Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každá žena chce vypadat na svůj velký den naprosto dokonale. Některé se nalíčí samy, jiné zamíří do salonu a nechají to na odbornici. Ať už máte před svatbou nebo už jste dávno vdané, tato žena pro vás může být inspirací. Ve světě svatebního líčen...

Jak dokáže svatební líčení vyzdvihnout vaši krásu? 17 nevěst a jejich proměn

svatební líčení
zdroj: Instagram svatební líčení
aktualizováno 19.09.2019, 00:00 | 19.09.2019, 00:00 | doma.cz

Každá žena chce vypadat na svůj velký den naprosto dokonale. Některé se nalíčí samy, jiné zamíří do salonu a nechají to na odbornici. Ať už máte před svatbou nebo už jste dávno vdané, tato žena pro vás může být inspirací. Ve světě svatebního líčení se totiž rozhodně neztratí. Jen bydlí trochu z ruky.

Ve svatební den musí všechno fungovat na jedničku. Nevěsta chce mít všechno vymazlené do posledního detailu, od překrásných šatů bez jediného flíčku po okouzlující účes a ohromující make-up. Její budoucí muž musí vidět, že si bere nejlepší ženu světa!

 

svatební líčení
(Foto: Instagram)


Profesionální maskérka Arber Bytyqi pochází z Kosova, konkrétně z Prizrenu. Z každé ženy dokáže díky make-upu vykouzlit nejkrásnější ženu na světě. Líčení ji baví od dětství a proměnami žen díky malování se zabývá už šest let. Mnoho nevěst jí poděkovalo, když z nich v jejich svatební den udělala jejich o dost lepší já.

 

svatební líčení
(Foto: Instagram)

 

Kvůli dokončování příprav a stresu, aby se všechno povedlo, se ráno v den D spousta nevěst probudí unavené a s oteklýma očima, pod kterýma ještě ke všemu mají velké černé půlkruhy. Arber Bytyqi si ale dokáže poradit s každou nedokonalostí. A když už ji nedokáže zakrýt, udělá z ní alespoň vaši přednost. Tuto maskérnu nic neodradí a v každé klientce objeví princeznu nebo femme fatale. Alespoň v tento den si totiž každá žena zaslouží vypadat svěže a tak, jako by se vyspaly do růžova.

 

ČTĚTE TAKÉ:

SVATEBNÍ INSPIRACE: Jak vypadají nevěsty z různých koutů světa?
Krásné svatební účesy: Inspirujte se u profesionálů!
Jak také může vypadat svatební noc? 21 vtipných i smutných příběhů


Díky Arber během své svatby můžete zapomenout na to, jestli máte normálně velký nos, akné, pigmentové skvrny, buclaté tváře nebo vás trápí druhá brada. Umělkyně vám totiž zaručí, že všechny tyto nedostatky budou pryč, až vás otec povede k oltáři. A nejen vašemu nastávajícímu při pohledu na vás spadne brada.

 

svatební líčení
(Foto: Instagram)

 

Sama Arber přiznává, že reakce zákaznic po nalíčení je její oblíbená část práce. Ráda rozdává radost. Své výsledky sdílí také na Instagramu, kde má už přes tři sta tisíc sledujících a fanoušků. Podívejte se i vy, jaký má maskérka talent a jak se jí nevěsty mění pod rukama.

 

Fotogalerie

1 / 13 Otevřít fotogalerii

 

Jak se vám maskérčino umění líbí? Nechaly byste se od ní nalíčit na svou svatbu? Nebo už vám přijde její líčení přehnané a během svatby byste chtěly být přirozenější?

 
6 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Pavel 07:28 20.09.2019
Jedna šílená maska vedle druhé ... děs
Zuzana 19:24 19.09.2019
Ty ženy jsou krásné od přírody, nechápu že se nechali až takhle nepřirozeně namalovat. Nejsem zastáncem až takového líčení.