Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Kate dokazuje, že i přes přísný britský módní protokol, si lze udržet osobitý styl a ženskost! Inspirujte se jejím elegantním a něžným stylem!

Ikona Kate: Jak to dělá, že je vždy tak okouzlující!

Kate Middleton
zdroj: isifa.com Kate Middleton
aktualizováno 22.07.2013, 14:05 | 22.07.2013, 00:00 | doma.cz/ina

Kate dokazuje, že i přes přísný britský módní protokol, si lze udržet osobitý styl a ženskost! Inspirujte se jejím elegantním a něžným stylem!

Velká Británie velice dbá na dresscode na oficiálních událostech – sukně pod kolena, klobouky, kostýmy a další vymoženosti jsou na denním pořádku vévodkyně Kate Middleton. I tak se mladé mamince daří vybočit z řady a nadchnout nejen fanoušky do módy, ale také širokou veřejnost!

 

Omrkněte módní styl a kosmetické triky vévodkyně z Cambridge a jedné z nejkrásnějších žen Británie! Krásná Kate Middleton předvádí, že i mladá žena může být elegantní, stylová a sexy v jednom! Odhalili jsme kouzlo její dokonalé vizáže. Inspirujte se!


1) Miluje krajku a pastelové tóny

 

Zajímavé šaty s krajkou svým střihem působí formálně, ale díky krajce jsou i hodně sexy. Ostatně právě díky krajce se staly svatební šaty takovým tématem! Kromě krajky si vévodkyně oblíbila i pastelové tóny, které jsou aktuálním horkým trendem sezóny! Tmavě modrá sáčka, sytě oranžové šaty, či lososové kalhoty v jejím šatníku nesmí chybět.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Tyhle děti mají talentu na rozdávání! Bude ho mít i potomek Kate?
5 TAJEMSTVÍ osobitého stylu vévodkyně Kate. Mají ho i české herečky?
 

Kate Middleton - 11
(Foto: isifa.com)

 

2) Bad hair day? Nikdy!

 

Lesklá zdravá hříva je poznávacím znamením Kate Middleton. Jen my ženy si dovedeme představit, co to dá za práci. Říká se, že ve vlasové péči sází Kate na Nutritive Bain Oléo-Relax Smoothing Shampoo od Kérastase.

 

Kate Middleton - 13
(Foto: isifa.com)


3) Lodičky vždy a ke všemu (obzvláště ty béžové)!

 

Vévodkyně neudělá bez lodiček ani ránu! Ať už její sukně sahá ke kolenům, níže, či výše, lodičky vykouzlí z každé ženy rázem dámu! Kate je nosí i ke kratším kalhotám a obzvláště si libuje v těch béžových, které prodlužují nožky! Zkuste to také!

 

ČTĚTE TAKÉ:

Tyhle děti mají talentu na rozdávání! Bude ho mít i potomek Kate?

Kate zahalí své královské miminko do luxusu! Podívejte se, jak vypadají dupačky za 3000 Kč!

Británie šílí: Vymýšlí nejroztomilejší dárečky pro malé princátko

 

4) Nepodřizovat se diktátu klobouků

 

Jako Britka a aristokratka musí Kate nosit klobouky. Přesto v nich ani na okamžik není staromódní či usedlá. Jak to dělá? Připíná je na rozpuštěné vlasy, či zajímavé drdoly. Je to elegantní, ale pořád mladistvé.

 

Kate Middleton - 15
(Foto: isifa.com)


5) Dokonalé duo: Perfektně střižené sáčko a jednoduché psaníčko

 

Sáčka v pánské stylu, či hodně krátká (a la letuška) jsou maximálně trendy a vylepší každou postavu. Zvýrazní ramena i pas, takže vaše silueta dostane hned ženštějších křivek! Mini psaníčko do ruky? Proč se tahat neustále s obřími kabelkami, když ty mini jsou roztomilé a elegantní zároveň!

 

6) Sázka na obočí a lehce opálenou tvář

Na svatbu se líčila sama, obočí si ale nechává upravovat od profesionálů. Kate má obočí slabé, precizně vytrhané, ale barevně výrazné. Nežije v Itálii ani v Řecku, nýbrž v Británii. A přesto jsme ji snad nikdy neviděli bledou a bez zdravé barvy ve tvářích. To znamená jediné – bronzer je pro ni to, co pro ostatní balzám na rty.

 

Kate Middleton
(Foto: isifa.com)

 

7) Přirozená manikúra

 

Když něčí ruka nosí zásnubní prsten s osmnáctikarátovým safírem, dá se čekat, že se stane jednou z nejfotografovanějších na světě. Takový šperk si nejlépe rozumí s lakem v tělové barvě (Essie, odstín Mademoiselle).

 

8) Usmívat se na všechny strany

Posledním, ale zcela zásadní pravidlo podle Kate Middleton, jak vypadat vždy krásně? Usmívat se! Úsměv sluší každé, je zadarmo a navíc navozuje dobrou náladu vám i lidem ve vašem okolí. Tak s ním nešetřete.
 

 
2 hlasů
Vaše hodnocení