Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Půvabná moderátorka, tanečnice a herečka Kristina Kloubková vypadá úžasně. Exkluzivně nám prozradila, jak to dělá...

DESET TOP ZBRANÍ proti vráskám. Radí půvabná Kristina Kloubková

Kristina Kloubková - 16
Kristina Kloubková - 16
aktualizováno 13.04.2013, 08:22 | 13.04.2013, 00:00 | doma.cz/em

Půvabná moderátorka, tanečnice a herečka Kristina Kloubková vypadá úžasně. Exkluzivně nám prozradila, jak to dělá...

Pomalu, ale jistě se blíží dny plné slunce. Po dlouhé zimě je to milá změna, avšak slunce bývá nemilosrdné k ženské pleti. A bohužel nejen slunce, také prašné prostředí, přibývající roky, nevhodná strava, stres... to by byl tedy dlouhý seznam.

 

Poprosili jsme krásnou moderátorku Kristinu Kloubkovou, aby poradila vám, čtenářkám magazínu doma.cz, jak se starat o pleť, aby jen zářila navzdory všem negativním faktorům, které jsme výše vyjmenovali. Přinášíme vám jejích deset rad pro krásnou, dětsky jemnou pleť...

 

Kristina Kloubková - 12

 

PSALI JSME:

 

Štíhlá jako víla - to vše jen díky správnému načasování jídel!

5 SKVĚLÝCH RAD, jak být krásná: od modelky Kateřiny Sokolové. Fungují!

 

1. Voda, voda, voda

 

"Piji vodu, to je na pleť velmi ověřená metoda," prozrazuje šťastná maminka malé Jasmínky. "Pitný režim, věřte tomu nebo ne, je opravdu důležitý..." Naše rada: Připadá vám nerealizovatelné vypít dejme tomu tři litry vody denně? Omyl, jde to. Pijte v malých dávkách, ale pravidelně, lahev neperlivé vody mějte v kabelce, případně postavenou na pracovním stole. Je třeba ji mít stále na očích, aby vám připomínala, jak je voda pro vaši pleť důležitá.

 

PSALI JSME:

 

Krásná díky jídlu aneb 14 potravin změní váš život

 

2. Chodit na kosmetiku

 

"Došla jsem k tomu ve třiceti letech - myslím k rozhodnutí chodit pravidelně na kosmetiku," říká krásná blondýnka. "A je to na mně znát," prohlašuje spokojeně.

 

Kristina Kloubková - 8

 

3. Vždy se odlíčit!

 

"Nikdy nejdu do postele neodlíčená," svěřuje se Kristina Kloubková. "Neodlíčit se, to považuji za jeden z největších zločinů páchaných na pleti," směje se moderátorka. Naše zjištění: Na moderátorce je dobře patrné, že se zločinů proti pleti nedopouští, vypadá fantasticky. Zvládne pracovat a zároveň se starat o malou dceru, ale eventuelní probdělé noci či stres na ní nejsou znát ani v nejmenším."

 

PSALI JSME:

 

Máma Kloubková se vrací na Novu. VELKÝ ROZHOVOR

 

4. Zakázané potraviny

 

"Samozřejmě velice záleží i na životosprávě," míní Kristina Kloubková. "Něco si člověk prostě musí odříci, i když nerad. Na pleť je strašně špatná čokoláda a neprospívají jí ani kyselé okurky. Obojí miluju," povzdychla si Kristina. Léta se živila jako tanečnice a dobře ví, jak chutná zakázané ovoce...

 

Kristína Kloubková - 4
(Foto: Tomáš Martínek)

 

5. Krémy: Ano, či ne?

 

"Pochopitelně že ano, krémy používám, denní i noční. Ne nějaké závratně drahé, ale rozhodně hydratační. A teď mám novinku, teprve ji zkouším - krém proti tmavým kruhům pod očima, otokům a otlakům."

 

PSALI JSME:

 

Sexy moderátorka Kristina Kloubková: Krásná jako nikdy před tím!

 

6. Boj proti zrádnému slunci

 

To bude teď zjara velice aktuální, protože slunce může naši pleť poškodit, ale dokonce i drasticky poničit. "Jakmile začne jaro a svítí slunce, okamžitě nasadím opalovací krém, čtyřicítku, padesátku," popisuje Kristina. Naše rada: Sluňte se jen s rozvahou a soláriím se pokud možno vyhýbejte...

 

7. Když jde do tuhého...

 

Ale asi každému se to přihodí nebo přihodilo. I kdybyste se slunci vyhýbali sebevíc, stane se, že vás přece jen ožehne přes veškerou prevenci a opatrnost. Co potom? "Když se spálím, použiji na to bílý jogurt nebo tvaroh," radí Kristina.

 

8. Speciální "vychytávky"

 

Její tajné tipy? "Když mám unavené nebo červené oči, přikládám si na ně vlažné čajové sáčky. A ještě tip na péči o pleť v létě: výborná je termální voda ve spreji..."

 

Kristina Kloubková vypadá nádherně
(Foto: Herminapress.cz)

 

9. Pozitivní myšlení

 

"Když je člověk pozitivní a dobře naladěný, odráží se mu to v obličeji. Do tváře se totiž všechno zapisuje, snažím se tedy přijímat život pozitivně," svěřuje se moderíátorka. Můžeme jen potvrdit, že mluví pravdu. Září třeba i ve chvíli, kdy jde ráno do práce - takových lidí není mnoho!

 

10. Hříšné neděle

 

"Každou neděli propadám obžerství a jím všechno, na co mám chuť, a v jakémkoli množství. Brácha se zabývá dietologií a potvrdil mi, že jeden den v týdnu to nevadí. Jinak se hlídám, ale diety nedržím, těch už jsem si jako tanečnice užila dost. Jím hodně pomalu, jídlo si vychutnávám..." uzavírá moderátorka svůj výčet rad pro krásnou pleť.

 
3 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Eržika 11:30 13.04.2013
Ať se ukáže až ji bude 55let,pak budu těm jejím kecům věřit!!