Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každá ze čtyř hrdinek seriálu Sexu ve městě je originál. Každá je jiná, každá má jiný osud, každá má trošku jiný styl. Ano, nejenom milostné vztahy, ale i móda a styl jsou hlavními tématy. Jelikož se nám móda opět vrací do devadesátek, inspirujte ...

Devadesátá léta jsou zpět! Inspirujte se módou MIRANDY HOBBESOVÉ

miranda hobbes
zdroj: Instagram miranda hobbes
aktualizováno 29.08.2017, 00:43 | 29.08.2017, 00:43 | doma.cz / sim

Každá ze čtyř hrdinek seriálu Sexu ve městě je originál. Každá je jiná, každá má jiný osud, každá má trošku jiný styl. Ano, nejenom milostné vztahy, ale i móda a styl jsou hlavními tématy. Jelikož se nám móda opět vrací do devadesátek, inspirujte se těmi nejlepšími outfity oblíbených postav kultovního seriálu.

Na základě našeho kvízu zjistěte, která ze čtyř kamarádek vám sedí nejenom povahově, ale i svými problémy a sny. Ztotožněte se s ní nejenom podobným osudem, ale i svou vizáží.

 

Pokud vám vyšla Miranda, poradíme vám, jak se v duchu této seriálové postavy obléknout. A brzy se můžete těšit na módní inspiraci podle dalších seriálových ikon.

 

MIRANDA HOBBESOVÁ

 

Workoholička Miranda je velmi chytrá a nezávislá žena. Většinu  života pro ni byla na prvním místě kariéra. Je velmi realistická, občas až pesimistická, nic si nenalhává. Poté, co otěhotněla a našla svoji pravou lásku ale překopala svůj život. I když děti zásadně odmítala, dokázala se změnit v milující matku a dokonce rodinný život nakonec postavila před práci. Je cílevědomá, samostatná a muže vnímá s rezervou, tak, aby jí žádný nemohl ublížit.

 

Miranda zprvu nevyčnívala nějakým extra pěkným stylem. Chodila oblékaná tak, aby to bylo hlavně pohodlné a sportovní. S vývojem její postavy ale postupně šatník měnila a koukněte, výsledek je úchvatný.

 

miranda hobbes
(Foto: Instagram)

miranda hobbes
(Foto: facebook)

miranda hobbes
(Foto: facebook)

miranda hobbes
(Foto: facebook)

miranda hobbes
(Foto: Pinterest)

miranda hobbes
(Foto: facebook)

miranda hobbes
(Foto: Archiv distribuční společnosti)

miranda hobbes
(Foto: Archiv distribuční společnosti)

miranda hobbes
(Foto: Instagram)

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře