Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Barevné nehty jsou zase in. A nejlépe, pokud si je nalakujete dvoubarevně.

Francouzská manikúra trochu jinak

Nlakované nehty
zdroj: tvnoviny.sk Nlakované nehty
aktualizováno 09.07.2010, 16:57 | 09.07.2010, 00:00 | doma.cz / tvnoviny.sk / kor

Barevné nehty jsou zase in. A nejlépe, pokud si je nalakujete dvoubarevně.

I manikúra podléhá módním trendům. Značka Yves Saint Lauren přichází na sezónu podzim/zima 2010 s pestrou paletou dekorativní kosmetiky.

Velmi zajímavé je malování dvoubarevných nehtů ve stylu francouzské manikúry. Přechod barev však musí být jasný, linka precizní a barvy perfektně sladěné.

Taková manikúra působí luxusně, bohatě a nekteré kombinace připomínají barvy ve stylu ženy "vamp". Pokud si ráda hrajete s barvou na svých nehtech, přinášíme vám zajímavé tipy, jak být příští sezonu šik.

Nalakované nehty
při lakování buďte precizní, jen tak budou nehty vypadat dobře. (Foto: tvnoviny.sk)


Jak namalovat nehty ve stylu francouzské manikúry?

Předtím, než začnete s lakováním, ošetřete si nehty, aby vaše manikúra dlouho vydržela. Ruce pořádně omyjte, abyste je odmastila. Poté nehty zapilujte do požadovaného tvaru. Pomocí pomerančového dřívka zatlačte kůžičky na nehtech. Pak už začněte nanášet lak. Nejdříve celý nehet pokryjte zpevňující lak. Ten vám nehet posílí, vyhladí strukturu a v neposlední řadě jej ochrání před zabarvením při použití dalších laků.

Pak naneste dvě vrstvy jednoho laku. Pozor, aby laku nebylo mnoho, dlouho by zasychal a prodloužilo by se riziko poškození vrstvy. Nechte důkladně zaschnout.

ČTĚTE TAKÉ:
Nehty okousané až do masa. Jak se zlozvyku zbavit?
Krásné vlasy = dobré zdraví
Nezapomínejte! I kosmetika má dobu trvanlivosti

Vyberte druhý lak, kterým vytvoříte měsíčky na konci nehtů. Pokud si nejste příliš jistá, použijte šablonky z francouzské manikúry. Při troše šikovnosti však nebudete šablony potřebovat.

Tento krok se dá lehce natrénovat. Ve chvilce volna si zkoušejte namalovat barevné měsíčky na nenamalované nehty, po několikerém zopakování dostanete do ruky ten správný pohyb. Důležité je udělat celý pohyb najednou a nepřerušovat jej. Vrstva laku by pak nebyla souvislá.

Když máte nehty nalakováné oběma laky, nechte zase důkladně zaschnout. Protože je vrstva laku nyní docela velká, budou schnout déle. Pozor tedy, abyste si dílko nepoškodila. Nakonec vše přetřete jednou vrstvou ochraného bezbarvého laku.

 
9 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Frantiska 14:34 15.07.2010
Barevne nehty jsou krasne, jen pokud jsou zdrave... Proto doporucuji pripravek Dermax, pro krasne nehty, vlasi i pokozku!