Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Za ženu mluví krása, gesta a hlavně parfém, který si každý zapamatuje a když ho cítí, připomeneme mu ji. Najít tu správnou vůni, je snadné. Poradíme vám jak!

Strhněte na sebe pozornost celé společnosti! BEZE SLOV!

krásná žena
zdroj: Thinkstockphotos krásná žena
aktualizováno 13.08.2014, 11:25 | 13.08.2014, 11:25 | doma.cz/kik

Za ženu mluví krása, gesta a hlavně parfém, který si každý zapamatuje a když ho cítí, připomeneme mu ji. Najít tu správnou vůni, je snadné. Poradíme vám jak!

Každá to známe, do místnosti vstoupí vaše kamarádka a vy víte, že tam je, aniž byste ji viděla. Prozradí ji dokonalá vůně, která se rozprostře všude po okolí. Obdivně se ptáte, jaký parfém používá, a chcete si ho koupit. Jenže, když se s ním navoníte, už pod tou vůni máte zafixovanou ji. A vy chcete něco originálního, co bude vystihovat vaši osobnost. Jak najít tu správnou vůni, která všem v místnosti řekne, že jste právě přišla?


Dejte průchod své osobnosti!
Pokud jste spíše introvert, nebudete chtít, aby byla vaše vůně příliš výrazná. Chcete, aby si vás lidé zapamatovali, ale nepotřebujete nic, co zbytečně upozorní. Naopak extrovertní duše rády září. Pokud máte rády pozornost a společnost, klidně si pořiďte výrazný parfém. Rozhodně si ale nevybírejte výrazné vůně, když se v nich necítíte!

 

 

Milujete vůni šeříku, tulipánů nebo sladké vanilky? Hledejte si parfémy, které je obsahují. Složení vůní najdete na internetu třeba na českých stránkách parfem.cz. Vůně, kterou budete nosit, vás má vystihovat, proto se nebojte udělat si seznam toho, co máte ráda a podle něj hledejte.

 

Otestujte vůně
Nebuďte zbrklá a s výběrem si dejte na čas. Až zúžíte možnosti, noste vybrané vůně na sobě a dívejte se, jak lidé reagují. Jestli vám okolí skládá komplimenty nebo ne. Pomůžou vám se rozhodnout, kterou si pořídit. Nezapomínejte, že to vy jste si vybrala složení parfému. Okolí je už jen nezaujatým soudcem, který posoudí, co vám sedne nejlépe.

 

ČTĚTE TAKÉ:
Novinka: Parfém podporující hubnutí! Přičichněte a zhubněte
Vůni první lásky si vybavíme i po letech, říká chemik
Blogerka testuje: Nová vůně Just Cavalli
KRÁSNÁ: Nové sexy svěží vůně na léto! Vybereš si i ty

Řeč těla napoví mnohé! Otestuj ji při seznamování!


Inspirujte se tím, co zrovna letí

Nebojte se inspirovat módou a tím, co je zrovna trendy. Informace o novinkách vám při výběru pomůžu. Díky nim třeba budete vědět, kde začít s hledáním originální kombinace vůní.

 

Důležité je najít si svůj osobitý styl. To, co vám voní, se v určitých fázích mění. Stejně jako někdy máme chuť na čokoládu a jindy sladké nemůžeme ani cítit, tak s parfémem je to stejné. Nebojte se proto měnit vůně, abyste si mohla vybírat podle nálady! Klidně si pořiďte dvě, které budete střídat podle nálady!
 

 
7 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

danny 15:29 20.08.2013
Článek úplně, ale úplně o ničem. Celým článkem se vlastně táhne jedna jediná myšlenka, a to ,,kupte si parfém, jehož vůně se vám bude líbit". Jinak spousta plytkých vět... trošku okurková, viďte? :)))