Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Zaměřte svou pozornost také na ruce, protože ty dokáží prozradit váš skutečný věk. Dopřejte jim správnou péči.

Díky krásným rukám budete vypadat mladší

aktualizováno 02.01.2011, 01:54 | 02.01.2011, 00:00 | doma.cz / kor

Zaměřte svou pozornost také na ruce, protože ty dokáží prozradit váš skutečný věk. Dopřejte jim správnou péči.

Při každodenní péči o tělo je trochu zanedbáváme a kromě mytí a hydratace jim jen málokterá z nás dopřává náležitou péči. Přitom jsou to právě ruce, které na nás prozrazují i to, co by mělo raději zůstat utajeno.

Tvar ruky i tvar prstů prozrazuje naše povahové rysy, do dlaně jsou údajně vepsány všechny naše strasti i naše budoucí směřování a nonverbální gesta na nás často "prásknou“ to, co nechceme říci na plnou pusu.
 

Parafínový vosk oklame stáří i počasí

Ruce také prozrazují náš věk. Proto myslete na jejich výživu včas, s hlubokými vráskami, které se dají zamaskovat jen rukavicemi, už toho mnoho neuděláte. Výživný krém na ruce by měl obsahovat rostlinné oleje, B - komplex či kolagen a parafin.

Parafínové zábaly na ruce dokáží udělat pokožku na několik dní neskutečně hebkou a pružnou, hydratovanou a prokrvenou. Používají se i k léčebným účelům a v chladných dnech navíc ruce perfektně prohřejí, radí server zijemenaplno.cz.Gelové nehty, umělé nehty nebo klasiku?

Kouzlení s rukama umožňují také dobře pěstěné nehty. Ty pro své majitelky totiž vytvářejí nepřetržitý optický klam a výbornou službu - prodlužují ruce a poutají k sobě pozornost. Zeštíhlit dokáží především matné nepříliš tmavé barvy, které se nanášejí na cca 2/3 plochy nehtu – po obou stranách se nechává nezabarvený proužek, aby nános působil jemně a elegantně.

ČTĚTE TAKÉ:
Nehty řeknou, když máte zdravotní problém. PŘÍZNAKY
Poloha ve spánku prozradí váš charakter
Vyzrajte na zimu kosmetikou: chraňte citlivé partie

Francouzská manikúra vede na přírodních i gelových nehtících. Je elegantní, ženská a stejně jako jeansy nesmrtelná. Hodí se k jakémukoliv typu a barvám oblečení a za takto upravené nehty se nemusíte stydět v bazénu, na zahradě ani v opeře.

Pozor na čarodějnické nehty – odpuzují muže i ženy!

Výhodou umělých gelových nehtů je tedy jejich nenáročnost, bytelnost a dlouhá životnost – v pěkném stavu vydrží až měsíc, během kterého je zákaznice nemusí nijak upravovat. Nevýhodou je jejich cena, nutnost navštěvovat při jejich re-aplikaci odbornou manikérku a u příliš dlouhých nehtů (což platí i pro umělé nehty) i nepraktičnost.

Tří až šesticentimetrové gelové a umělé nehty, které se kvůli délce navíc "čarodějnicky“ stáčejí dolů a mají tendenci se i lámat, mají po sezóně. Pokud si jejich majitelka ještě libuje ve výrazném zdobení a pestrobarevných vzorech, je dílo zkázy dokonáno.

Dlouhé kreativní nehty vypadají skvěle na stránkách módních časopisů nebo na dívčinách školou povinných. Na starších rukou by se ale objevovat neměly, a v tomto ohledu vítězí delší pěstěné vlastní nehty. Jak jednou řekla přední módní návrhářka Beáta Rajská – žena by od určitého věku měla vždy upřednostnit vkusnost.

 
1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře