Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Ačkoliv plavková sezóna je dávno pryč, neznamená to, že bychom se měly zanedbávat!

Dohladka a bez chyby: buďte sexy i tam dole!

aktualizováno 18.11.2011, 02:09 | 18.11.2011, 02:09 | doma.cz/ina

Ačkoliv plavková sezóna je dávno pryč, neznamená to, že bychom se měly zanedbávat!

Problém holení a třísel většinou řešíme až v létě, což už může být pozdě. Pokud chcete krásně hladká třísla, nohy, nebo zkrátka vše, teď je ten pravý čas. Nepodceňte chladné měsíce, naopak jich využijte k důkladnému řešení.


Vychytávky pro dokonalý klín

 

Aneb způsobů, jak pečovat o svůj klín, je více. Záleží jen na vás, který si zvolíte za vlastní! Holení intimních partiích patří na seznam moderní ženy! Pro muže v dnešní době nemůžete připravit větší šok, než když spatří neupravenou džungli v rozkroku. Všechny výzkumy potvrzují, že rozkrok bez chloupků se pánům zamlouvá daleko více. Oceňují nejen estetickou stránku, ale i praktickou!

 

Na trhu naleznete mnoho přípravků, holících strojků které vám se zkrášlením "Afrodity“ pomůžou. Co je nejlepší? Krémy, vosky, nebo přímo zajít za odborníky do salónu? Recept pro všechny neexistuje.

 

Krása
(Foto: Oficiální zdroj)


Rychlá žiletka, ale problém zarůstání chloupků – máme řešení

 

Nejrychlejší způsob je holení. Hodí se na cesty a dovolenou, žiletka zabere málo místo a rychlé tahy holítkem málo času. Problém nastává se zarůstáním chloupků, tomu předejdete peelingem či speciálním krémem (proti zarůstání chloupků), který zabraňuje rychlému zatažení kůže, takže chloupek má čas vyrůst.

 

Brazilka – optimální řešení pro statečné

 

Dalším způsobem je čím dál tím rozšířenější brazilská depilace neboli depilace voskem, která sice na poprvé zabolí, ale depilace od odborníka se vyplatí. Vosk vytrhne chloupek i s kořínkem. Pravidelná brazilka navíc vede i postupnému oslabení kořínku a ústupu ochlupení.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Dokonalá pleť a nehty: efektivní triky našich babiček

Bez TRENDY KABÁTU to v zimě nepůjde!

Sexy úsměv: jak vybělit zoubky doma a zadarmo

 

 

Ideální je ji vyzkoušet v zimních měsících, protože případné rudé flíčky, podchytíte včas a jako všechno i depilace je o zvyku – a to nejen psychickém!

 

Novinka zvaná laserová depilace - jednou provždy dohladka!

 

Laserová depilace je poslední a nejefektivnější možnost, kterak upravit svůj klín na trvalo. Provádí se v několika krocích v kosmetických salónech a právě nyní je ideální možnost se rozhodnout pro trvale hladká třísla.

 

 

Depilace laserem odstraní chloupky natrvalo a navíc pomocí nové metody bezbolestně. Proces se musí po pár týdnech opakovat, aby byly dokonale podchyceny všechny chloupky, které ne vždy rostou stejně. Využijte světlejší pleti, kdy se chloupky dají lépe rozpoznat. Navíc po zákroku byste neměla nějaký čas na sluníčko, proto podzim je ideální doba, kdy se pro laser rozhodnout.
 

 
6 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Jana 12:34 28.11.2011
Holit nebo neholit , to není o trendu , ale spíš součást hygieny nedovedu si už představit že bych byla zarostlá , být oholená je mnohem příjemější hlavně v létě a i při sexu.
Evik 20:37 24.11.2011
Já osobně holení dole moc neuznávám... je to vážně jen modní trend, který se nám snaží vnutit poslední X let. a pokud by ode mě kluk utekl jenom proto že nejsem oholená tak je to .... . Viděli jste snad někdy chlapa s oholenýma nohama? já ne a taky to ženskejm nevadí
Mirka 18:34 22.11.2011
Zamyslete se nad tím, co říkáte... Proč se asi ženy holí??? JENOM KVŮLI CHLAPŮM!!!!! Tak sem přestaňte psát, že kažný má rád něco jiného. V dnešní době, jak není ženská oholená, chlap od ní uteče, tak to prostě je!!!
Mirka 18:34 22.11.2011
Zamyslete se nad tím, co říkáte... Proč se asi ženy holí??? JENOM KVŮLI CHLAPŮM!!!!! Tak sem přestaňte psát, že kažný má rád něco jiného. V dnešní době, jak není ženská oholená, chlap od ní uteče, tak to prostě je!!!
K.ndolízek 15:18 20.11.2011
Správná k.nda má být chlupatá:-)
Ivona 13:44 20.11.2011
Ten argument, že správné je nechat ochlupení bez zásahu, protože to tak přece příroda zařídila, je podle mě docela zcestný...Přece kdybychom uvažovali takhle, tak by nesměly existovat holicí strojky ani pro muže (příroda taky zařídila, že dospělému muži roustou vousy) a všichni by chodili s vousy až po zem, jelikož je přece nepřirozené zkracovat/holit to, co příroda vytvořila...To stejné se týká vlasů..Úplně živě vidím třeba nějaké obchodní jednání, na němž sedí kolem stolu deset chlapů v nažehlených oblecích a kravatách, s dlouhatánskou nikdy nestříhanou bradkou a vlasy :-)))) Mimochodem - já osobně se dole holím, ale ne úplně, a dělám to proto, že chci a ne proto, že bych se řídila 'mediální masáží':-)
modní trend a sexappiel 22:14 19.11.2011
to příroda a přirozenost: chlupatá opice. fuj. první chlap nebo ženská která vás uvidí, uteče.
Příroda a přirozenost 14:56 17.11.2011
To Simona i další: ani nohy, ani třísla nejsou nutnost! Pokud na vás někdo kouká jako na neandrtálce, je to jen důkaz, jak je společnost nezdravě změněná, mediálně zmanipulovaná a bohužel nepřirozená. Zapomínáme, co jsme, kdo jsme a co všechno je naší součástí. Vydáváme neuvěřitelné množství energie na to, abychom se změnili ne proto, že to chceme, ale proto, že nás to společnost naučila, média vtloukla do hlav a co je přirozené, je najednou přebytečné, nefkusné, nebo dokonce fuj. Člověku rostou vlasy, vousy, chlupy ne proto, abychom se s nimi museli(-y) trápit a nejsou tu proto, abychom je vždy dohladka odstraňovali(-y). Nikomu neberu, jestli se holí ze své vůle, nebo kvůli sportu, ale hrozím se, čemu nás to stále "učí" podobné články. Můžete mi napsat, ať je tedy nečtu (na tenhle jsem opravdu narazil náhodou), ale nějak se nemůžu smířit s titulkem článku a dalšími výrazy "neupravená džungle" a podobně. Ujišťuji vás, že mužů, kteří mají rádi normální přírodní ochlupení u žen je dost. Asi se pohybuji v jiném světě... Takže ve stylu tohoto článku: Narazit na pustou vykácenou holinu je šok daleko větší, než objevit čistý krásný a hebký kožíšek tam, kde má být!
Simona 08:40 16.11.2011
Mě holení otravuje, nebaví mě to, ale minimálně nohy a třísla jsou nutnost, protože jinak se na vás každý dívá jak na neandrtálce (na ženy teda). Přiznám se ale, že třeba v zimě nejsem tak pečlivá a holím se jen před schůzkou s přítelem.
Co se klína týče, taky to nedělám ráda, ale je pravda, že oholený klín je mi příjemný (ne úplně celý, nejsem lolitka), strniště je ale strašně pichlavé. Jde ale o to, že nemůžeme dopředu vědět, co se kterému muži líbí. Tady to vypadá, že každý chlap miluje přirozené ženy, ale já jsem na takového ještě nenarazila. Mladší generace má prostě ráda oholené tělo. Kdybych se na nového partnera vytasila s neoholeným klínem, v lepším případě by se jen lekl, v horším by rovnou utekl.
Raďas 00:35 16.11.2011
A zase ty dírky.....jakoby nic jiného neexistovalo....
1 2