Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Dokonalý klín není jen záležitost letních měsíců. Buďte sexy a bez chyby i na těch nejintimnějších místech.

Depilace cukrem: perfektně hladká a hebká i tam dole!

aktualizováno 13.02.2012, 00:00 | 13.02.2012, 00:00 | doma.cz/ina

Dokonalý klín není jen záležitost letních měsíců. Buďte sexy a bez chyby i na těch nejintimnějších místech.

Nečekejte s depilací až na letní měsíce, to může být už pozdě. Využijte zimní sezóny k přípravě a ozkoušení nových procedur. Na poprvé je pokožka vždy ve větší či menší míře podrážděná, ale po pár procedurách ji natolik zvyknete, že začátkem plavkové sezóny budete mít krásně hladká třísla, nohy, nebo zkrátka vše.

 

Depilace cukrovou pastou a chloupky nezarůstají!


Depilace cukrovou pastou se hodí pro ženy i dívky, ale i pro alergiky, protože nezpůsobuje alergické reakce. Depilace cukrovou pastou je starodávná technika, kterou dodnes používají muslimské ženy. Pasta nebo gel se používají pro depilaci všech částí těla.

 

 

Před zahájením depilace cukrovou pastou Pandhy´s vám kosmetička nanese na pokožku nejdříve zásyp, jehož úkolem je absorbce vlhkosti. Pomocí cukrové pasty si můžeme nechat odstranit jak kratší, tak i špatně rostlé chloupky.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Móda 30. let je zpět a lichotí i silnější postavě

Nejlepší triky pro větší objem vlasů!

Dokonalá blond: jaký odstín se k vám nejlépe hodí

Sexy blond - 18
(Foto: Oficiální zdroj)

 

 

 

Cukrová pasta je 100% přírodní produkt, jehož základem je cukr, kyselina citronová, dva druhy klovatiny a šalvěj lékařská. Pasta se nanáší proti směru růstu chloupků. Poté se důkladně zapracuje do pokožky a chloupky se následně vytrhávají po směru růstu, takzvanou "flick technikou“.

 

Výhody cukrové depilace

 

Aplikace je méně bolestivá než depilace voskem. Navíc nedochází k velkému poranění pokožky a chloupky pak nemají tendenci zarůstat. Vysoký obsah cukru působí antibakteriálně - cukr je přírodní konzervant, takže drobné ranky se nezanítí.

 

10 sexy trendů, kterými rozzáříte váš šatník

 

 

Po vytrhnutí rostou nové chloupky jemnější a řidší, při dlouhodobém používání se jejich výskyt zmenšuje. Běžná aplikace tohoto unikátního produktu ve formě cukrové pasty nejen spolehlivě a šetrně odstraní chloupky, ale také odumřelé buňky z povrchu pokožky, čímž ji zanechá hlaďoučkou, čisťoučkou a plošně jemnější.

 

Po provedení depilace se pokožka ošetří dezinfekčním roztokem a hydratačním zklidňujícím tělovým mlékem, které je rostlinného původu a má protizánětlivé a regenerační účinky.

 

Barevná móda je IN - 4
(Foto: Oficiální zdroj)

 

Co musíte předem vědět


Pokud jste nikdy chloupky neodstraňovaly a jsou příliš dlouhé, nevadí. V salonu vám je zkrátí strojkem. (Týká se především podpaždí, ale i nohou, rukou, třísel.) Pokud se holíte, nechte chloupky růst minimálně 10 dní – 12 dní, aby byly dlouhé minimálně 5mm. Chloupky nerostou nikdy rovnoměrně, při kratší délce, např. 3 mm, budou některé chloupky teprve 1mm a depilace je obtížná.

 

Někdy se stává, že kůže na nohou je příliš suchá a na pohled se „šupí“. Zkuste pár dní před depilací peeling, nebo jemnou masáž přírodní žínkou, lufou. Poté nohy dobře promažte, naposledy 2 dny před depilací.


Ceny


Ceny se pohybují z aklín kolem 500,- Kč, za delilaci celých nohou dáte kolem 800 ,- korun, poze lýtka vás vyjdou na méně než polovinu. Celková cena se odvíjí od obtížnosti (hustota a síla chloupků) a spotřeby pasty. Pokud máte chloupky holené nebo nikdy nebyly depilované, zkrátka jsou silnější a husté, počítejte, že cena depilace bude o něco vyšší.

 

 
4 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

oo 19:23 13.02.2012
aukro.cz/show_user_auctions.php?uid=14701838


oo 19:18 13.02.2012
Dobrý den, nabízím cca 100 kusů značkového oblečení – VŠE OD 1 KČ.
Mrkněte se zde – zkopírujte odkaz do vyhledávače

http://aukro.cz/show_user_auctions.ph... tyto značky: New Yorker, Terranova, Kenvelo, Tally Weijl, Esprit, Amisu, Playboy, HM, CA, Next a jiné. Všechny od 1 Kč.
Při nákupu 4 aukcí a více je poštovné zdarma.
Budu se těšit na obchůdek. Ahoj P