Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Holení intimních partií je pro každou ženu naprostou nezbytností, obzvláště v letních měsících!

Holení intimních partií

aktualizováno 09.05.2011, 13:48 | 09.05.2011, 12:00 | doma.cz / ina

Holení intimních partií je pro každou ženu naprostou nezbytností, obzvláště v letních měsících!

Někdo se holí pravidelně a všechno, někdo méně často, ale minimálně hladká třísla chceme všechny. Léto nám ťuká na dveře, blíží se čas vybírání plavek a opalovaček na chatě, nebo u vody. Proto bychom se měli zaměřit na úpravu intimních partií. Způsobů, jak pečovat o svůj rozkrok, je více. Záleží jen na vás, který si zvolíte za vlastní!

 

Holení intimních partiích patří na seznam moderní ženy! Časy hippie dávno minuly a pro muže v dnešní době nemůžete připravit větší šok, než když spatří neupravenou džungli v rozkroku. Všechny výzkumy potvrzují, že rozkrok bez chloupků se pánům zamlouvá daleko více. Oceňují nejen estetickou stránku, ale i praktickou!

 


Co je třeba vyzkoušet

 

Na trhu naleznete mnoho přípravků, holících strojků které vám se zkrášlením "Afrodity“ pomůžou. Co je nejlepší? Krémy, vosky, nebo přímo zajít za odborníky do salónu? Recept pro všechny neexistuje. Nejrychlejší způsob je holení. Hodí se na cesty a dovolenou, žiletka zabere málo místo a rychlé tahy holítkem málo času. Nová reklama, která dvojsmyslně nabádá, jak "zatočit s divočinou“ a "upravit svou Afroditu“ je minimálně úsměvná!


 

Pokud se často říznete, nebo máte citlivou kůži, zvolte holící strojek! To, že holení ženských partií patří do každodenního života ženy, potvrzuje i renomovaná firma Remington, která vytvořila elektronický holící strojek speciálně pro dámské partie.

 

 

Zařízení představuje optimální volbu pro snadné udržování oblasti bikin. V balení jsou k dispozici dvě výměnné hlavy, které umožní optimalizaci přístupu a hladší oholení detailů. Strojek nabízí celkem pět přednastavených délek střihu (3 –12 mm). Majitelky ocení možnost použití na sucho i ve sprše!

 

 

ČTĚTE TAKÉ:


Totální výsměch: nejšílenější klobouk na královské svatbě

 ROZHODNĚTE! Která celebrita má nejhezčí róbu?

 

Dalším způsobem je čím dál tím rozšířenější brazilská depilace, která sice na poprvé zabolí, ale depilace od odborníka se vyplatí. Vosk vytrhne chloupek i s kořínkem. Pravidelná brazilka navíc vede i postupnému oslabení kořínku a ústupu ochlupení. Vše o brazilské depilaci si přečtěte v: Brazilská depilace: ano nebo ne?!
 

 
5 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

viktorka od splavu 21:03 24.02.2012
lidičky hmm hadáte se sice o kravinách ,ale je to vaše věc. Já jsem holá a můžu vám napsat,že je to příjemné, jak v sexuálních hrátkách ,tak při každoměsíční menstruaci, nic netahá a nic se nelepí.
A vůbec my nevadí, že se musím depilovat, dá se to přežít a v plavkách se také cítím lépe ,když vím, že my nic spodním dílem nevyleze ,je to jak podpaží
V 20:01 28.05.2011
Pro Pepu a J.
Jste prasata!!!
Karči 11:00 13.05.2011
Úprava je určitě nutná.Vyholení úplně mi nepřipadá extra estetické.Já nechávám alespoň "navigační prožek"Nejvíce mi vyhovuje krém veet.Je to rychlé a nebolí to ani se nepořežu.Čerstvě po depilaci použiji dětský pudr se septonexem pro zabránění tvorby pupínků.
tes123 20:57 10.05.2011
Není nad přirozený kožíšek. Vám tahle móda nepřipadá pedofilní? Mě ano, podobně jako ty vyhublé manekýny.
lenka 17:01 10.05.2011
A má někdo zkušenost, která metoda vyholí zcela do hladka?
Lilly 22:30 09.05.2011
Za sebe bych řekla: upravovat ano, holit úplně ne.
Káča 17:42 09.05.2011
Mě by spíš zajímalo, jak to udělat, ať se po dvou dnech neopupínkovat....ať zkouším holení na sucho nebo mokro, vždycky po dvou dnech jsou mršky tam....nemáte radu?
TJ 21:18 08.05.2011
Mám za to, že článek není zaměřen na debatu neholit vs vyholit, ale upravit do plavek. Tj. aby chlupy nelezly z plavek ven. A to je vážně hnus, velebnosti...
Jinak ať si každý holí co chce, ne?
111 09:00 07.05.2011
jindra1: nemáte pravdu něco si o tom přečtěte jakej je rozdíl mezi pohlavním ochlupení a vousy
jindra1 08:53 07.05.2011
Zarostlá nebo holá,to je to samé jako chlap s fousy a nebo oholený.Každému vyhovuje něco jiného a VOTOM TO JE.
1 2