Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Nadace Nova k 10. výročí svého založení uspořádala velkou módní přehlídku a dražbu večerních šatů. Vy jste byli u toho.

Hvězdy Novy předvedly skvělé modely. Dražba vynesla 250 tisíc

Vložit video na:

aktualizováno 26.11.2010, 08:21 | 25.11.2010, 00:00 | doma.cz / kor

Nadace Nova k 10. výročí svého založení uspořádala velkou módní přehlídku a dražbu večerních šatů. Vy jste byli u toho.

V pražském hotelu Ambassador se konala velkolepá módní přehlídka, kterou Nadace Nova oslavila své desáté narozeniny. V roli modelek a modelů se představily známé a oblíbené televizní osobnosti, ale také herečky a herci, které znáte z "nováckých" seriálů.



Na přehlídku se začalo nacvičovat už po poledni. Slavnostnímu čtvrtku však předcházely zkoušky v Módním salonu RichteR. Více o nich se dočtete TADY.

Přehlídka modelů měla tři bloky - denní oblečení, koktejlové šaty a velká večerní. Na všech předvádějících bylo vidět, že si své role skutečně užívají. Na pódiu mezi sebou laškovali, trošku tančili a snažili se pobavit i diváky.


Podívejte se na záznam celé přehlídky:



Podívejte se na dražbu:



Po skončení přehlídky se konala dražba večerních fialových šatů, které předváděla herečka Tereza Kostková. Daržbu vedl Tomáš Krejčíř, kterému se po rozpačitém začátku podařilo diváky přesvědčit k přihazování. Nakonec se cena šatů vyšplhala až na 250 tisíc korun. Vybrané peníze poputují na charitativní projekty Nadace Nova.



Kdo pomáhal?

Roli modelek a modelů si vyzkoušely i další osobnosti, které znáte z obrazovek televize Nova, například Zlata Adamovská, Radim Fiala, reportérka Občanského juda Pavlína Danková, mladé seriálové tváře Kristýna Podzimková z Ulice a Kristýna Leichtová z Dokonalého světa.



Přišla také rosnička Radka Kocurová, moderátoři Snídaně s Novou Marta Ondráčková, Iveta Kořínková a Pavel Svoboda.

Slavnostním podvečerem provázely moderátorky Odpoledních televizních novin Kristina Kloubková a Renáta Czadernová.

Jak probíhaly přípravy


Nácvik na slavností večer začal už po poledni. Pod taktovkou Kristiny Kloubkové, moderátorky Odpoledních televizních novin, začali přítomní herci a herečky nacvičovat choreografii na hudbu. Kristina radila, kde se mají otočit, kde uklonit a kdy usmát.

Zkouška na přehlídku - 1
(Foto: Mediafax)


Někdy musela účinkující na správné místo dokonce dovést.

Oslavy ve Snídani
(Foto: TV Nova)


Po nácviku choreografie bylo načase začít s líčením a česáním budoucích modelek a modelů.

Záznam zkoušky najdete v reportáži:





Vizážistům se svěřila i Pavlína Danková, reportérka Občanského juda, nebo moderátorka Snídaně Zora Kepková.



Do hotelu Ambassador samozřejmě dorazil také herec Petr Rychlý, který byl jednou z hlavních hvězd večera. "Je to moje první přehlídka, takže jsem trošku nervózní. Budu se muset asi trošku posilnit," zavtipkoval herec.

A zatímco každé dámě se vizážisté věnovali dlouhou dobu, s pány byli hotoví rychle. Ti pak měli čas si popovídat.



Velkolepé oslavy


Nadace Nova slaví již od rána. Ve Snídani s Novou seznámila diváky s historií Nadace i průběhem dnešních oslav ředitelka marketingu TV Nova a členka Správní rady Nadace Nova Miloslava Nováková.



Cvičitelka Hanka Kynychová představila úspěšný sportovně hudební celoroční projekt pro děti z dětských domovů Hejbejte se a zpívejte s Hankou a Novou.

V pořadu se objevili i zástupci některých organizací, s nimiž Nadace Nova úzce spolupracuje. Se spoluprací, díky níž se podařilo pomoci už desítkám lidí, diváky seznámili výkonná ředitelka Konta Bariéry Božena Jirků, ředitelka Občanského sdružení NaTaMa Petra Vrtbovská a Vítězslav Vurst z Nadace Adra. Moderátor Dalibor Gondík zavzpomínal na minulé ročníky velkolepého charitativního koncertu Chceme žít s vámi pro lidi s mentálním postižením, který se letos konal již popatnácté.

Ředitelka marketingu Miloslava Nováková nakonec rozkrojila velký, narozeninový dort.



Nadace Nova


K neopomenutelným aktivitám Nadace Nova patří podpora vzdělávání, pořádání akcí pro mentálně či fyzicky handicapované či spolupráce s jinými charitativními organizacemi na konkrétních projektech. S Kontem Bariéry například Nadace Nova realizovala přímý přenos pořadu Spolu proti bariérám – Dárek pro ty, kteří nás potřebují, ve spolupráci s Nadací ADRA uděluje Nadace Nova každoročně Ceny Michala Velíška, v neposlední řadě také podporuje udílení cen Akademie literatury české.

 

 
4 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

blackcat 12:00 14.05.2011
Kvalita videí nic moc,ale kvalita serverů Novy obecně je TRISTNÍ!!!!!!!!!!!!!!!!! S 8 mbit netem se stránky načítají v řádech minut,pokud máte až takovej nával návštěvníků tak to nadimenzujte aby to neklekalo,díky za pochopení!
Milan 00:02 28.11.2010
Některá vaše videa není možné sledovat, protože t.zv.mozaikují (obraz se rozpadne do malých kostiček). Na jiných Webech je to v pořádku,takže je chyba pouze na Webu "TN.CZ" Něco s tím prosím udělejte.
Video 12:03 26.11.2010
Vážení, mohu Vám říct, že tedy to první video, co je nahoře, má šílenou kvalitu. Ani jsem ho neviděl celé, protože se na to zkrátka nedalo koukat. Snad ani nemám sílu koukat na ty další :-/ Děkuji za případnou nápravu TV NOVA.