Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Experti tvrdí, že styl vašeho účesu dokáže prozradit mnohé o vaší povaze a vašemu vztahu k sexu. Nevěříte? Otestujte se!

Dámy, pozor! Vlasy o vás prozradí (téměř) všechno!

Krásné vlasy
zdroj: Getty Images Krásné vlasy
aktualizováno 28.12.2018, 00:00 | 28.12.2018, 00:00 | doma.cz/ina

Experti tvrdí, že styl vašeho účesu dokáže prozradit mnohé o vaší povaze a vašemu vztahu k sexu. Nevěříte? Otestujte se!

Vlasy o vás hodně prozradí. Možná více než byste chtěla. Účes i barva vlasů o nás dost vypovídají. Prozradí nejen povahové vlasy, ale i to jak moc jste náruživá a vášnivá v posteli.

 

Do culíku

 

Chcete vypadat jako nevinná školačka? Pozor, tento účes naznačuje, že jste možná až příliš sebejistá. Pokud při milování nemáte rady vlasy v obličeji, znamená to, že jste velmi sebejistá. Máte ráda sílu a vášeň, občas však neuškodí věci trochu zpomalit. Mohla byste milence a potenciální nápadníky vystrašit!

 

Tip top účes

 

Vypadáte, jako byste právě vyšla ze salónu, i když jen sama doma. Do pozic a sexu jako takového si nenecháte mluvit, že? Nebylo by však na škodu někdy nechat iniciativu na partnerovi stejně jako se odevzdat do jeho rukou. Zkuste být na chvíli romantička.

  

 

Divoké vlny

 

Milujete pocit větru ve vlasech a vlny rady podpoříte dávkou tužidla? Na prvním místě je u vás relax a pohodlí. Jste spontánní a rozhodně si neděláte těžkou hlavu z toho, jak právě vypadáte před svým partnerem.


Nedbalý drdol

 

Milujete luxus, styl a eleganci. Vsadíme se také, že si rady užíváte pozornost mužů a vaší erotogenní zónou je krk. Dejte si pozor, abyste nepůsobili příliš namyšleně a nepřístupně.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Intimní holení: Ani v zimě nebuďte za bobra!

VELKÁ VÁNOČNÍ PROMĚNA: Nádhera! Paní Stáňu doma nepoznali!

  

Přiznejte barvu!

 

Nejvášnivější jsou prý zrzky. Hned po blondýnkách mají nejvyšší hladinu estrogenu-ženského pohlavního hormonu. Zrzky rády experimentují, jsou náruživé a nic pro ně není tabu.

 

Blondýnky obvykle bývají znázorňovány jako romantické princezny. Život není nuda, k té však sklouzávají v posteli. Hledají lásku, v mužích však vzbuzují touhu po sexu.

 

Černovlásky působí tajemně a to muže přitahuje. Rády se nechávají dobývat. Pokud ženy zvolí tmavou barvu vlasů, obvykle touží po klidu a jisté izolovanosti od světa. Sex velmi milují, ale neoplývají fantazií, což je na škodu.

 

Brunetky jsou empatické a oceňují přirozenost. Vědí, co od života chtějí a nepotřebují si nic dokazovat. V posteli vycítí, po čem partner touží a také se umí uvolnit a sex si užít.

 
5 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Gertrůda 12:59 27.12.2012
Tak jaka jsem já nepozná nikdo.Já jsem,ač mladá,z těh ptákovin na tn.cz zešedivěla!!Ale neřeším to!!
Bailey 12:29 27.12.2012
Jukněte se, určitě se bude moc moc líbit ;) a nezapomeňte okomentovat :) carolineluce.blog.cz