. Prozrazují o vás také, že jste hravá a ráda vyniknete. Růžová s nádechem šedé však zůstane "in" i v nadcházející sezóně. Nádech vintage stylu o vás prozradí, že milujete módu, krásu, styl a umění, píše myzeny.sk.
 

 
4 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

hana 19:45 11.06.2013
proč tu není světle růžová a broskvová
Seen 18:00 28.09.2012
modrá tu je, asi neumíš číst
akculmaj 08:32 15.09.2012
a taky modrá a zelená a tyrkysová......
eM 08:26 15.09.2012
Chybí tady černá... :P