Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Z toho, jaké nosíme podprsenky, bychom mohly věštit! Co ty vaše vypovídají o vás a vašem vztahu? A jak vybrat perfektně padnoucí push-upku?

Co na vás práskne podprsenka? Jste domina, či naivka...

Co obléknout na Valentýna? - 12
zdroj: Oficiální zdroj Co obléknout na Valentýna? - 12
aktualizováno 28.10.2016, 00:22 | 28.10.2016, 00:22 | doma.cz/ina

Z toho, jaké nosíme podprsenky, bychom mohly věštit! Co ty vaše vypovídají o vás a vašem vztahu? A jak vybrat perfektně padnoucí push-upku?

Podle nedávného britského výzkumu, každá žena vlastní v průměru devět podprsenek, které střídá podle nálady. Naše prádlo ovšem vypovídá něco i o nás – naší povaze, sexuálním apetitu, ale dokonce z něj lze vyčíst i spokojenost ve vztahu. Ať už máte podprsenek devět, či několikrát více, určtě je také řadíte podle příležitostí.

 

Podprsenky do práce musí být pohodlné a skvěle padnoucí, na rande, či večírek se hodí zajímavá ramínka, na romantickou večeři se většinou vyzbrojíme něžným prádlem s provokativními doplňky a nakonec v našem prádelníku jistě nechybí ani podprsenka jen pro potěchu partnerových očí.

 

A to nepočítáme podprsenky na cvičení a na takové to víkendové běhání po městě, či návštěvu rodičů… Zkrátka podprsenek mívá žena hodně, z toho podle průzkumu nosí sotva polovinu. Možná to bude souviset i s dalším faktem, že maximálně polovina nám dobře padne.

 

Často si vybíráme špatnou velikost podprsenky, aniž bychom si to uvědomovaly. Dáváme přednost vzhledu nebo ceně. Nevhodným typem podprsenky si přitom můžeme přivodit zdravotní potíže. Poradíme vám, jak si vybrat tu správnou.


ČTĚTE TAKÉ:

Do módy přichází průhledné prádlo!

 

Dlouhodobým nošením nevhodné podprsenky si koledujeme o vážné problémy. Špatná podprsenka může způsobit: bulky a záněty, které mohou způsobit kostice zařezávající se do prsou. Nepadnoucí podprsenka má negativní vliv na špatné držení těla a může způsobit bolesti zad, šíjových svalů a hlavy.

 

 

 

Jak vybrat tu pravou?

 

1. Při výběru prádla je nutné počítat s elasticitou materiálu, díky němuž podprsenka trochu povolí a přizpůsobí se vám. Měly byste si zvolit takový obvod podprsenky, který je menší o 5-10 cm, než jste naměřila obvod hrudníku. Se správnou podprsenkou působíte štíhlejším dojmem a prsa vypadají pevněji. Zadní část podprsenky by se neměla posouvat nahoru.

 

Spodní prádlo - 11
(Foto: Archiv firem)

 

2. Zásadně si nekupujte podprsenku, kterou už v kabince zapnete na první háček. Materiál časem povolí a vy byste tak stála před volnou buď na toto prádlo zapomenout, a nebo ho nosit volnější, což je nepohodlné i nepraktické. Samozřejmě, že vás obvod nesmí škrtit, ale vždy dejte přednost menšímu obvodu před větším.

 

3. Podprsenka by měla stále sedět na svém místě, i když zvednete ruce, předkloníte se nebo zkusíte i náročnější úklony. Během pohybu byste ji neměla na sobě takřka cítit.

 

ČTĚTE TAKÉ:


3 + 3 jídla pro sexy lesklé vlasy a bezchybnou pleť

SEDM jarních beauty tipů od celebrit

 

4. Dobrá podprsenka poskytuje oporu i bez ramínek! Ramínka se nesmí zařezávat a vytvářet na kůži rýhy. U příliš tenkých ramínek stoupá pravděpodobnost, že se "podepíší“ na klíční kosti i majitelkám menšího poprsí.

 

5. Nepořizujte si záměrně menší košíčky, push-up efektu tím nedocílíte a jen si přichystáte dny v nepohodě. Prsa menším košíčkem rozpůlíte a výsledkem nebude přitažlivý dekolt, ale zvláštní "patvar“.

 

A co nás podprsenka dokáže prozradit?

 

Roli hraje barva, materiál, stři i tvar ramínek. Podle britských psychologů volba prádla poukazuje i na emotivnost a sebevědomí žen.

 

Krajka pro dominy

Krajkové prádlo je pro odvážné ženy, které vedle sebe nesnesou žádného třasořitku. Umí si říct, co chtějí a hlavně si za tím bez okolků jít. Dávat na jevo emoce a vášně jim nedělá problémy, ale často je ten nepravý muž rychle omrzí.

 

Satén pro pragmatistky

Satén je elegantní a zároveň sexy. Stejně ženy, které se halí do saténového prádla, působí jako pravé dámy, ve skutečnosti to ale umí v posteli pořádně rozbalit. Ovšem potrpí si na jednání na rovinu.

 

Balvna pro praktické ženy

Nosíte ráda jednoduchou bavlněnou podprsenku? Jste se vším hned hotova. Jaké pak cavyky. Když něco chcete, tak si o to prostě řeknete.  Máte ráda pohodlí a příjemný něžný sex.

 

Barvy o nás také vypovídají svoje:

 

Pastelové odstíny – značí křehkost a zranitelnost
Červená - divokost a fantazii
Černá – smyslnost a sílu
Bílá – ženskost
Béžová – nenáročnost a klidnou povahu
Kovové tóny – nespoutanost a svéhlavost

 
10 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

SchwarzRosen 05:05 29.10.2016
Moje podprsenka na mě prozradí hlavně to, že podprsenky nesnáším. Ve chvíli, kdy přijdu domů, tak okamžitě letí do kouta a to prosím ještě nemám sundané ani tričko.