Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý máme ve svém šatníku pár vyvolených kousků, které nosíme léta a stále se jich ne a ne zbavit. Pokud i vy máte ten samý problém a chcete onomu speciálnímu dílu přidat šťávu, je dnešní článek přesně pro vás.

Jak vyzrát na okoukaný svršek? Vsaďte na maličkosti!

denim
zdroj: Thinkstockphotos denim
aktualizováno 28.10.2019, 00:00 | 28.10.2019, 00:00 | Karolína Šimečková

Každý máme ve svém šatníku pár vyvolených kousků, které nosíme léta a stále se jich ne a ne zbavit. Pokud i vy máte ten samý problém a chcete onomu speciálnímu dílu přidat šťávu, je dnešní článek přesně pro vás.

Rozebereme si tu několik způsobů, jak ze starého a okoukaného svršku vytvořit bombu, která snadno doplní a obzvláštní jakýkolioutfit.


Vyhrňte rukávy


Vážně? Vážně! I takováhle drobnost dokáže u všech hořejších kousků neskutečné divy. Vyhrnuté rukávy dodávají vašemu modelu ležérnost a pohodlnost, která je na podzim tak nutná a oceňovaná. Ať už jde o svetr, košili či tričko s dlouhým rukávem. Navíc tím budou vaše ruce vypadat opticky štíhleji, odhalenou částí budou pouze zápěstí a předloktí, paže zůstanou zakryté.

 


Zastrkujte


Móda posledních let udává jasný trend, co se zastrkování svršků týče a my tomu nemůžeme dát nic jiného než jasnou zelenou. Je jedno, zda zastrčíte pouze část vašeho horního dílu, nebo rovnou celý kousek, tak jako tak se tím změní dynamika a styl celého vašeho outfitu. Pokud máte pár kil navíc, stačí zastrčený díl lehce povytáhnout. Stále budete působit upraveně a zároveň budete moci dýchat.

 

ČTĚTE TAKÉ:
Starší díky oblečení? 6 zlozvyků, které vám přídávají léta
10 triků, které zbaví oblečení zápachu i jakýchkoli skvrn! Na počkání!
Přes 20 módních triků, jak vypadat o pět kilo lehčí!

Vrstvěte


Na podzimu je ideální právě ta možnost vrstevní. Venku je chladněji, ale stále ne tolik, abyste musela vytahovat těžké bundy a kabáty. Ideálním parťákem pro vás budou barvou neutrální kousky, které spolu můžete bez problémů kombinovat. Pod váš oblíbený svetr můžete navléknout košili a na vaše preferované tričko různé cardigany či bombery, fantazii se meze nekladou. Jediné, co opět zdůrazníme je obezřetnost, co se barev týče. Podzimu vládne především jednoduchost.


Náhrdelníky nad zlato


Další maličkostí, která dokáže vašemu vyvolenému kousku pomoci, jsou šperky. Ač se to nemusí zdát, takový dlouhý či extravagantní náhrdelník dokáže proměnit obyčejný kousek na opravdovou chuťovku. K volnějším svetrům se hodí spíše delší se zajímavým přívěskem, k rolákům naopak kratší a masitější kousky.

 


DIY odpoledne


Pokud jste kreativní dušička a máte doma např. nevyužité flitry či bambulky, můžete si udělat tvůrčí den a vytvořit ze svého oblíbence originální kousek, který nikde jinde nesežeňte. Topy, svetry i šaty poseté perličkami a korálky jsou v poslední době stále v kurzu, stejně tak nášivky či flitry. Tak co, už máte plán na víkend?


Jaký je váš oblíbený podzimní kousek? Podělte se s námi o něj v komentářích!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře