Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Proměňte svou image a získejte sebevědomí! Profesionální vizážisté, kadeřníci a stylisté vás promění v královnu letní sezóny!

HLASTE se do LETNÍ PROMĚNY: Tentokrát s Tatianou Kovaříkovou!

proměna
zdroj: Jindřich Kodíček proměna
aktualizováno 10.06.2013, 16:42 | 10.06.2013, 16:42 | doma.cz/ina

Proměňte svou image a získejte sebevědomí! Profesionální vizážisté, kadeřníci a stylisté vás promění v královnu letní sezóny!

Nejste spokojena se svým vzhledem? Chcete vypadat lépe? Záleží vám na vaší image a ráda si necháte poradit od odborníků na kosmetiku, módu a vlasy? Přesně pro vás jsme připravili exkluzivní proměnu vizáže, která proběhne již 19. 6. 2013 v Praze!

Co vás čeká?

Užijete si trendy líčení od profesionálních vizážistů v salóně Avenue, kde vám také předloží několik alternativ na oživení vašeho účesu – vyzkoušet můžete nový střih i barvení. Nakonec si vás vezme do parády módní návrhářka Tatiana Kovaříková a poradí, jaké barvy, střihy a materiály by ve vašem šatníku neměly chybět - co vám sluší a čemu se raději vyhnout.

 

Krom jiného také získáte malý dárek od firmy Diamonds International Corporation!

 

proměna
(Foto: Oficiální zdroj)


Přihlaste se co nejdříve! Nezapomeňte poslat i fotky!

 

Jelikož se proměna uskuteční již příští dtředu 19. 6., neváhejte a posílejte přihlášky. Den, který se bude točit jen kolem vás a vašich přání, je opravdu blízko. Napište nám na redakční mail redakce@doma.cz.

 

VELICE DŮLEŽITÉ:

Do předmětu uveďte heslo PROMĚNA a krátce rozveďte, proč byste chtěla podstoupit proměnu. Nezapomeňte přiložit vaše současné fotografie (obličeje a celé postavy ), připište vaši konfekční velikost a velikost bot, adresu a telefonní kontakt!

 

proměna
Předchozí proměny se opravdu povedly. (Foto: Oficiální zdroj)

 

Přihlášky posílejte nejpozději do neděle 16. 6. 2013. Vybranou dámu budeme kontaktovat telefonem, proto nezapomeňte poslat čílo!

 

proměna
Předchozí proměny se opravdu povedly.

 
5 hlasů
Vaše hodnocení